BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Чикаго Старс

power_settings_newLogin to reply
+80
rosito0
Bugel
steladesi
KpuCuHkaTa88
monikaaleksova
polii4ka
Qni7a
stelinia
ginka_zheko72
tanqn19
nev123
Gergana Vasileva
nikolina66
nmk_262
katq8710
Hades
k.gergeva
att12
Silve32
ivapivat
ves
Zerita
asayva
iveto81
didka
milla71
flint81
cveti11
Marti4ka
yoannak
paloma_g
galina
Lux
Алабайка
Амарилис
bonbon4e
diana101
svetleto_007
mir4a
adamaria
luba
biliana_911
penka1234
biskit
maq94
Zaharka
PetyaG
pg_ts
lubima8310
maiimynka
ive_ivelina
stasi
olenka63
sortisa
liusi
gerganasto
nina669
gvv
galileo414
ssaa2
ivanka
silviareg
lelemale
vivi86
margy
oira
GerryBass
reni_djedji
Stefanika
nilekta
YDG
ceceto
jmv
baroness
inarra
Meow
FromHell
beni1979
MuryG
Thea
84 posters

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyЧикаго Старс

more_horiz
First topic message reminder :

Чикаго Старс - Page 3 390327_300440836658627_100000781382088_786677_964106179_n

Очаквайте на 24 януари: "Рай в Тексас" от Сюзън Елизабет Филипс.

„Никой не може да надмине Сюзън Елизабет Филипс.“ – Джейн Ан Кренц

„Любовните истории на Сюзън Елизабет Филипс на мига завладяват сърцето на читателя и остават незабравими завинаги.“ – „Оукланд Прес“

„Никой не може да разказва истории както Сюзън Елизабет Филипс. Нейното уникално умение да съчетава колоритни герои с неповторим хумор ги прави единствени по рода си.“ – „Романтик Таймс“



----------------------------------------------------------------------------------------
Първата задача на Грейси Сноу в работата й като асистент в холивудско студио е да накара легендарния бивш футболист на „Чикаго Старс“ Боби Том Дентън да пристигне навреме в родния си град за началото на снимките на филм, в който той изпълнява главната роля.
И Грейси определено се нуждае от късмет в новото си начинание.

– Получи се някакво ужасно недоразумение. Не виждате ли, че изобщо не приличам на стриптийзьорка? – Грейси закопча с трескави движения сакото, което преди малко бе свалила. – Моля ви, господин Дентън, може ли да поговорим някъде насаме?
Боби Том въздъхна и се надигна от камъка.
– Предполагам, че така ще е по-добре. Но трябва да ми дадеш дума, че ще си останеш с дрехите. Няма е честно аз да те видя гола, а гостите ми да не могат да се порадват на гледката.
– Обещавам ви, господин Дентън, че никога няма да ме видите гола!
Той я изгледа замислено.
– Сигурен съм в добрите ти намерения, скъпа, но съдейки по опита си, се съмнявам, че ще успееш да ми устоиш.

Една шеметна битка между половете – Красотата срещу Ума – само че в случая красавецът притежава и блестящ ум, а умницата Грейси съвсем не е толкова обикновена и невзрачна, за каквато се мисли.
----------------------------------------------------------------------------------------


ЗА АВТОРА:

Високо оценена от критиката и носителка на редица престижни награди, Сюзън Елизабет Филипс има безброй почитатели по целия свят заради пленителните й любовни истории, които с еднаква сила умеят да докосват чувствителните струни на човешката душа и в същото време да забавляват с невероятния си хумор.
Сюзън Елизабет Филипс е единствената четирикратна носителка на престижнaтa награда ЛЮБИМА КНИГА НА ГОДИНАТА, присъждана от Romance Writers of America.

______________________________
Чикаго Старс - Page 3 Dragon-Book

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
vivi86 написа:
gerganasto написа:
Дано я дочакаме.
Изчетох всичко на Сюзън Е.Филипс което е на български разбирасе и съм страшно впечетлена.Само да се докопам до нейна книга оставям всичко друго.
Поредицата я почнах с предобеждение (мразя когато не са ми подредени книгите) но сега съм и фен :love: таке че се нареждам на опашката на чакащите за другите книги които ще излезнат :pardon:

Напълно съм съгласна с тебе и честно да си призная понякога се чудя на издателствата - виждат че дадена поредица автор или книга се купува и има интерес и не продължават да я издават. ❌ Това си остава за мене една от загатките на Вселената :pardon:



По-скоро дадена книга не се купува, затова престават да издават.
Защото каквото и да си говорим, никой не се отказва от някаква печалба.
Но да има "интерес" и да се купува са два много различни неща.

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
jmv написа:
vivi86 написа:
gerganasto написа:
Дано я дочакаме.
Изчетох всичко на Сюзън Е.Филипс което е на български разбирасе и съм страшно впечетлена.Само да се докопам до нейна книга оставям всичко друго.
Поредицата я почнах с предобеждение (мразя когато не са ми подредени книгите) но сега съм и фен :love: таке че се нареждам на опашката на чакащите за другите книги които ще излезнат :pardon:

Напълно съм съгласна с тебе и честно да си призная понякога се чудя на издателствата - виждат че дадена поредица автор или книга се купува и има интерес и не продължават да я издават. ❌ Това си остава за мене една от загатките на Вселената :pardon:



По-скоро дадена книга не се купува, затова престават да издават.
Защото каквото и да си говорим, никой не се отказва от някаква печалба.
Но да има "интерес" и да се купува са два много различни неща.

До някъде съм съгласна с тебе наистина защо да издават като никой не купува , но например за конкретната поредица в страницата на Ибис във ФБ поне веднъж на месец има запитване харесано от доста хора.Колкото до мене когато една поредица ми хареса и ме грабне колкото и да са напреднали технологиите предпочитам да си държа книжката в ръчички да си си я чета когато ми е кеф.Купувала съм не една и две поредици и ще продължавам да го правя. :cvete:

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
И аз, съм на мнение че поредицата има огромен интерес и ще е доста нелепо ако спрат да я издават чисто и просто моето мнение че са претрупани с доста работа все пак те са едно от малкото други издателства които публикуват толкова много повече книги за разлика от други..... :wait:

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Очаквайте на 28 май "Бебето е мое" от Сюзън Елизабет Филипс.

Чикаго Старс - Page 3 936137_513611665341542_1556580058_n


-----------------Анотация-----------------

Гениалната физичка д-р Джейн Дарлингтън отчаяно копнее за бебе. Но да се намери подходящ баща не е толкова лесно. Суперинтелигентността на Джейн винаги я е карала да се чувства самотна и по-различна от околните и затова тя е твърдо решена да спести подобна участ на бъдещото си дете. Което означава, че трябва да нaмери някой много специален за баща на своето бебе. Някой много, много... глупав.

Кал Бонър, легендарният куотърбек на „Чикаго Старс“ изглежда е перфектният избор. Но красивата му външност и недодяланото му държане са измамни. Д-р Джейн твърде късно разбира, че всъщност той е много по-умен, отколкото показва. Както и че съвсем не е съгласен да бъде използван и захвърлен...

---------------------------------------------------------


Скъпи читатели,
В нощта преди най-малкият ни син да замине за колежа, аз седнах на стълбите, загледана в купчината с вещите му, и си изплаках очите. Не бях готова за края на тази част от живота ми. Годините сякаш бяха отлетели и аз си спомних как навремето бях копняла да си имам бебе. Именно в този миг бяха посети семената на „Бебето е мое“.
Намерете си уютно кътче и удобен стол и поемете с мен на много специално пътешествие, изпълнено с любов и страст. Ще срещнете една мила жена, която в някои отношения е страшно умна, ала в други – доста несъобразителна, както и един силен, сексапилен и невероятно привлекателен мъж, който ще спре дъха ви. Ще се запознаете и с една семейна двойка, която сякаш е забравила какво означават двамата един за друг.
В „Бебето е мое“ ще намерите много горещи страсти, но ще откриете и нежност, както и смях, и може би дори ще пролеете една-две сълзи тук-таме. Свийте се в любимия си стол и се потопете в историята на тези влудяващи, толкова различни и все пак – събуждащи симпатия влюбени.

Приятно четене!
Сюзън Елизабет Филипс


"Той я изгледа свирепо, пресуши чашата и ѝ я върна.
– Като нищо ще ме превърнеш в шибан алкохолик.
– При положение че през по-голямата част от времето, когато съм била с теб, в ръката ти бе позиционирано питие, съмнявам се, че ще бъде много трудно.
– Съмняваш се, дръжки!
– Страхотен език. Язвителен.
– Поне не звуча така, сякаш съм глътнал речник. Още колко дълго смяташ да ми сервираш тези твои сложни думи?
– Не съм сигурна. Но ако го правя достатъчно бавно, може би ще успееш да схванеш някои от тях."

"Бебето е мое", Сюзън Елизабет Филипс

______________________________
Чикаго Старс - Page 3 20799210

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Леле, най-после! Направо ми иде да затанцувам! Почти бях изгубила надежда, че ще видя на български език тази книга! Дано продължат поредицата до край, а специално аз се надявам да я пуснат и като е-книга. Цялата поредица "Чикаго Старс" е невероятна.

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
ееееееееееее, разгеле най-сетне побелях и остарях от чакане! ❌
Дано и другите книги не се проточат толкова дълго че аман..... сега за компенсация поне трябва да издадат минимум още една книжка от поредицата минимум до месец...... Чикаго Старс - Page 3 909357165
Надеждата умира последна все пак....... Чикаго Старс - Page 3 2115147716

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Боже няма да мога да я дочакам Чикаго Старс - Page 3 2115147716
Започвам да досаждам в книжарницата :lmao2: Ако не ме изгонят сега другпът няма да е

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Аз съм чела първата книга от тази поредица. Обичам авторката и до сега няма нейна книга която да не ми е харесала. Мисля, че поредицата си заслужава чакането .

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Страхотна поредица! От 15 май проверявам дали не е излязла по книжарниците.

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Днес ми пристигна от store.bg и вече я приполових значи на моменти съм се задъхвала от смях толкова готина и забавна книжка скоро не бях чела мога спокойно да заявя че тази повече ми хареса от тази за Боби Том голяма терца е този Кал такива бисери ги ръси на моменти че чак да се просълзиш от смях много ме кефи дано само не се наложи да чакаме следващата книга пак 1 година че лудите ме хващат..... ❌

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Ох, искрено завиждам! Ако не я пуснат и като е-книга, ще трябва да чакам чак до лято, за да си я купя. А иначе изчетох цялата поредица на руски. Страхотна е!

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Браво :wait: невероятна книга евала.Дано скоро и следващата да излезе защото вече нямам търпение (само се чудя дали ще е за моли или ще преиздадът Знойни сънища, но която и от тях да изберат определено ще я купя)

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Ами реално първа и четвърта книга ги има издадени на български от други издателства. "Ибис" почнаха поредицата направо от втора книга. Така че не се знае коя ще е следващата. До тук книгите са:
1. Избрах теб
2. Рай в Тексас
3. Бебето е мое
4. Знойни сънища
Има още три книги от "Чигаго Старс", дано да ги издадат.

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
И дано е по-скоро разбира се! |-(

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Определено тази за Моли и Тъкър я чакам с нетърпение.Дано издателството се смили над бедната ми душица и не ме карат да ги чакам много. 👼

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Страхотна и забавна книга. Цялата поредица е една от най-добрите. От първата до четвъртата са страхотни. Чикаго Старс - Page 3 909357165

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Забавни и приятни книги.Аз ги четох разбъркано,защото си купих първо Бебето е мое,която много ми хареса и после прочетох и другите.

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Обожавам тази поредица!! Жалко, че я превеждат толкова хаотично....

______________________________
Чикаго Старс - Page 3 Tumblrmbkbvdvudf1rowg49

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Поредицата определено си заслужава...толкова ме впечатли ,че се започнах да чета останалите на руски,макар че доста ми куцаЧикаго Старс - Page 3 909357165

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Дано скоро да издадат книга 5.Тя е за сестрата на Фийби(от "Избрах теб") и опредено нямам търпение да я издадат на български Чикаго Старс - Page 3 909357165

descriptionЧикаго Старс - Page 3 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply