BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionПак е Кръстовден...14.09. EmptyПак е Кръстовден...14.09.

more_horiz
КАКВО СТАВА НАРОДЕЕЕ?


Днес е Кръстовден!За любопитните и любознателни потребители,които искат да научат повече за този празник-погледнете ето тук:
https://bgworld.forumotion.com/t5046-topic

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!

и така...да попитам:"Къде,по дяволите, се изпокрихте всички?"Като наближава началото на учебната година се предполага да се прибирате по домовете си от разни там екскурзии,почивки по морето и планината,ходене на гости на баба на село и т.н.Вместо това-няма никой,пълно мъртвило!!!
Явно все още не ви се "пуска"ваканцията да си отиде...
Но,хей,погледнето го и от веселата страна-осмен,че ще ви влязат нови неща в главата :hmm: ,ще се виждате и говорите с всички онези хора,които са ви приятни,но не сте имали възможност да си "полафите" през лятото с тях.А и все нещо интересно може да се случи на училище-я,някоя клюка от любовно естество,я някой ги купил нещо готино,или ходите по купони,знам ли?
С какво се забавлява днешната младеж?Къде ходите,какво слушате,какво гледате и как мислите за живота си напред?А какво е обкръжението около вас?Приятни и неприятни индивиди,дори непоносими,има ли?Как минава един ден на тинейджър в днешните дни?

Хайде да пишете повече,че :shamar: : А сега поздрав от мен,деца...


Да не губим детето в себе си...



Приятен ден от мен!

descriptionПак е Кръстовден...14.09. EmptyRe: Пак е Кръстовден...14.09.

more_horiz
Добро утро!
От доста време следя рубриката, но мързела си казва думата и не пиша в нея. Днес съм се отдала на мързел, като за последно. Събудих се раничко, но лежах в леглото до сега.
Сега ще взема да се приготвя и да изляза и да се порадвам на лятното време! Ще се постарая и да свърша нещо запомнящо се, не знам какво още, но глупости в главата ми колкото щеш. Все ще го измисля до довечера.
Лятото обаче за мен още не е свършило и отказва да си отиде, въпреки че до сега винаги 15 е бил неговият край. Да видим до кога ще ме държи това юнско настроение. Всъщност дори ми се ходи на басейн...може пък и да ида, ако през почивните дни е топло... Пак е Кръстовден...14.09. 2115147716
Преди около седмица исках да почна училище, но сега съм почти ужасена като си помисля какво ще последва...е, поне утрешния ден ще е изпълнен с положителни емоции (надявам се). Първо ще се запозная с новият си клас и после на концерт. Няма да е толкова зле като се замисля. Има си плюсове и минуси като всяко нещо и просто трябва да се постарая да гледам положително на нещата.

...но най-интересната ми работа беше в бинго.Там продавахме талони,пускахме топките...,който е играл поне веднъж и знае за какво става дума.Издържах само година и половина,защото напрежението беше голямо,бягането из залата.Разправях се с разни идиоти,внимавах за парите и т.н.


Искам да попитам преди колко години си работила в бинго, тъй като ми стана интересно преди време, когато го прочетох. Майка ми работи в бинко откакто се помня... Пак е Кръстовден...14.09. 2115147716

И едно лятно поздравче...

descriptionПак е Кръстовден...14.09. EmptyRe: Пак е Кръстовден...14.09.

more_horiz
Къде да сме Деси-радваме се на последните слънчеви неучебни дни :love: Аз скитосвам цялата седмица, кафенца, магазини, накупих си страхотни дрехи и обувки, които много исках и съм страшно доволна Пак е Кръстовден...14.09. 3569552857 Довечера пък ще се събирам с една моя приятелка в нас, клюки, филмчета, прически, лакиране... страшна работа Пак е Кръстовден...14.09. 2115147716 Ето и едно поздравче от мен :p2:


______________________________
Dogs never bite me . Just humans .

descriptionПак е Кръстовден...14.09. EmptyRe: Пак е Кръстовден...14.09.

more_horiz
Хайде за всички с настроение за училище:
ХУБАВ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕНИ ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ!!!

Аз утре имам двоен празник-изпращам в първи клас дъщерята,а сина става на 2 годинки Пак е Кръстовден...14.09. 3569552857

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionПак е Кръстовден...14.09. EmptyRe: Пак е Кръстовден...14.09.

more_horiz
Успех на 15-ти септември за учениците! За мен този ще е последен ^^

______________________________
Пак е Кръстовден...14.09. 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Пак е Кръстовден...14.09. 4965902g

descriptionПак е Кръстовден...14.09. EmptyRe: Пак е Кръстовден...14.09.

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply