BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Стрелата

power_settings_newLogin to reply
+30
lorenasss
wolfrigorn
biliana_911
nicoleta653
sweet_h
Dark_Red_Rose
Dimda
waternimph
galileo414
mellydia
slava87
sisi_12365
margy
GerryBass
dfghjk
vardgy
Christina.
Alliana
desistela
Ametist
eleos
milenaka
Guster
naFarela
baroness
kriseto
escapingthesun
Thea
Zaharka
Koen
34 posters

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyСтрелата

more_horiz
First topic message reminder :

Стрелата

Стрелата - Page 4 9097366177_087e86278a_o_zpsdacf3817

  • Световна премиера: 26.09.2012
  • Жанр: Екшън, Приключенски, Драма, Мистерия, Фантастика
  • Държава: САЩ
  • Времетраене: 60 минути
  • Режисьор: Дейвид Нътър
  • Сценарист: Грег Берланти, Андрю Крайсбърг
  • Продуцент: Грег Берланти, Макр Гугенхайм
  • В ролите: Стивън Амел, Пол Блекторн, Кейти Касиди, Саймън Чин, Нека Кроул, Роджър Р. Крос, Колин Донъл, Кейтлийн Гати, Уила Холанд,
  • Разпространител: CW Television Network
  • Резюме:

    След корабокрушение, милиардерът Оливър Куийн изчезва и е обявен за мъртъв, преди да бъде открит на самотен остров в в Тихия океан. Когато се завръща в Старлинг Сити, майка му, Мойра, сестра му, Тея и най-добрият му приятел, Томи го посрещат, но усещат, че Оливър много се е променил на този остров. Докато Оливър крие истината за човека, в когото се е превърнал, той отчаяно желае да поеме отговорност за действията, които е извършил, докато е бил момче. Нйа-много желае да се сдобри с бившата си приятелка, Лоръл Ланс. Докато Оливър отново се сближава с близките си, той тайно създава Стрела - герой, който да поправи грешките на семейството му, да се бори срещу болестите на обществото и да възстанови загубената слава на Старлинг Сити. През деня Оливър играе ролята на заможен и безгрижен донжуан, какъвто е бил, а плътно до него е верният му бодигард Джон Дигъл. Бащата на Лоръл - детектив Куентин Ланс е решен да арестува този герой, който върлува из града. Междувременно, майката на на Оливър, Мойра знае много повече за корабокрушението, отколкото казва и е по-безскрупулна, отколкото той може да си представи.


Трейлър:



Последната промяна е направена от Koen на Нед 23 Юни - 10:27; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________


 
         
       

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Долу хавлията, а? Стрелата - Page 4 2115147716

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
На всяка цена. Има хубаво тяло - да го показва. В краен случай разголени тренировки, зад а видим, че си пази формата.

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Ах, тази стрела. Наистина ми харесва. С кеф сядам да го гледам, най-вече заради сюжета. Като цяло и актьорите са страхотни Стрелата - Page 4 909357165) С нетърпение чакам следващият епизод Стрелата - Page 4 909357165

Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Съб 9 Мар - 6:44; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Влюбена съм в сериала, най-вече заради сюжета Стрелата - Page 4 2115147716

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Нещо не успя да ме грабне. Първите 1-2 епизода ми бяха интересни, но после някак желанието ми за по-нататъшно следене на историята загина безславно. Идва време, когато един гол мъж не ти стига, за да ти поддържа интереса.
Сюжетът ми е малко плосък, действието я го има, я го няма, актьорския състав нещо не ми допада особено - главния е добре горе-долу, но и той има 2 физиономии ( едната на натровен с гъби, другата празна с овчи поглед), които сменя от време на време. Дай някъв живот на тва лице, бе бате. Черничкият е яко копеле, ама постоянно сърдит, все едно някой му е изял супата с вилица или още по-зле - дава вид на постоянно недо*бан. Мацката и тя като главния - 2 физиономии, но тук идва разликата, че на моменти дори забравя да ги сменя и май си остава само с влажния овчи поглед. За другите какво да кажа - реда ми на мисли е ясен. Единствената, която ми допада е сестрата. Има поне капка талант в това момиче и на моменти те кара да й повярваш.
Продължавам да го следя, но и аз не знам защо. Може би, защото частта със спомените на острова наистина ме заинтригува, ама 10 сек. на епизод са ми прекалено малко да ме поддържат жива, защото все съм на косъм да умра от скука, докато го гледам.

Последната промяна е направена от escapingthesun на Пет 8 Фев - 13:24; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Стрелата - Page 4 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Стрелата - Page 4 Animated_gif_024_hippo

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Обаче като гледам си изпуснала епизодичната поява на твоя любим Крикс (не му знам заглавието на пича) в посредния епизод. Стрелата - Page 4 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Ману Бенет му викат Стрелата - Page 4 2115147716

Не съм го гледала последния епизод все още, ама да ти кажа един Крикс положението не оправя. Подобрява, но не оправя. Но ако е с костюмчето от Спартак така голичък и лъскавичък мали.... :1: Не, не! Не ме разсеивай с такива порочни мисли.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Стрелата - Page 4 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Стрелата - Page 4 Animated_gif_024_hippo

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Абе не е голичък и лъскавичък, ама пак си пада по хладни и доста остри оръжия.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Да ви кажа и аз го зарязах серала на 3-тата сериа ли беше.Много плосък сюжет,тъпа работа.Дени верно,че на едното готино тяло не се гледа нещо...

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
desistela написа:
Да ви кажа и аз го зарязах серала на 3-тата сериа ли беше.Много плосък сюжет,тъпа работа.Дени верно,че на едното готино тяло не се гледа нещо...


Спартак, Деси, Спартаааааааак! :dance:

______________________________


 
         
       

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
А,гледах една сериа по НВО и ако е същия дето ми го предлага-не,мерси!
Много кръв и бой имаше там.Обаче едно време гледах Рим ,пак продукция на НВО и много ми хареса.Много интриги,секс и убийства.То май всичките им сериали са такива на тях.
Нещо чува ли се за нов сезон на "Истинска кръв'"Че два пъти му гледах повторението вече .

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
desistela написа:
А,гледах една сериа по НВО и ако е същия дето ми го предлага-не,мерси!
Много кръв и бой имаше там.Обаче едно време гледах Рим ,пак продукция на НВО и много ми хареса.Много интриги,секс и убийства.То май всичките им сериали са такива на тях.
Нещо чува ли се за нов сезон на "Истинска кръв'"Че два пъти му гледах повторението вече .


Добре де, в Спартак има много кръв, ама в Истинска кръв няма :lmao2: Питай мацките тука да видиш, че само добри отзиви ше получиш. Рим го спряха, защото им изгоряха декорите и решиха, че не си заслужава да влагат отново пари. А Спартак не е на HBO. Иначе, Истинска кръв ше има на 9-ти юни.
Но послушай съвета ми и загледай Спартак. Кръвта нарочно я правят в повече. Даже, като прегледаш всичките 4 сезона на един дъх, щото ше си мега впечатлената и заинтересована, може да пуснеш и Игра на тронове. Това са двата сериала, в които влагат най-много пари в момента, а на Спартак сега излиза последният сезон.

______________________________


 
         
       

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Игра на тронове го гледах.Страхотен е да.Ще си помисля за Спартак.ОК.Сега слушам новините!!!,познай кво дават
Ако имаш комент аз съм в чата

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Добре де, след последните два епизода леееееекинко си промених мнението :pardon: Зах, излезе права. Определенно. Оказа се, че един Крикс (Ману Бенет) сериал прави. Ако не го утрепят скоро и да си бият огромен автогол, може и да продължа да го следя.

А за Спартак съм с двете ръце и двата крака. Ако имах още нещо щях и него да вдигна :2: Гледай задължително и после цък в темичката да си пообсъдим мъжленцата :1:

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Стрелата - Page 4 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Стрелата - Page 4 Animated_gif_024_hippo

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Зах много обича да е права Стрелата - Page 4 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
ОК,Ок,навихте ме като пружинка на химикалчето в ръчичките на дъщеричката/ама ги нанизах умалителните,а/.Ще му дам шанс за височайшито ми внимание към сериалчето-Спартак де

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Нов сезооон!!!!!!!!!! Стрелата - Page 4 3569552857 

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
О, да още преди 2 седмици загатнаха с S02E00 :)

Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Съб 5 Апр - 1:55; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Стрелата - Page 4 41544472_

I don't drink, I don't smoke, I don't do drugs.
I play video games, which I think is a far superior addiction to any of those!


Стрелата - Page 4 41544472_


descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Въпреки че не бих го сложила в класацията си "най-любими", сериалът е хубав.

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Особено след като дръпнаха половината каст на Спартак Стрелата - Page 4 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСтрелата - Page 4 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply