BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Достъп до фен преводите на форума!

power_settings_newLogin to reply
+99
Sun_flo
Sheni
SmileyDoom
innea
snejito
nikkiyan
nerony2
Бойка
mimkata120
lorita
djavka
Tolli
Mirkana
margo71
Diddyto1990
irenaAleksieva
petq_ge89
Лунна светлина
Morgancheto
rusto
Sineochka2000
vchobatarova
Hristina98_
Stella7401
ralica09
des manasieva
persia123
geri_as
sneza
tedito1333
boby1225
kr1s170
tsveteto
dibidi
eowins
monboi
VIKI2008
Ina222
AniStamova
sido37
Bo Georgieva
vanu6ka30
Поли Маринкова
Alexs2789
Qni7a
troeva1
viki12
Наталия Ненчева
Ружа
nenipa
rosi_84kt
Елена Абас
Krisi1989
verkaaa
megi83
Iva_to
Terry97
mimencety8988
viki_alex
DilyanaDiyanova
katya79
Пебълс
mdd
Av4e
Koen
Ralna
si76si
Zerita
June
morgana666
wolfrigorn
perla333
chelsea88
Zheni
in4eto7
desistela
zdravec
milenaka
mizrahi
alenna
seulgi
denito
escapingthesun
Dark_Red_Rose
katq
emili_13
biskit
ts.bojinova
~ Mistery writer ~
albena_jb
iovka
~ i.LLusion
veskuuuuu
tcecoo
нел-j
Thea
Ashlie
Zaharka
Veiriti
103 posters

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyДостъп до фен преводите на форума!

more_horiz
First topic message reminder :

Фен Преводите на форума са достъпни само и единствено за регистрирани потребители, които са направили поне 10 мнения (Читатели), и достъпът до тях е напълно безплатен! Моля, не забравяйте да споделяте с нас мнението си за любимите си преводи. По този начин помагате на преводачите и ги поощрявате да продължават с работата си!
Текущата тема е с цел да ви информира по въпроса и да задавате въпросите си по нея на отреденото й място - ако някой има затруднения с влизането в групата, ако по някаква причина би трябвало да сте в Читатели, но не сте и т.н. Ще помоля да сведете до минимум оплакванията по този въпрос, тъй като това е правило, което не подлежи на промяна.
Предупреждавам настоящите и бъдещите нови потребители, че ако случайно вие правите мнения, а в следващия момент те изчезват някъде, съответно с нещо нарушавате правилата на форума в тези мнения и те се трият от представител на Екипа!

Добавено от Te!a






Здравейте,
аз съм нова тук и това е първият ми пост. :wasnotme:
Бих искала да знам какви специални права трябва да получа, за да чета книгите от поредицата Среднощен ловец. Купих си първата книга преди време, но втора така и не излезе, а бих искала да знам какво става по-нататък.
Това е една от най хубавите вампирски пореци които съм чела. Много ще ви бъда благодарна, ако решите да ми дадете достъп. :yess:

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
biskit написа:
Здравейте, в неделя влизах във фен преводите а от понеделник немога къде да търся проблема.

сега виждам че постовете ми са паднали явно това е проблема



Постовете ти са паднали, защото не спазваш правилата и се налага да вървя след теб и да ги трия. Преди да пишеш прочети няколкото елементарни изисквания, които сме поставили.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Здравейте! Случайно попаднах в този сайт, търсейки книги и видях, че има много преводи на интересни теми. Тъй като съм нова, не съм прочела още от тях, но се надявам да наваксам :wasnotme: Наистина всички, които намират време да превеждат любимите ни книги, заслужават поклон за труда си! Благодарности и за всички, които поддържат сайта!

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Здравейте! Искам да ви попитам след като имаш 10 поста как можеш да станеш читател? Извинявам се за невежеството ми. Това е първата ми регистрация в подобен сайт.

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Мисля че автоматично те прехвърля в групата за читателите Достъп до фен преводите на форума! - Page 2 909357165

Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Съб 9 Мар - 6:52; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
katq написа:
Здравейте! Искам да ви попитам след като имаш 10 поста как можеш да станеш читател? Извинявам се за невежеството ми. Това е първата ми регистрация в подобен сайт.


Dark_Red_Rose написа:
Мисля че автоматично те прехвърля в групата за читателите Достъп до фен преводите на форума! - Page 2 909357165


Точно така! След като сте направили 10 поста, системата автоматично ви прехвърля в група Авантаджии (Читатели) и фен преводите са достъпни. Достъп до фен преводите на форума! - Page 2 909357165

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Достъп до фен преводите на форума! - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Достъп до фен преводите на форума! - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Благодаря ви! Достъп до фен преводите на форума! - Page 2 909357165

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
По въпроса за изискването за изразяване на 10 мнения , според мен не са никак много. Напротив, считам , че трявба да засвидетелстваме уважение то си към всички, които с труда си и отделеното време ни радват с нови преводи.

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Здрaвейте!
Много хaресвaм този форум и еднa приятелкa ми го покaзa, зaрaди книгaтa "Среднощен Ловец". Зaемaм се с 10те мнения, че не издържaм, искaм дa четa. Хехе.

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Здравейте,

С първия си пост искам предварително да благодаря за положения труд в направените преводи и да ви пожелая да продължавате все така.

А.

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
А защо всъщност е това ограничение ? 10 мнения ? Толкова ли е важно някой да каже 10 глупави неща в 10 теми, че да получи право да чете преводите, вместо да каже 1 нещо, ама умно ?
Иначе евала за труда, признавам, че аз не бих могъл да направя добър превод на книга, но се възхищавам на всеки, който има нервите, времето и познанията да го направи.


Във форума са забранени двойните постове, освен ако не са в разстояние от 24 часа. Когато имате нещо за добавяне, имате опция Edit post
Администратор

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
За да има причина да каже 10 умни неща.

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
И аз разбрах от приятелка за форума. Живея в чужбина и досега ми беше много трудно да си намирам книги на български език. Много благодаря, че има хора, които полагат толкова усилия, за да могат хора като мен да четат на родния си език.

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
mizrahi написа:
А защо всъщност е това ограничение ? 10 мнения ? Толкова ли е важно някой да каже 10 глупави неща в 10 теми, че да получи право да чете преводите, вместо да каже 1 нещо, ама умно ?
Дали някой ще каже 10 глупави неща в 10 теми е въпрос на личен избор, култура и уважение към себе си и към хората, които на добра воля ти предоставят нещо. И този въпрос зависи от човека, който публикува тези мнения. Смятам, че за един разумен човек не е трудно да пусне и 50 дълбокомислени поста, стига да желае... Понякога мисля, че с тези десет мнения има хора, които се чувстват сякаш сме ги накарали да копаят камъни. Достъп до фен преводите на форума! - Page 2 2115147716 

______________________________
Достъп до фен преводите на форума! - Page 2 Dragon-Book

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Е това се казва идея...Аз предлагам да искаме сертификат за изкопаване на камъни от някоя мина...Сигурна съм,че щв има наплив тука...Един след друг ще се бутат.Еми,тъй де,може ли сега цели десет мнения да искате да пишат хората,че да си четата наготово преводите!

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Благодаря ви, форумът ви е един от най-хубавите в които съм влизала. А колкото до 10 мнения наскоро правих в друг форум 50 мнения и се оказа неактивен така чееееееее:bighug: 

______________________________
В Нощния Свят я има тази идея, наречена принципът на сродните души. Той казва, че
всеки човек има своята сродна душа някъде там, само една. И този човек е перфектен за
теб и е твоята съдба. Проблемът е, че повечето не откриват сродните си души, само
заради дистанцията. Така, хората изживяват половината си живот, чувствайки се
непълни.:heart2: 

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Здравейте!
Не знам защо толкова много хора се възмущават от това изискване за 10 мнения. На мен лично ми бе интересно да се ровя във форума, търсейки теми, по които да направя 10 "дълбокомислени" мнения. Това бе и начин да се запозная с темите във него и да преценя дали ще ми "подхожда". Погледнете и по този начин на това изискване и може да ви стане по-леко с това условие.
А ако не може да отделите поне малко време за разглеждане на темите във форума, какво въобще правите тук? Това в крайна сметка е форум, а не обществена библиотека, в която сте длъжни да спазвате абсолютна тишина, за да не пречите на другите.

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Страхотно е това, което преводачите правят, за да могат такива като мен, които не знаят много добре английски да прочетат книги, които нашите издателства явно не смятат за атрактивни. От фен преводи съм прочела едни от най-интересните и забавни книги, които някога съм чела. Едно огромно благодаря на всички, а колкото се отнася до мненията- не ни карат да копаем все пак, а да коментираме за удоволствие Достъп до фен преводите на форума! - Page 2 909357165

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Сега попаднах на темата и ми стана забавно как според някои 10 мнения са много. Според мен са малко, но това е друг въпрос Достъп до фен преводите на форума! - Page 2 909357165 Екипа отделя много от свободното си време за преводи, които не е длъжен да прави. Това как някои са се оплаквали от мненията (причините не ме интересуват) си е направо смешно.

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
Изискването за 10 мнения си е съвсем на място. Колкото до броя на един готованец и 10 мнения ще му се видят 100 или дори 1000, така че няма голяма разлика. Който е сериозен ще разгледа темите и ще види къде може да допълни нещо. Лично на мен ми отне 24ч. докато реша, кога и къде да постна нещо, въпреки че изгарях от желание да чета 11 книга за Анита.

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
10 мнения изобщо не са много.Благодаря на преводачите за усилията.

descriptionДостъп до фен преводите на форума! - Page 2 EmptyRe: Достъп до фен преводите на форума!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply