BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга десета - Lover Reborn

power_settings_newLogin to reply
+43
Tais
margc
Renesita
eleos
liusi
biliana_911
lelito
animalita
renesme_cullen
Villy.Petroff
Nessieli
e4o1976
milla71
lili_hrisi
polin4eto
Братството_Завинаги
tami_vr
Witness
zdravec
nikita78
vixen
Zaharka
kremcheto
vladi85
fifileta
ive_ivelina
penka1234
rusokoskata7
GALKATA
Jus7_me
lydotokote
kaaamzzz
denkata
aranna
yanitsa1
tina_tp
serendi
beni1979
naFarela
free_pr
Christina.
vampires_fan
Thea
47 posters

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyКнига десета - Lover Reborn

more_horiz
First topic message reminder :

Книга десета - Lover Reborn - Page 3 10993282

В най-тъмните ъгли на мрака в Колдуел, Ню Йорк, се надига конфликт като никой досега. Градът е е дом за братя, родени, за да защитават своята раса: вампирите воини от Братството на Черния кинжал. Сега, вече завърнал се към Братството - и неузнаваем като вампирът-лидер, който някога е бил - Тормент е физически слаб и с напълно разбито сърце.
Когато започва да вижда любимата си в сънищата си - хваната в капана на студен и изолиран отвъден свят - Тор се обръща към услугите на независим паднал ангел с надеждата да спаси тази, която е изгубил.
Когато му се казва, че трябва да се научи да обича друга, за да спаси някогашната си партньорка, Тор знае, че всички те са обречени... Само че тогава една жена с неизвестно минало започва да се домогва до него. На фона на усилващата се война с лесърите и новия вампирски клан, борещи се за трона на Слепия крал, Тор се намира в битка с погребаното минало и много горещото, изпълнено със страст бъдеще... Но способно ли е сърцето му да се излекува и да освободи всички им?



Очаква се на английски език: March 27th 2012

Последната промяна е направена от Te!a на Съб Яну 07, 2012 10:02 am; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Книга десета - Lover Reborn - Page 3 Dragon-Book

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
книгата е доста дарматична, и далеч по-добра от предходната, на мен много ми хареса.наистина е доста по-трудна за четене, та както казах по-горемного ме хвана яд на Тор, въобще държанието му спрямо No One беше супер егоистично и отвратително накрая, въпреки че и аз си исках Уелси, нкрая ми стана супер гадно за No One.Въпреки недобрия ми английски ще ви разкажа накрая какво се случва:
Spoiler :

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
начииииииииии гигантична фантасмагория .. егати тая жена ще я смакирам |-( сегичка остава Зекс да е дъщеря на Тор и ще подпаля чеЙлите до САЩ и ще й оплющя 2 шамара /на авторката/ ..

tina_tp между другото не съм чела книгата, нооо като познавам стила на авторката и едностранчивостта в изграждането на характерите на вампирите точно по този параграф, смея да предположа, че най-вероятно когато Тор се е държал гадно и егоистично на n-та степен, точно тогава е бил апогея на неговата дилема ..

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Spoiler :

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
иначе книта е страхотна,пълна е с шеги, а Ласитър е голям образ

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Spoiler :

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Аз също съм голям фен на Тор и Уелси. Наистина ми беше много тъжно като я убиха и не искам друга да я замества. Ако е възможно да се съберат, разбира се, че подкрепям идеята и то с две ръце. Но, ако това е невъзможно, не бих искала Тор да страда сам още 200 години.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Мнооооооооооого гадно .... аз явно съм по назад .

______________________________
Книга десета - Lover Reborn - Page 3 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
С тези коментари за книгата... Просто нямам търпение, а като си помисля колко дълго ще чакаме... Направо ми идва да си загризя ноктите. И аз харесвам Тор, но се надявам все пак да не се покаже и като абсолютно говедо. Ще видим.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
aranna написа:
С тези коментари за книгата... Просто нямам търпение, а като си помисля колко дълго ще чакаме... Направо ми идва да си загризя ноктите. И аз харесвам Тор, но се надявам все пак да не се покаже и като абсолютно говедо. Ще видим.


Тор? "Говедо"? Това да го видя, няма да го повярвам...

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
tina_tp написа:
За всички фенове на Блей и Куин, следващата книга ще е тяхната история.Ето какво е казала Уорд във фесбук страницата си:
" THEIR TIME HAS COME. 2013- NEXT BDB HARDCOVER.....BLAY & QHUINN!!!!"
Това не е 1 априлска шега между другото.


(happy) от 6тата останах в тъча, заради тях двамата... Нямам търпение да излезе и 11тата книга Книга десета - Lover Reborn - Page 3 909357165

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
2013? Това е доста далече...

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Темата леко е хвана прах,но да си кажа и аз мнението.

1-2013 слава Богу чука на вратата и скоро ,ако издадът още някоя книга ще се приближим към тази...ама май ще си почакаме.

Аз никак..ама никак не си представям Тор с друга жена.Просто ехоо та Уелси беше първата шелан която срещнахме.Уелси беше тази която беше до Бет когато изписваха името и върху гърба на Рот и прочее.В пътеводителя авторката мисля,че спомена ,че и било трудно и плакала когато убила Уелси,но защо точно нея...просто..тя беше толкова сладка,мила и лъчезарна.И как се грижеше за Джон и прочее.А сега да бъде заменена от друга.Дори и майката на Хекс да е била влюбена в Тор преди всичко това с Уелси или той в нея...нищо.Уелси и Тор.Тор и Уелси.Тази книга ще ми вземе душата предусещам и все пак искам да я прочета.Ясно ми е /6-то чувство което дано ме лъже/ ,че Тор ще пусне Уелси да продължи.Просто...защо иначе ще е "новата шелан на Тор" ..защото ,ако можеше да си върне Уелси или тя да се освободи от онова...защо ще и е на авторката да въвежда жена от миналото на Тор която е била влюбена в него и такива?Ясно е,че той ще остане с Науон,а Уелси ще продължи напред в Рая или Небитието... Книга десета - Lover Reborn - Page 3 3382520118

______________________________
Книга десета - Lover Reborn - Page 3 Tumblr_m39faxIMeq1rncu43o1_500

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Книгата е много добра и малко тъжна. Тор като че ли ми изглежда най-земен. :reading:

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Има ли я вече на Български книгата

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Чела съм я само като руски фен превод до 52 глава /общо май бяха около 74 глави/.
Ако случайно някой я има на български, няма да откажа да ми я прати :bighug:
:bighug:

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
А някой знае ли кога ще излезне на български?
Че просто вече нямям търпение.

______________________________
Книга десета - Lover Reborn - Page 3 83727eu-960

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Не ми харесва идеята на книгата,мисля че ще я прескоча.Много ми беше тъжно за Уелси и очаквах ,че ще се върне.Не е честно,поне според мен!

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Предполагам че за следващата ще почакаме поне до септември октомври минимум.....:wasnotme:

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
някой има ли идея кога ще излезе книгата на българският пазар?

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
да не е априлска шега .най сетне дойде и ред за тяхната история.книгата е просто великолепна, има много горещи моменти ,направо пари😊 

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 3 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply