BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Кой от фен преводите следите?

pollКой от фен преводите следите?

Night Huntress [Среднощен ловец]
90
19%
Evernight [Вечна нощ]
17
4%
Anita Blake, Vampire Hunter [Анита Блейк, ловецът на вампири]
69
14%
Cassandra Palmer [Касандра Палмър]
25
5%
The Demon's Lexicon [Лексиконът на Демона]
15
3%
Meredith Gentry [Мери Джентри]
27
6%
Queen Of Damned [Кралица на Прокълнатитe]
12
2%
The Black Dagger Brotherhood [Братството на черния кинжал]
105
22%
Elemental witches [Магьосници на елементите]
71
15%
Darkest Powers [Тъмните сили]
27
6%
Fever [Треска]
23
4%
Общо гласове:
481

descriptionКой от фен преводите следите? - Page 3 EmptyКой от фен преводите следите?

more_horiz
First topic message reminder :

Кой от фен преводите следите? Един, два или повече? Посочете кои и споделете с останалите. Имате възможност да изберете няколко отговора. Кой от фен преводите следите? - Page 3 909357165

Последната промяна е направена от Zaharka на Чет 12 Яну - 11:50; мнението е било променяно общо 2 пъти

descriptionКой от фен преводите следите? - Page 3 EmptyRe: Кой от фен преводите следите?

more_horiz
За сега само тези,но пък с огромно внимание...

Night Huntress
The Black Dagger Brotherhood

descriptionКой от фен преводите следите? - Page 3 EmptyRe: Кой от фен преводите следите?

more_horiz
The Black Dagger Brotherhood [Братството на черния кинжал]

more_horiz
Братството със сигурност, и Среднощния ловец

more_horiz

more_horiz
the Black Dagger brotherood  те са ми любимите.
Също така следя и Магьосници на елементите и Среднощен ловец.

Последната промяна е направена от penka1234 на Вто 13 Авг - 11:35; мнението е било променяно общо 1 път

more_horiz
Night Huntress

more_horiz
"Среднощен ловец" и
"Братството на черния кинжал"

more_horiz

more_horiz
"Братството на черния кинжал"
"Среднощен ловец"

more_horiz
всички преводи на екип ILLUSION и Анита Блейк

more_horiz
Night Huntress [Среднощен ловец]

more_horiz
Night Huntress
Anita Blake, Vampire Hunter
Elemental witches
Но "Среднощен ловец" ми е любимият ❤ 

Кой от фен преводите следите? - Page 3 10qxs0w

more_horiz
Среднощен ловец (жалко, че го спряха)
Анита Блейк (любим <3)
Вечна нощ
Магьосници на елементите (също любим)

more_horiz
night huntress но от форума май няма да пускат следващите книги заради издателство ибис което е предявило правата си.... ама то издателството от много отдавна не е пускало нови книги:suicide: не знам аз лично не съм се развила до такова ниво че да чета на английски 5 и 6 книга и 2-те допълнителни книги от издателството щом не пускат книгите защо не позволяват да бъдат преведени във форума? :(

more_horiz
@vikikuzmanova написа:
night huntress но от форума май няма да пускат следващите книги заради издателство ибис което е предявило правата си.... ама то издателството от много отдавна не е пускало нови книги:suicide: не знам аз лично не съм се развила до такова ниво че да чета на английски 5 и 6 книга и 2-те допълнителни книги от издателството щом не пускат книгите защо не позволяват да бъдат преведени във форума? :(

Защото са се бръкнали 1 куп пари? А и нали все обещават, че скоро ще има нещичко. До края на септември трябвало да излезе квигата за Влад. Уж.

more_horiz
ами да се надяваме че все нещо ще излезе...много ви благодаря за превода на поредиците.въпреки че е безвъзмезден труд вие го правите за читателите!предполагам не само аз съм на такова мнение!става въпрос за всичките тези книги и всичкия този труд! това е много хубаво и когато открих сайта сякаш открих...ами топлата водаКой от фен преводите следите? - Page 3 2115147716 :slynce: Кой от фен преводите следите? - Page 3 909357165 

more_horiz
За сега само "Братството на черния кинжал"

more_horiz
Night Huntress
Anita Blake
 Кой от фен преводите следите? - Page 3 1997570614 Кой от фен преводите следите? - Page 3 1351334953 

more_horiz
Среднощен ловец и Анита Блейк са тези, които следя. Смотаната ми стара мишка пак се бъгна и отбелязах само Анита без да искам.

more_horiz
анита блейк, породите и среднощен ловец

more_horiz
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите