BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Стрелата

power_settings_newLogin to reply
+30
lorenasss
wolfrigorn
biliana_911
nicoleta653
sweet_h
Dark_Red_Rose
Dimda
waternimph
galileo414
mellydia
slava87
sisi_12365
margy
GerryBass
dfghjk
vardgy
Christina.
Alliana
desistela
Ametist
eleos
milenaka
Guster
naFarela
baroness
kriseto
escapingthesun
Thea
Zaharka
Koen
34 posters

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyСтрелата

more_horiz
First topic message reminder :

Стрелата

Стрелата - Page 3 9097366177_087e86278a_o_zpsdacf3817

  • Световна премиера: 26.09.2012
  • Жанр: Екшън, Приключенски, Драма, Мистерия, Фантастика
  • Държава: САЩ
  • Времетраене: 60 минути
  • Режисьор: Дейвид Нътър
  • Сценарист: Грег Берланти, Андрю Крайсбърг
  • Продуцент: Грег Берланти, Макр Гугенхайм
  • В ролите: Стивън Амел, Пол Блекторн, Кейти Касиди, Саймън Чин, Нека Кроул, Роджър Р. Крос, Колин Донъл, Кейтлийн Гати, Уила Холанд,
  • Разпространител: CW Television Network
  • Резюме:

    След корабокрушение, милиардерът Оливър Куийн изчезва и е обявен за мъртъв, преди да бъде открит на самотен остров в в Тихия океан. Когато се завръща в Старлинг Сити, майка му, Мойра, сестра му, Тея и най-добрият му приятел, Томи го посрещат, но усещат, че Оливър много се е променил на този остров. Докато Оливър крие истината за човека, в когото се е превърнал, той отчаяно желае да поеме отговорност за действията, които е извършил, докато е бил момче. Нйа-много желае да се сдобри с бившата си приятелка, Лоръл Ланс. Докато Оливър отново се сближава с близките си, той тайно създава Стрела - герой, който да поправи грешките на семейството му, да се бори срещу болестите на обществото и да възстанови загубената слава на Старлинг Сити. През деня Оливър играе ролята на заможен и безгрижен донжуан, какъвто е бил, а плътно до него е верният му бодигард Джон Дигъл. Бащата на Лоръл - детектив Куентин Ланс е решен да арестува този герой, който върлува из града. Междувременно, майката на на Оливър, Мойра знае много повече за корабокрушението, отколкото казва и е по-безскрупулна, отколкото той може да си представи.


Трейлър:



Последната промяна е направена от Koen на Нед 23 Юни - 10:27; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________


 
         
       

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Аз сега разбрах, че той бил участвал и в Дневниците на вамп. Въобще не се сещам кога е било това :hmm:

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Страхотен сериал - а Оли .... боже господи думи нямам

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
milenaka написа:
Аз сега разбрах, че той бил участвал и в Дневниците на вамп. Въобще не се сещам кога е било това :hmm:

Не беше ли онзи гадняр, който пазеше Елена да не избяга? :unsure:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Стрелата - Page 3 7389738n


Стрелата - Page 3 Badge1

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Знам ли :unsure: Брейди някакъв - http://www.imdb.com/name/nm1854386/

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Отговорете с цитат
Report post to moderator or admin
Lock post for new reports

Re: Стрелата

Писане by Christina. Today at 1:38 pm

milenaka написа:Аз сега разбрах, че той бил участвал и в Дневниците на вамп. Въобще не се сещам кога е било това


Не беше ли онзи гадняр, който пазеше Елена да не избяга?

Не, не е той. Ако не ме лъже паметта Брейди беше върколак и дойде с приятелката на чичото на Тайлър( май много се оплетоха нещата) за да му помогне при трансформациите.

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Мммммм, много смътно се сещам.

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
В сериалите на CW актьорите и актрисите са едни и същи, само имената на сериалите са различни. Стрелата - Page 3 2115147716

А за сестрата на оня русия са взели пък точно тая омразната от Ориндж Каунти. Не можаха ли да вземат някоя яка к*рва?!?!

Как да го гледам тоя сериал, като няма едно момиче, което да ми задържи вниманието?

И оня тъпак всеки епизод гол, все едно тениски вече не се произвеждат!

______________________________


 
         
       

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Е, ти пък и ти. Лорън е готина.
А за пича така като гледам не сме против и съвсем по организъм да тръгне. Стрелата - Page 3 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Koen, бива ли такъв леден душ ❌


Zaharka написа:
Е, ти пък и ти. Лорън е готина.
А за пича така като гледам не сме против и съвсем по организъм да тръгне. Стрелата - Page 3 2115147716


Аз, обаче, много харесвам кърпата :wait:

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
milenaka написа:


Аз, обаче, много харесвам кърпата :wait:


Кърпата е страхотна. Толкова е хубава, че чак ми се иска да й се порадвам отблизо Стрелата - Page 3 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Zaharka написа:
milenaka написа:


Аз, обаче, много харесвам кърпата :wait:


Кърпата е страхотна. Толкова е хубава, че чак ми се иска да й се порадвам отблизо Стрелата - Page 3 2115147716



Мдааа...кърпата дава полет на въобръжението, защото под нея може да има много, а може и нищо да няма :wasnotme: Но като цяло сериалчето е интересно и аз го следя.

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Историята е интересна , добре е направена , но някак си като се зазаяпам по Стрелата и съм до там Стрелата - Page 3 909357165))

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Сериалът е хубав, но на мен ми идва малко сладникъв. С този комбиниран персонаж от Робинзон Крузо, оцелял корабокрушение и тържествено завърнал се, да раздава правосъдие и защитава бедните като Робин Худ и пазещ града си посред нощите като Батман. Иначе главният си е за прехласване. :crazy:

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
сериала е наистина много хубав

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Бива го, пичът е готин, но мацката ме кефи отвсякъде с гардероба си :wasnotme: Повечето сериали ги гледам именно заради модата Стрелата - Page 3 909357165

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
margy написа:
Сериалът е хубав, но на мен ми идва малко сладникъв. С този комбиниран персонаж от Робинзон Крузо, оцелял корабокрушение и тържествено завърнал се, да раздава правосъдие и защитава бедните като Робин Худ и пазещ града си посред нощите като Батман. Иначе главният си е за прехласване. :crazy:



Абсолютно съм съгласна!Точно за това си мислех още първата серия като гледах.Спор няма-пича е супер готин,а аз имам слабост и към светлокоси и синеоки мъже.Леле,мале!!!

Коен-как можа да изкоментираш,че все гол се разхождал.Не е така,ама де да беше....

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Хихи Стрелата - Page 3 909357165 Определено младежът не се разхожда гол през цялото време, но щеше да е хубаво ;) Като сюжет обаче наистина е леко сладникав, а като убедителност на героите - почти никаква. Но ние си знаем защо го гледам всъщност 😊

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
GerryBass написа:
Историята е интересна , добре е направена , но някак си като се зазаяпам по Стрелата и съм до там Стрелата - Page 3 909357165))


А, не съм само аз. :wasnotme:

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Страхотен сериал, грабна ме още от началото. Сюжета е интересен, и въпреки че на моменти малко излишно разводняват нещата си остава динамичен и интиругващ. Колкото до главния актьор, то просто не може да не му се наслади човек Стрелата - Page 3 909357165

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
Много харесвам сериала. Всички актьори са страхотни и като цяло оставам доволна от всяка серия. Хубави лица, интересен, не толкова драматичен сюжет, добра актьорска игра и лека мистерия. Сериалът ме разтоварва приятно. И Стрелата е достатъчно готин, а хавлията наистина дразни.

descriptionСтрелата - Page 3 EmptyRe: Стрелата

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply