BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга десета - Lover Reborn

power_settings_newLogin to reply
+43
Tais
margc
Renesita
eleos
liusi
biliana_911
lelito
animalita
renesme_cullen
Villy.Petroff
Nessieli
e4o1976
milla71
lili_hrisi
polin4eto
Братството_Завинаги
tami_vr
Witness
zdravec
nikita78
vixen
Zaharka
kremcheto
vladi85
fifileta
ive_ivelina
penka1234
rusokoskata7
GALKATA
Jus7_me
lydotokote
kaaamzzz
denkata
aranna
yanitsa1
tina_tp
serendi
beni1979
naFarela
free_pr
Christina.
vampires_fan
Thea
47 posters

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyКнига десета - Lover Reborn

more_horiz
First topic message reminder :

Книга десета - Lover Reborn - Page 4 10993282

В най-тъмните ъгли на мрака в Колдуел, Ню Йорк, се надига конфликт като никой досега. Градът е е дом за братя, родени, за да защитават своята раса: вампирите воини от Братството на Черния кинжал. Сега, вече завърнал се към Братството - и неузнаваем като вампирът-лидер, който някога е бил - Тормент е физически слаб и с напълно разбито сърце.
Когато започва да вижда любимата си в сънищата си - хваната в капана на студен и изолиран отвъден свят - Тор се обръща към услугите на независим паднал ангел с надеждата да спаси тази, която е изгубил.
Когато му се казва, че трябва да се научи да обича друга, за да спаси някогашната си партньорка, Тор знае, че всички те са обречени... Само че тогава една жена с неизвестно минало започва да се домогва до него. На фона на усилващата се война с лесърите и новия вампирски клан, борещи се за трона на Слепия крал, Тор се намира в битка с погребаното минало и много горещото, изпълнено със страст бъдеще... Но способно ли е сърцето му да се излекува и да освободи всички им?



Очаква се на английски език: March 27th 2012

Последната промяна е направена от Te!a на Съб 7 Яну - 12:02; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Книга десета - Lover Reborn - Page 4 Dragon-Book

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
И такааааааааа, стана септември НЯКАКВА идея КОГА ще излезе следващата книга
:wasnotme: 😊 

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
kremcheto написа:
И такааааааааа, стана септември НЯКАКВА идея КОГА ще излезе следващата книга
:wasnotme: 😊 

Работели по въпроса. Аз лично като го чуя този израз и губя надежда...

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Демек евентуално началото на октомври ако беше за септември досега поне корица щеше да има минимум...:wasnotme: 
Дано да е септември ама надали....

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Е... аз се запасих с търпение, след като е прочетох на английски. Прекрасна е! (Въпреки, че... кълна се в Господ, ми идваше да го заудрям по главата този Тор в някои моменти! А и... много трагична и емоционална е тази книга. Най - драматичната от всички.)
Сега чакам много по - търпеливо да ми падне в ръчичките в книжен вариянт, на български!

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Книгата наистина е най-добрата,изпълнена е с много емоции и драматизъм.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
aranna написа:
Е... аз се запасих с търпение, след като е прочетох на английски. Прекрасна е! (Въпреки, че... кълна се в Господ, ми идваше да го заудрям по главата този Тор в някои моменти! А и... много трагична и емоционална е тази книга. Най - драматичната от всички.)
Сега чакам много по - търпеливо да ми падне в ръчичките в книжен вариянт, на български!


Дразнете ни! Дразнете ни! Дано ви харесва:angry3: 

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
А знае ли се колко горе долу страници е поне:wasnotme: 
Дано са повече от другите....:2: 

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Нямам търпение, дано поне е преди нова година, въпреки че ми се струва че на тази книга много ще се "плаче"

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Да знаете от къде може да се намери/купи книгата на английски, но в epub формат?
Досега съм чела поредицата на български или на немски. Много сложен ли е английския?

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Заради очакването на тази книга продължих да следя поредицата, тъй че се надявам да си заслужава.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Нямам търпение да излезе. Прочела съм и 9те и съм им страшен фен!

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Аз също прочетох всички книги и съм очарована от поредицата дано да не свърши скоро... Аз на шега си я взех първата, но след нея почнах да ги взимам по няколко докато накрая не свършиха тези на български... :( :( :( ... А отностно тази нямам търпение за нея, смятам че ще е една от най-тъжните досега, но със сигурност ще е и една от най-хубавите Книга десета - Lover Reborn - Page 4 909357165

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Виждам, че има голям интерес към 11 книга, но мен ми е много чудно как да прочета 11 без да съм прочела 10. Затова я чакам с нетърпение. Не знам кога ще излезе, но се надявам да не ми се налага да си я поръчвам за коледен подарък. :reading: 

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Какво стана с тази книга ще излизали скоро по книжарниците?Някой знае ли?

______________________________
Книга десета - Lover Reborn - Page 4 83727eu-960

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
първите 9книги бяха велики. Чакамномер10 с нетърпение.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Книгата за Тор явно още доста ще я почакаме:hmm: И всъщност какво става с "Ибис"???-целият август и септември не издадоха нищо,сега излиза "Мафията на майките",която беше обявена за много по-рано и после е посочена книга чак за декември и тя не е "Братството...","Нощни ловци"или някоя друга,която отдавна чакаме.ЗАЩО?????????????:angry3: 

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Аман с това пусто чакане писна ми вече.....Книга десета - Lover Reborn - Page 4 1977229104 

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
парите развалят хората .. явно екипа на Ибис вече има достатъчно, за да си позволи да не издава книги, от които да печели .. жалкото е, че ние го духаме, заради тях:dry: 

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
за Ибис не знам, но със сигурност София прес са го закъсали доста здраво и почти само преиздават. може и при тях да е така

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Когато чакам толкова много, вместо да ми се изостри вниманието ми изтъняват нервите! Всеки месец препрочитам книжките да си припомня, защо толкова много ги харесвам и защо не трябва да се отказвам, но това просто не се търпи!

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 4 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply