BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Поредица: Нощни Ловци

power_settings_newLogin to reply
+94
trandafilova
tedi89
Elissssaaa
vaylyt1234567890
boreto
barbara.2014
Yoana0
svetletost
Pipilotaeuforia
ibis1981
nk73
Shemetna
ginka_zheko72
ekin
mimi_zl
kristina959
Amelie.
did4eto98
slance89
Radost_09
ruselina
dimeto5
viki12
t.lisheva
tuleva
Izabel88
iveto81
moni88
svetly86
evil
Marti4ka
manqna
krisi11223
Witness
Jill Dragomir
RiverHunter
pipi73
dori4on
Nessieli
NiKoLcHeToOo
Алабайка
astarta_79
sharky
e4o1976
supars
rusokoskata7
biliana_911
matsa1978
juliq
milla71
mariva
renesme_cullen
penka1234
pasiflora
mimi1221
lubima8310
lazanya
kremcheto
vilicat
nikoleta_alex
galileo414
reni78
liliyosifova
didi26
julie86
slava87
margy
lusnika
YDG
jmv
eleos
nedialka
vegenceto
Tania62
yanitsa1
liusi
Nevinnoto Momi4e
tarq_
beni1979
Meow
naFarela
Thea
FromHell
memento_mori
~ЛиЛ~
Black_Cherry
нел-j
Renesita
aranna
Zaharka
MuryG
Devilsmate
kaaamzzz
Christina.
98 posters

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyПоредица: Нощни Ловци

more_horiz
First topic message reminder :

Мечтан любовник

Поредица: Нощни Ловци - Page 7 309486_237203702982341_100000781382088_612158_4923707_n

Очаквайте на 8 септември: "Мечтан любовник", книга първа от бестселър поредицата DARK HUNTER на Шерилин Кениън

Последната промяна е направена от hristina на Сря 4 Яну - 10:20; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Поредица: Нощни Ловци - Page 7 7389738n


Поредица: Нощни Ловци - Page 7 Badge1

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Чела съм книгата на английски. Мисля че завършва доста добре и в никакъв случай не те оставя в недоумение. Последната сцена е на един плаж...

Иначе за Ибис.... честно казано аз вече не вярвам че ще подължат с поредицата, последната книга излезе преди повече от година, а при всяко питане само увъртат (Както и поредицата на Джанин Фрост). Така че се преориентирам към четенето им на английски.

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Определено е разпространен фен превод на половината книга  Поредица: Нощни Ловци - Page 7 1977229104 

______________________________
Стори му се, че чува фанфарен зов и как вестителите гръмко произнасят името му, за да излезе на арената на осъдените и достойно да защити честта си пред ревящата тълпа — гладиатор без щит и меч, въоръжен само с тайните си и с крехките си надежди. Бе направил първата стъпка и вече вървеше към съдбата си — беззащитен, но без капка страх....
— Онези, които отиват на смърт, ви поздравяват.

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
да се примолим за останалата част, някой добър човек да я преведе? иначе до 30 и отгоре...... ще си почакаме

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
"Ибис" напоследък се размърдаха и се надявам скоро да се сетят и за "Нощни ловци" и "Среднощен ловец".Все пак надеждата умира последна.....

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
matsa1978 написа:
Определено е разпространен фен превод на половината книга  Поредица: Нощни Ловци - Page 7 1977229104 


Можеш ли да питаш човекът, който ти е пратил превода на книгата дали смята да превежда останалата част?

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Поредицата се развива интересно, първата книга не ме грабна, но прочетох и втората, защото нямаше нищо по-интересно за четене. Втората за мен беше по-добра, затова взех и третата, която ми допадна още повече. Надявам се, че скоро ще излезе и четвъртата.

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
supars написа:
matsa1978 написа:
Определено е разпространен фен превод на половината книга  Поредица: Нощни Ловци - Page 7 1977229104 


Можеш ли да питаш човекът, който ти е пратил превода на книгата дали смята да превежда останалата част?


И той е като мен- получател , а не преводачът ;(((((

______________________________
Стори му се, че чува фанфарен зов и как вестителите гръмко произнасят името му, за да излезе на арената на осъдените и достойно да защити честта си пред ревящата тълпа — гладиатор без щит и меч, въоръжен само с тайните си и с крехките си надежди. Бе направил първата стъпка и вече вървеше към съдбата си — беззащитен, но без капка страх....
— Онези, които отиват на смърт, ви поздравяват.

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
sharky написа:
Поредицата се развива интересно, първата книга не ме грабна, но прочетох и втората, защото нямаше нищо по-интересно за четене. Втората за мен беше по-добра, затова взех и третата, която ми допадна още повече. Надявам се, че скоро ще излезе и четвъртата.


Всички се надяваме  :bigsmile: 

Но както се пее в една песен... "А дано, ама надали"

ПС: Всяка следваща книга е по-страхота от предишните

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Хубава ли е поредицата?

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
astarta_79 написа:
Хубава ли е поредицата?


Поредицата е страхотна  ❤ 
Затова толкова ме е яд, че издават по една книга на година и поливна - две  Поредица: Нощни Ловци - Page 7 3382520118 

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Търпението ми се изчерпа и продължих на английски. Всяка следваща книга е все по-страхотна от предишната. Надявам се скоро Ибис да пуснат книгата за Зарек на български, някак рафта в библиотеката ми, озаглавен "Шерилин Кениън" стои празен.

______________________________
Поредица: Нощни Ловци - Page 7 Wogwagersng

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Алабайка написа:
Търпението ми се изчерпа и продължих на английски. Всяка следваща книга е все по-страхотна от предишната. Надявам се скоро Ибис да пуснат книгата за Зарек на български, някак рафта в библиотеката ми, озаглавен "Шерилин Кениън" стои празен.


Мисля, че ще си остане такъв  🇳🇴
Дори да не са спрели поредицата и да продължат да издават... със скорост една книга на две години.... Мисля че ще се гътна преди да стигнат до Ахерон  :unsure:

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
jmv написа:
Мисля че ще се гътна преди да стигнат до Ахерон  :unsure:


ако не Ибис, то Артемида може да се смили над нас и да ни дари с безсмъртие, та да дочакаме края на поредицата ..

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
naFarela написа:
ако не Ибис, то Артемида може да се смили над нас и да ни дари с безсмъртие, та да дочакаме края на поредицата ..

 :haha: Вярно си е. Надяваме се вече само на боговете.

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
naFarela написа:
jmv написа:
Мисля че ще се гътна преди да стигнат до Ахерон  :unsure:


ако не Ибис, то Артемида може да се смили над нас и да ни дари с безсмъртие, та да дочакаме края на поредицата ..


 :lmao: 

А дано... ама надали

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Аз търпението си отдавна го изгубих и покрай търсенията за Зарек в един руски сайт намерих почти всички книги от поредицата  :love: 
Няма да лъжа, че усещането да прочетеш една книга, минала през професионален преводач и да се мъчиш с автоматичния гугъл преводач е еднакво  :wacko: 
Понякога губя смисъла на изречението , ама пуста краста....

______________________________
Стори му се, че чува фанфарен зов и как вестителите гръмко произнасят името му, за да излезе на арената на осъдените и достойно да защити честта си пред ревящата тълпа — гладиатор без щит и меч, въоръжен само с тайните си и с крехките си надежди. Бе направил първата стъпка и вече вървеше към съдбата си — беззащитен, но без капка страх....
— Онези, които отиват на смърт, ви поздравяват.

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
И аз много харесвам поредицата,първата книга не беше лоша,а пък аз специално се влюбих във финала на книгата.Втората и третата са все по-добри.И аз за Зарек нямам търпение,даже и на руски си я бях изтеглила,та евентуално моя мъж да се смили над мен и да ми помогне с четенето и превода тъй като го разбира....да ама не той милия предпочита да се омазни до лакти с масло и да си човърка там,отколкото да се смили над моята романтична душичка :( ...е ще чакаме заедно,някой да се смили над нас,и да доживеем до книгата за Ахерон  Поредица: Нощни Ловци - Page 7 909357165 

______________________________
Поредица: Нощни Ловци - Page 7 3vp6

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
И аз прочетох всички издадени на български части,но на мен ми хареса всичките части.
Незнам дали само на мен ми се струва така,но според мен книгата за Зарек има малко копирано от книгата за Зейдист от поредицата "Братството на черния кинжал".
Вярно ,че не съм прочела цялата книга,но на пръв поглед това ми направи впечатление.

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
Nessieli написа:
И аз прочетох всички издадени на български части,но на мен ми хареса всичките части.
Незнам дали само на мен ми се струва така,но според мен книгата за Зарек има малко копирано от книгата за Зейдист от поредицата "Братството на черния кинжал".
Вярно ,че не съм прочела цялата книга,но на пръв поглед това ми направи впечатление.


Има нещо такова, само че е обратното. Първа е писана книгата за Зарек. Има и други неща в братството които са копирани от Шерелин. Но общо взето много от вампирските поредици са копирали от нея.

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
В последно време май всички копират един от друг.Понякога се чудя коя книга чета в момента

______________________________
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."

descriptionПоредица: Нощни Ловци - Page 7 EmptyRe: Поредица: Нощни Ловци

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply