BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Достъп до фен преводите на форума!

power_settings_newLogin to reply
+99
Sun_flo
Sheni
SmileyDoom
innea
snejito
nikkiyan
nerony2
Бойка
mimkata120
lorita
djavka
Tolli
Mirkana
margo71
Diddyto1990
irenaAleksieva
petq_ge89
Лунна светлина
Morgancheto
rusto
Sineochka2000
vchobatarova
Hristina98_
Stella7401
ralica09
des manasieva
persia123
geri_as
sneza
tedito1333
boby1225
kr1s170
tsveteto
dibidi
eowins
monboi
VIKI2008
Ina222
AniStamova
sido37
Bo Georgieva
vanu6ka30
Поли Маринкова
Alexs2789
Qni7a
troeva1
viki12
Наталия Ненчева
Ружа
nenipa
rosi_84kt
Елена Абас
Krisi1989
verkaaa
megi83
Iva_to
Terry97
mimencety8988
viki_alex
DilyanaDiyanova
katya79
Пебълс
mdd
Av4e
Koen
Ralna
si76si
Zerita
June
morgana666
wolfrigorn
perla333
chelsea88
Zheni
in4eto7
desistela
zdravec
milenaka
mizrahi
alenna
seulgi
denito
escapingthesun
Dark_Red_Rose
katq
emili_13
biskit
ts.bojinova
~ Mistery writer ~
albena_jb
iovka
~ i.LLusion
veskuuuuu
tcecoo
нел-j
Thea
Ashlie
Zaharka
Veiriti
103 posters

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyДостъп до фен преводите на форума!

more_horiz
First topic message reminder :

Фен Преводите на форума са достъпни само и единствено за регистрирани потребители, които са направили поне 10 мнения (Читатели), и достъпът до тях е напълно безплатен! Моля, не забравяйте да споделяте с нас мнението си за любимите си преводи. По този начин помагате на преводачите и ги поощрявате да продължават с работата си!
Текущата тема е с цел да ви информира по въпроса и да задавате въпросите си по нея на отреденото й място - ако някой има затруднения с влизането в групата, ако по някаква причина би трябвало да сте в Читатели, но не сте и т.н. Ще помоля да сведете до минимум оплакванията по този въпрос, тъй като това е правило, което не подлежи на промяна.
Предупреждавам настоящите и бъдещите нови потребители, че ако случайно вие правите мнения, а в следващия момент те изчезват някъде, съответно с нещо нарушавате правилата на форума в тези мнения и те се трият от представител на Екипа!

Добавено от Te!a






Здравейте,
аз съм нова тук и това е първият ми пост. :wasnotme:
Бих искала да знам какви специални права трябва да получа, за да чета книгите от поредицата Среднощен ловец. Купих си първата книга преди време, но втора така и не излезе, а бих искала да знам какво става по-нататък.
Това е една от най хубавите вампирски пореци които съм чела. Много ще ви бъда благодарна, ако решите да ми дадете достъп. :yess:

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Здравейте,

От известно време при търсене в мрежата и от пуснати линкове съм попадала на сайта, но така и не се бях регистрирала.
Чела съм ваши преводи пуснати в публичен сайт и много ми харесаха. Благодаря!
Аз съм повече читател и по-малко писател, но се надявам, че в следващите няколко дни ще имам какво да напиша без да е безмислено и да получа достъп до преводите.
Като току що регистриран потребител влязох да прочета първо правилата. Сега ще разгледам и останалата достъпна част на сайта.

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Четох тези коментаеи по-горе:) добре че нямам ферма да оглеждам и мога да си позволя 10 поста:)

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Е добре като трябва няма проблем!!!! :lovely:

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
A това правило за десетте поста май вече е отпаднало, нали?

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Достъп до фен преводите на форума! - Page 3 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
ralna написа:
A това правило за десетте поста май вече е отпаднало, нали?


Не. Достъп до фен преводите на форума! - Page 3 3142589345

______________________________


 
         
       

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Koen написа:
ralna написа:
A това правило за десетте поста май вече е отпаднало, нали?


Не. Достъп до фен преводите на форума! - Page 3 3142589345


Не, но не знам дали важи за вашия раздел. Ако го искате, да го проверя и да ви сложа.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Страхотен форум! Поздравления!

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Здравейте, попаднах на форума след неуспешно търсене в нета на последната книга от поредицата на Карън Хоукинс "Проклятието на МакЛийн". Поздравления за страхотните преводи!  Спорна работа!

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Здравейте и благодарности за всичко, което правите :poklon:

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Благодаря за разясненията! Тръгвам да разглеждам из форума! Достъп до фен преводите на форума! - Page 3 2115147716

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
На тези, които им се виждат много 10 поста, просто да се замислят колко усилия и време им отнема на тези хора да преведат една книга и.... може да им олекне :)

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Благодаря за разяснението и благодаря, че има хора като вас. Обожавам да чета и 10- те поста няма да ме сплашат

______________________________
I' ll always love you and then 👼

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Здравейте,
аз съм нова тук и това е първият ми пост. Много се радвам, че има човек каде да релаксира Достъп до фен преводите на форума! - Page 3 486223524

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
И аз току що се регистрирах и се радвам за това, че има хора, които отделят от времето си да превеждат!

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Здравейте и от мен! Поздравления за всички, които работят и влагат време и усилия

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Здравейте,

И аз се присъединявам към форума и към благодарностите, че го има! :bravo:

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Здравейте и аз сега се присъединявам към форума благодаря на хората, които се трудят и оделят от времето си за може ние да четем!!!!!хиляди благодарности.

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Здравейте :) аз също обичам много да чета :) Едно огромно благодаря за труда ви

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Здравейте,не знаех за правилото за десетте мнения ,явно затова не ме допускате до преводите.Извинявам се,ще го имам в предвид занапред.

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Здравейте,имате страхотен екип . Благодаря ! Достъп до фен преводите на форума! - Page 3 1351334953

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 3 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply