BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Кой от фен преводите следите?

pollКой от фен преводите следите?

Night Huntress [Среднощен ловец]
90
19%
Evernight [Вечна нощ]
17
4%
Anita Blake, Vampire Hunter [Анита Блейк, ловецът на вампири]
69
14%
Cassandra Palmer [Касандра Палмър]
25
5%
The Demon's Lexicon [Лексиконът на Демона]
15
3%
Meredith Gentry [Мери Джентри]
27
6%
Queen Of Damned [Кралица на Прокълнатитe]
12
2%
The Black Dagger Brotherhood [Братството на черния кинжал]
105
22%
Elemental witches [Магьосници на елементите]
71
15%
Darkest Powers [Тъмните сили]
27
6%
Fever [Треска]
23
4%
Общо гласове:
481

descriptionКой от фен преводите следите? - Page 5 EmptyКой от фен преводите следите?

more_horiz
First topic message reminder :

Кой от фен преводите следите? Един, два или повече? Посочете кои и споделете с останалите. Имате възможност да изберете няколко отговора. Кой от фен преводите следите? - Page 5 909357165

Последната промяна е направена от Zaharka на Чет 12 Яну - 11:50; мнението е било променяно общо 2 пъти

descriptionКой от фен преводите следите? - Page 5 EmptyRe: Кой от фен преводите следите?

more_horiz
Ви Кийланд

descriptionКой от фен преводите следите? - Page 5 EmptyRe: Кой от фен преводите следите?

more_horiz
Следя всички преводи!

more_horiz
Аркейн - Аманда Куик
Анита Блейк - Л.Хамилтън,
Обвързаните на Синтия Идън,
Вещици тризначки, Анет Блеър,
Чарли Дейвидсън - Даринда Джоунс,
Ангел хранител - Джули Гарууд,
Видовете на Лорън Донър и Чарли Коше.  
Определено чакам и "Път за никъде", "Съсед от ада", "Почти опасен", както и 5 от книгите на не-екипа. Кой от фен преводите следите? - Page 5 909357165

Последната промяна е направена от debora на Пет 3 Ное - 14:51; мнението е било променяно общо 1 път

more_horiz
И аз следя всички преводи.

more_horiz
Обвързаните на Синтия Идън
Вещици тризначки, Анет Блеър,
Видовете на Лорън Донър
и всичко  със свръхестествени същества.

more_horiz
Аркейн чакам с голямо нетърпение, другите- също, но не чак голямо Кой от фен преводите следите? - Page 5 909357165
А за семейство Бриджъртън нетърпението ми е огромно, но ще си почакам колкото и да се наложи. Вие само ги пуснете. Моля, моля .....

Последната промяна е направена от ilzik на Пон 6 Ное - 16:22; мнението е било променяно общо 1 път

more_horiz
Абсолютно всички са ми интересни и ги следа с огромно нетърпение Кой от фен преводите следите? - Page 5 1997570614

more_horiz
Следя всички ваши преводи, защото чета изключително много и нямам търпение за всяка една нова история, която споделяте с нас. Благодаря ви за това, че споделяте труда си с всички нас.

more_horiz
Почти всички, често пропускам някой, но като цяло навакавам Кой от фен преводите следите? - Page 5 909357165

more_horiz
Всички! Благодаря за труда, който полагате!

more_horiz
Братството на черния кинжал.

more_horiz
Обвързаните, Братството, макар че май го спряхте и породите. Дарина Джоунс,всички исторически, абеее с една дума почти всичко.Спрях да следя Анита Блейк и не, заради превода а заради самата история.Не харесвам, когато героинята незнаен какво иска или по скоро кой.Иначе преводите са прекрасни!!!

more_horiz
@annаyordanova0 написа:
Следя всички ваши преводи, защото чета изключително много и нямам търпение за всяка една нова история, която споделяте с нас. Благодаря ви за това, че споделяте труда си с всички нас.

Кой от фен преводите следите? - Page 5 308908

more_horiz
Всичко , всички преводи са страхотни , а вие сте невероятни

more_horiz
Чета всичко което сте превели, макар че съм обсебена от паранормалното и свръхестествените същества. Наслаждам се на тези книги благодарение на вас сладки феи, които безвъзмездно дарявате храна за сърце и душа.Вие сте перфектни!!!

more_horiz
Обвързани на Синтия Идън, но любими са ми Новите видове и чакам с нетърпение всеки превод.

("Лавина", Блага Димитрова)

more_horiz
Тъй като чета много, постоянно съм в търсене на нещо ново. Следя всички Ваши преводи и нямам търпение за всяка нова история, която превеждате за нас. Без фентъзи и вампири ! Кой от фен преводите следите? - Page 5 613795249 Благодаря Ви за това, че отделяте от времето си, бъдете здрави ! Кой от фен преводите следите? - Page 5 976781486

more_horiz
От скоро започнах с подобни заглавия, та повечето от поредиците са ми неизвестни, но следя Даринда Джоунс - Чарли Дейвисън и Братството на черния кинжал. Подозирам, че ще се запозная и с доста от другите преводи /с фентъзи и фантастика елементите/. Благодарности за труда и усилията, които полагате, за да достигнат тези книги до нас и на бг!

more_horiz
Досега всичко което съм прочела е МНОГО добро,така че продължавайте .Любими са ми Братството, Видовете и ММ бойците

more_horiz
Чета всичко което превеждате.Но следя с интерес Новите видове!Хиляди благодарности за преводите и успех с новите проекти!

more_horiz
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите