BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Чикаго Старс

power_settings_newLogin to reply
+80
rosito0
Bugel
steladesi
KpuCuHkaTa88
monikaaleksova
polii4ka
Qni7a
stelinia
ginka_zheko72
tanqn19
nev123
Gergana Vasileva
nikolina66
nmk_262
katq8710
Hades
k.gergeva
att12
Silve32
ivapivat
ves
Zerita
asayva
iveto81
didka
milla71
flint81
cveti11
Marti4ka
yoannak
paloma_g
galina
Lux
Алабайка
Амарилис
bonbon4e
diana101
svetleto_007
mir4a
adamaria
luba
biliana_911
penka1234
biskit
maq94
Zaharka
PetyaG
pg_ts
lubima8310
maiimynka
ive_ivelina
stasi
olenka63
sortisa
liusi
gerganasto
nina669
gvv
galileo414
ssaa2
ivanka
silviareg
lelemale
vivi86
margy
oira
GerryBass
reni_djedji
Stefanika
nilekta
YDG
ceceto
jmv
baroness
inarra
Meow
FromHell
beni1979
MuryG
Thea
84 posters

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyЧикаго Старс

more_horiz
First topic message reminder :

Чикаго Старс - Page 6 390327_300440836658627_100000781382088_786677_964106179_n

Очаквайте на 24 януари: "Рай в Тексас" от Сюзън Елизабет Филипс.

„Никой не може да надмине Сюзън Елизабет Филипс.“ – Джейн Ан Кренц

„Любовните истории на Сюзън Елизабет Филипс на мига завладяват сърцето на читателя и остават незабравими завинаги.“ – „Оукланд Прес“

„Никой не може да разказва истории както Сюзън Елизабет Филипс. Нейното уникално умение да съчетава колоритни герои с неповторим хумор ги прави единствени по рода си.“ – „Романтик Таймс“



----------------------------------------------------------------------------------------
Първата задача на Грейси Сноу в работата й като асистент в холивудско студио е да накара легендарния бивш футболист на „Чикаго Старс“ Боби Том Дентън да пристигне навреме в родния си град за началото на снимките на филм, в който той изпълнява главната роля.
И Грейси определено се нуждае от късмет в новото си начинание.

– Получи се някакво ужасно недоразумение. Не виждате ли, че изобщо не приличам на стриптийзьорка? – Грейси закопча с трескави движения сакото, което преди малко бе свалила. – Моля ви, господин Дентън, може ли да поговорим някъде насаме?
Боби Том въздъхна и се надигна от камъка.
– Предполагам, че така ще е по-добре. Но трябва да ми дадеш дума, че ще си останеш с дрехите. Няма е честно аз да те видя гола, а гостите ми да не могат да се порадват на гледката.
– Обещавам ви, господин Дентън, че никога няма да ме видите гола!
Той я изгледа замислено.
– Сигурен съм в добрите ти намерения, скъпа, но съдейки по опита си, се съмнявам, че ще успееш да ми устоиш.

Една шеметна битка между половете – Красотата срещу Ума – само че в случая красавецът притежава и блестящ ум, а умницата Грейси съвсем не е толкова обикновена и невзрачна, за каквато се мисли.
----------------------------------------------------------------------------------------


ЗА АВТОРА:

Високо оценена от критиката и носителка на редица престижни награди, Сюзън Елизабет Филипс има безброй почитатели по целия свят заради пленителните й любовни истории, които с еднаква сила умеят да докосват чувствителните струни на човешката душа и в същото време да забавляват с невероятния си хумор.
Сюзън Елизабет Филипс е единствената четирикратна носителка на престижнaтa награда ЛЮБИМА КНИГА НА ГОДИНАТА, присъждана от Romance Writers of America.

______________________________
Чикаго Старс - Page 6 Dragon-Book

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Чикаго Старс - Page 6 10527744_735905036445536_6456761480862101446_n


Очаквайте на 07.10.2014
"Чаровник по рождение"
от Сюзън Елизабет Филипс.

„Чаровник по рождение“ е роман за всеки, който някога е решавал да загърби завинаги стария си живот, без никога повече да се обръща назад. Забавен, секси и затрогващ, романът ще ви потопи в незабравима история за любовта между златното момче, чийто блясък може би започва да помръква, и сърцата и дръзка жена, която се е научила да не зависи от никого и да разчита единствено на себе си.

„Никой не може да разказва истории както Сюзън Елизабет Филипс. Нейното уникално умение да съчетава колоритни герои с неповторим хумор ги прави единствени по рода си.“ – РОМАНТИК ТАЙМС

„Любовните истории на Сюзън Елизабет Филипс на мига завладяват сърцето на читателя и остават незабравими завинаги.“ – ОУКЛАНД ПРЕС

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Ах, лелеее тази корица е страхотнаааа, най ми харесва от всичките :lovely: :lovely: :lovely: :lovely:

______________________________
Чикаго Старс - Page 6 20799210

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Охх корицата е невероятна.Най-накрая ще се насладим и на тази книга.

______________________________
Чикаго Старс - Page 6 83727eu-960

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
мммм страхотна корица. Не знам за кого е, понеже не съм чела "Идеалната половинка"все още, но като чета резюмето ще е доста интересна. Определено ще се купува.

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Поредицата е невероятна.Чакам с голямо нетърпение следващата книга.

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Корицата е яка! Чикаго Старс - Page 6 976781486
Доколкото разбрах ще е за Дийн Робилард когото сме срещали в Идеалната половинка който става добър приятел и клиент на героите от нея....

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
От "Ибис" съобщиха ,че подготвят нова книга на С.Е.Филипс ,която е също част от поредица.Освен това ще преиздадат (с нов превод) "Избрах теб" и "Зноини сънища" Чикаго Старс - Page 6 1089017131
P.S.Новата книга се очаква скоро.

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
milla71 написа:
От "Ибис" съобщиха ,че подготвят нова книга на С.Е.Филипс ,която е също част от поредица.Освен това ще преиздадат (с нов превод) "Избрах теб" и "Зноини сънища" Чикаго Старс - Page 6 1089017131
P.S.Новата книга се очаква скоро.


Нова книга, която е пета от поредицата Чикаго Старс - Page 6 3807526781 Ще пропусна мерси, когато/ако издадат всички ще видим

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Ами оправданието им е, че всяка книга е самостоятелна ,макар и част от поредица.
Аз също не мога да разбера логиката да се започне от 5 книга.Все едно са хвърляли чоп и която излезе тя ще е?!Обаче пък говорим за книга на С.Е.Филипс-няма начин да я пропусна.
А ако всички чакаме да издадат цялата поредица и тогава да ги купим , то най-вероятно няма и да дочакаме."Ибис" не за първи път спират поредица.

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
milla71 написа:
Ами оправданието им е, че всяка книга е самостоятелна ,макар и част от поредица.
Аз също не мога да разбера логиката да се започне от 5 книга.Все едно са хвърляли чоп и която излезе тя ще е?!Обаче пък говорим за книга на С.Е.Филипс-няма начин да я пропусна.
А ако всички чакаме да издадат цялата поредица и тогава да ги купим , то най-вероятно няма и да дочакаме."Ибис" не за първи път спират поредица.


Факт, но нищо не ми гарантира, че ако си купувам всяка книга след излизането, ще издадат поредицата до края. Както вече се е случвало с не една тяхна поредица.

А относно оправданието им... хич не съм съгласна, точно СЕФ постоянно споменава герои от предходните си книги.

А логиката им явно е "нека да почнем с книгата с най-голям рейтинг" Чикаго Старс - Page 6 1449158602

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
milla71 написа:
Ами оправданието им е, че всяка книга е самостоятелна ,макар и част от поредица.
Аз също не мога да разбера логиката да се започне от 5 книга.Все едно са хвърляли чоп и която излезе тя ще е?!Обаче пък говорим за книга на С.Е.Филипс-няма начин да я пропусна.
А ако всички чакаме да издадат цялата поредица и тогава да ги купим , то най-вероятно няма и да дочакаме."Ибис" не за първи път спират поредица.


И аз така. Само заради нея бих се прецакала да взема книгата. Никаква логика в издаването им. От доста време май никой не влага никаква мисъл в каквото и да правят. То да те хване страх да си купиш книга, че да не би да им щукне да спрат следващите. Че и после мрънкат, че не им купували книгите. 'Ми с к'ъв акъл да тръгна да купувам нещо от тях, като не се знае дали няма да сътворят някаква такава дивотия...

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Така е за съжаление.Това издателство специално вади много поредици,но периодите между отделните книги са отчайващи.Разбирам да е за поредица,която в момента се пише,обаче за готовите да протакат толкова ...И после "Спираме да издаваме поради липса на интерес".
Даринда Джоунс напълно я отписаха,но сега обещават , че ще пуснат 4 книга от "Среднощен ловец" на Джанин Фрост (от издаването на 3-тата минаха 2 години),но не уточняват кога.Което ме навява на мисълта , че надали ще е скоро.Ако не представяха едни от любимите ми книги отдавна да съм ги отписала (както например"Бард" от които се отказах да купувам , освен ако не е самостоятелна книга).

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
milla71 написа:
Така е за съжаление.Това издателство специално вади много поредици,но периодите между отделните книги са отчайващи.Разбирам да е за поредица,която в момента се пише,обаче за готовите да протакат толкова ...И после "Спираме да издаваме поради липса на интерес".
Даринда Джоунс напълно я отписаха,но сега обещават , че ще пуснат 4 книга от "Среднощен ловец" на Джанин Фрост (от издаването на 3-тата минаха 2 години),но не уточняват кога.Което ме навява на мисълта , че надали ще е скоро.Ако не представяха едни от любимите ми книги отдавна да съм ги отписала (както например"Бард" от които се отказах да купувам , освен ако не е самостоятелна книга).


По-скоро 3 години, и докато не я видя, не вярвам |-(

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
От "Ибис" винаги отговарят на и-мейлите ми, изпълнени с въпроси за Сюзън Филипс и нейните книги (същото не може да се каже за питанията ми относно творбите на Джанин Фрост обаче)... така разбрах за предстоящото преиздаване на любимите ми книги от поредица "Чикаго старс" - "Избрах теб" и "Знойни сънища" с нов превод (много ми е интересно Стамен Стойчев, на когото аз не симпатизирам особено, какъв превод ще направи и дали ще ореже откъм сцени и двете книги, особено втората, която е доста осакатена и в момента... добре, че въпреки това е достатъчно силна!) и за появата на "What I did for love" (http://www.goodreads.com/book/show/3519956-what-i-did-for-love) преди да публикуват инфо на фейсбук страницата си.
За тази нова книга мога да кажа, че е част от друга поредица, от която у нас вече има издадена друга книга - "Първата дама" (номер 4 от поредица "Wynette Texas", от която има издадени на английски език вече 7 книги). "Първата дама" може да се намери в Читанката. Чела съм я преди няколко години и много ми хареса. В типичния за С. Ф. стил е. Ако трябва да съм честна, най-вероятно книгите от новата поредица наистина могат да се четат самостоятелно, ако приличат на "Първата дама", дори да има прескачания на герои (със сигурност има такива, даже в една от книгите главната е дъщеря на главните от предишна книга, като между двете има разстояние от една-две други истории/книги).
Радвам се, че ще продължат да издават една от най-любимите ми авторки в жанра, но няма как да не се издразня на това, че започват нова поредица от средата (да не кажа от самия край)...  като почват поредица, да я почнат от началото и да превеждат последователно, без значение дали може или не да се четат самостоятелно книгите!!!!! Нали затова уж се водят част от поредица?!!! Не знам защо някое друго издателство (тук май визирам "Егмонт") не видя потенциала в С. Ф. и не закупи правата за другите нейни книги. Щях да се примиря с преводите на Гергана Дечева (на която също не симпатизирам особено, но чета), защото поне щях да чета книгите подред и през по-кратки отрязъци от време.
Както и да е... няма как да не си купя книгите, които ще издадат/преиздадат от "Ибис", защото събирам всичко, което ми попадне от авторката на български, в хартиен вариант, но това не значи, че няма да продължа да си беснея... безрезултатно, разбира се!

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Очаквайте през февруари.

"Избрах теб" от Сюзън Елизабет Филипс.

Чикаго Старс - Page 6 1920152_1057469917613350_682302700450195331_n

______________________________
Чикаго Старс - Page 6 20799210

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Именно тази книга ме накара да се влюбя в поредицата! Чикаго Старс - Page 6 976781486

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
леле нямам търпение да се сдобия с тези книги,не мога да кажа много за авторката,но като цяло ми харесва стила и-книгите и са пълни с комични моменти

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
ОЧАКВАЙТЕ НА 24.02.2015

"Знойни сънища" от Сюзън Елизабет Филипс


Чикаго Старс - Page 6 10991394_1072593652767643_5589914795734805640_n

Чикаго Старс - Page 6 10989354_1072392612787747_2028721372584715632_o

Добре дошли в Салвейшън, където един мъж, забравил какво означава думата „нежност“,
среща жена, която няма какво да губи...


ОТЧАЯНА МЛАДА МАЙКА
Рейчъл Стоун е отхвърлена от всички след разкритието, че покойният й съпруг, популярен телеевангелист, е присвоил няколко милиона долара от своето паство. Тя е разорена, без работа и трябва да се грижи сама за петгодишния си син. Но е готова на всичко, за да опази детето си. Дори и да се изправи срещу…

ЕДИН МЪЖ БЕЗ СЪРЦЕ
Гейб Бонър, брат на най-изтъкнатия гражданин в града и легендарен куотърбек на „Чикаго Старс“ Кал Бонър, е преживял най-голямата трагедия, която може да сполети човек – загубил е своята съпруга и малкия си син. Единственото му желание е всички да го оставят на мира, особено отритнатата от обществото красавица, настанила се неканена в имота му. Тя има огнен нрав, талант за неприятности и дете, което събужда в него болезнени спомени...

„Никой не може да разказва истории както Сюзън Елизабет Филипс. Нейното уникално умение да съчетава колоритни герои с неповторим хумор ги прави единствени по рода си.“ – РОМАНТИК ТАЙМС

„Любовните истории на Сюзън Елизабет Филипс на мига завладяват сърцето на читателя и остават незабравими завинаги.“ – ОУКЛАНД ПРЕС

______________________________
Чикаго Старс - Page 6 20799210

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Корицата на "Знойни сънища" е страхотна. Много се радвам на книжката. Тя е любимата ми от поредицата и най-после ще си я запълня. Чикаго Старс - Page 6 1089017131

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
Едва наскоро открих авторката. Много ми харесва стила и на писане. От поредицата Чикаго старс единствено Капризите на сърцето нямам, но си я поръчах и я очаквам тези дни. Всички нейни книги ми харесват, но най-любима ми е "Да целунеш ангел".

______________________________
Чикаго Старс - Page 6 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionЧикаго Старс - Page 6 EmptyRe: Чикаго Старс

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply