BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Братството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide)

power_settings_newLogin to reply
+19
saffi
siseto_8595
Alexs2789
Mariananova
leondra
Iva boteva
mamamimi_z
Татяна Чобанова
mariqnapetrova
katq8710
vanqnn
limmpski
Zerita
lorenasss
alliz83
Божидара Георгиева
amcocker
Thea
Zaharka
23 posters

descriptionБратството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide) - Page 2 EmptyБратството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide)

more_horiz
First topic message reminder :

Братството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide) - Page 2 9216564

The Black Dagger Brotherhood: An Insider's Guide

Резюме, превод: Ваня

Пригответе се да навлезете в тъмния, страстен свят на Братството на черния кинжал и да се запознаете по от близо и лично със всеки от братята ..

Ще откриете информация, свързана с Братството, включително техните досиета, статистика и специални подаръци: ще прочетете интервюта със своите любими герои, включително и сърцераздирателен разговор с Тор и Уесли, проведен точно три седмици преди тя да бъде убита от лесърите.

Ще намерите изтрити сцени, придружени от отговорите ЗАЩО са били изтрити, в допълнение с вълнуващи материали от екипа на Дж. Р. Уорд и отговори на въпроси, зададени от читатели. Ще разберете какво е било на Дж. Р. Уорд да пише всяка една част от книгите и малко по-интересен обрат: интервю на авторката, провеждани от Братята.

За първи път ще станете свидетели на оригинален разказ за Зейдист и Бела, ще станете свидетел на чудо - раждането на тяхното дете Нала и дълбоката им любов един към друг.

Също така има поглед към следващата книга, която предстои да излезе на английски език за Ривендж - Lover Avenged.

Това е сборник, които никой фен на Братството не бива да пропуска .. ръководството ще ви съблазни със тези така секси братя и 'яростно-популярния' свят, в който те живеят.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionБратството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide) - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide)

more_horiz
Страхотна поредица!

descriptionБратството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide) - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide)

more_horiz
Страхотна поредица!

descriptionБратството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide) - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide)

more_horiz
Наистина страхотна поредица благодаряяя!!

descriptionБратството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide) - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide)

more_horiz
В момента я чета. Много ми допада.Има ли вече книги от "Наследниците на братството на черния книжал"?

descriptionБратството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide) - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide)

more_horiz
Невероятна поредица. Много увлекателно пише автора.

Sent from Topic'it App

descriptionБратството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide) - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide)

more_horiz
Една от любимите ми поредици.

descriptionБратството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide) - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide)

more_horiz
Вечно ще съм благодарна на една приятелка, че ми набута "Тъмна любов" в ръцете, благодарение на която бях погълната от света на Братството. Не знам дали е мениджмънтски трик или действително идея на Уорд, но чатовете между братята са в десетката. Смяла съм се на глас! Благодарение на гайда успяваме да видим героите в друга,ежедневна ако мога да я нарека, светлина, което засилва усещането, че братята са реални, живи и дишашщи някъде там отвъд океана и само чакат да протегнеш ръка,за да ги докоснеш. Страхотно е,че предлагате превод за тези, които нямат възможност да си купят книгата.

descriptionБратството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide) - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide)

more_horiz
Чудесна поредица . Но лично мен единствено ,, Пътеводител за посветени,, не ме грабна особено,за разлика от всички останали книги до 16 които прочетох.

descriptionБратството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide) - Page 2 EmptyRe: Братството на черния кинжал - Пътеводител за посветени (The Black Dagger Brotherhood - Insider's guide)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply