BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

"Ловен сезон"

power_settings_newLogin to reply
+16
biliana_911
adamaria
stasi
denito
jmv
Dobrinka83
karisima
galileo414
renesme_cullen
liny
divoto
Thea
ssaa2
vivi86
nilekta
liusi
20 posters

description"Ловен сезон"  Empty"Ловен сезон"

more_horiz
Очаквайте скоро новата книга "Ловен сезон"
от Линда Хауърд


Излиза на първи февруари.

"Ловен сезон"  205983_316932381751091_1699666773_n

Заглавие: Ловен сезон
Автор: Линда Хауърд
Обем: 368 стр.
Формат: 13 x 20
ISBN: 978-954-2969-08-2
Цена: 13.99 лв.
Очаквайте на: 01-02-2013


---------------- Анотация-----------------

Когато навършва тридесет и четири години Дейзи Майнър решава, че трябва да си намери съпруг и открива ловния сезон за мъже. Госпожица Дейзи е уморена да води скучния живот на библиотекарка, да бъде добро момиче и да живее с овдовялата си майка и леля си, която е стара мома. Затова преди да започне личното си преследване тя се превръща в бляскава и забележителна красавица, която желае да вкуси от живота и любовта, да изживее приключения и забавления, каквито винаги са й липсвали.

Скоро Дейзи прекарва нощите си навън, танцува и флиртува с мъже, наслаждавайки се напълно на новия си освободен начин на живот... Докато една нощ не става свидетел на убийство, което я поставя в смъртна опасност и я превръща в новата мишена на убиеца.
Със задачата да защити Дейзи се заема шериф Джак Русо, чаровен и мъжествен ерген, чиито интерес към нея надхвърля служебните му задължения.

Ще успее ли Джак да спаси живота на Дейзи... и може би да го изживее заедно с нея?


Последната промяна е направена от liusi на Сря 23 Яну - 19:47; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
"Ловен сезон"  20799210

description"Ловен сезон"  EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
Чакам я с огромно нетърпение - въпросът е колко скоро да я очакваме. Ако разполагате с дата на издаване - моля, споделете! Благодаря предварително!

description"Ловен сезон"  EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
Еха откога чаках корицата (то за книгата ясно), но все пак можеха да я направят и по секси :hmm:

description"Ловен сезон"  EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
vivi86 написа:
Еха откога чаках корицата (то за книгата ясно), но все пак можеха да я направят и по секси :hmm:


Съгласна съм с теб и мен корицата нещо не ме грабва, но пък авторката ми е една от любимите и пише страхотно, така че книгата определено ще се чете "Ловен сезон"  909357165

description"Ловен сезон"  EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
Изглежда много привлекателно, обаче аз от това издателство вече нищо не захващам - под всякаква критика е превода и не мога да не повдигна въпроса това редактира ли се изобщо и доколко грамотни хора се занимават с тази дейност! И говорим за съвсем елементарни грешки, примерно "със всеки" и "във раната".
Не искам да се изявявам като Grammar nazi, ама искрено ми втръсна от некачествени издателства и занижени стандарти. Прибирате ми парите, нали? Дайте тогава необходимото насреща, а не любителските преводи на хора, които се трудят безвъзмездно, да предлагат срещу никакви пари по-добро качество от вашите... То просто е нелепо.

______________________________
"Ловен сезон"  Dragon-Book

description"Ловен сезон"  EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
Суперрррррррррррррррр! Обожавам Линда, пише страхотно. Корицата също ми харесва. Това е книга, която определено ще си купя. Дано издават по-често такива авторки.

description"Ловен сезон"  EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
Изглежда ми страхотна книга , смятам като излезе да си я закупя .Дано само не ме разочарова като "Господар на Желанието", очаквах повече от тази книга, но за сметка на това пък "Влюбен до безумие ме очарова ,надявам се и тази да е като нея".

______________________________
Не можеш да предотвратиш прелитането на птиците на тъгата над главата ти, но можеш да им попречиш да свият гнезда в косите ти.

description"Ловен сезон"  EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
Определено ще се чете. ;))

______________________________
"Ловен сезон"  Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

description"Ловен сезон"  EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
Любима авторка и дълго очаквана книга. Само корицата нещо ме дразни. Дано превода е добър.

description"Ловен сезон"  EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
интереснооо.

description"Ловен сезон"  EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
Прочетете я няма да съжалявате. Книжката е много интересна и забавна (особено когато Дейзи си взе куче пазач) :lmao:

description"Ловен сезон"  EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
Dobrinka83 написа:
Прочетете я няма да съжалявате. Книжката е много интересна и забавна (особено когато Дейзи си взе куче пазач) :lmao:


Да не забравяме и сцената с презервативите :lmao:

description"Ловен сезон"  EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
Да не забравяме и сцената с презервативите :lmao:

Може ли да се забрави това "Ловен сезон"  909357165

description"Ловен сезон"  EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
Момичетата, които са чели книгата, могат ли да кажат , това самостоятелна книга ли е или е част от поредица

description"Ловен сезон"  EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
denito написа:
Момичетата, които са чели книгата, могат ли да кажат , това самостоятелна книга ли е или е част от поредица


Със сигурност е самостоятелна, макар да ми се искаше да има и книга за приятелят на Дейзи 😊

description"Ловен сезон"  EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
а някой дали може да ми каже дали я има качена някъде в нета. Не можах да я намеря. Знам че скоро е излезнала. Или ако някой я има в електронен формат. "Ловен сезон"  909357165

description"Ловен сезон"  EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
Линда Хауърд е една ненадмината авторка. Харесва ми как успява от първата до последната страница да завладее вниманието на читателите.

description"Ловен сезон"  EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
Обожавам книгите на Линда Хауърд и тази не прави изключение:slynce: 

description"Ловен сезон"  EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
Линда наистина е страхотна писателка. Няма нейна книга, която да съм прочела и да не ми е харесала. А мъжете и направо ме разтапят...няма такива мъже просто. :love:  "Ловен сезон"  2115147716

description"Ловен сезон"  EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
Не съм я чела. Интересна ли е?

description"Ловен сезон"  EmptyRe: "Ловен сезон"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply