BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionЗдравословно хранене EmptyЗдравословно хранене

more_horiz
Има ли поддръжници на здравословно хранене?
Хора, които внимават какво похапват, а не само да гледат да натъпчат каквото им попадне. Не се лепят по разни Аладини, МакДоналдси, КФС-та, хотдози и за тях това не е върха на блаженството...
Нека тук да споделяме статии, съвети и всякакви други полезни неща свързани с тази тема.

Препоръчвам 3 филма, показващи до някаква степен с какво ни тровят:

Food, Inc. / Храна ООД (2008)
Super Size Me / Порция "Гигант"
Внимание, храна!

Списък на всички оцветители, консерванти в храните

______________________________
Здравословно хранене 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Здравословно хранене 4965902g

descriptionЗдравословно хранене EmptyRe: Здравословно хранене

more_horiz
Лично аз се стремя към напълно здравословно хранене, неща, като дюнери, Mc Donalds и KFC изобщо не фигурират в речника ми, дюнер не съм яла от едно 6 години, Mc Donalds от едно 3 години, а KFC от половин година, като съм си обещала изобщо да не ми се налага да ги ям! Избягвам и пърженото, а откакто не ям и месо се чувствам изключително по добре... И хляб не ям Здравословно хранене 2115147716
Яденето ми се свежда до печени неща или зеленчуци, а през по голямото време само плодове :pardon: Суровите ядки също са изключително полезни, а в лимоните има много витамин Ц, всеки ден си изстисквам по един лимон, отдавна не ми е кисело
Здравословно хранене 2115147716

______________________________
Здравословно хранене 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Здравословно хранене 4965902g

descriptionЗдравословно хранене EmptyRe: Здравословно хранене

more_horiz
Стремя се да се храня зравословно. Газирано и разни сокове не пия, пържено не ям, олио не използвам, хляба е намален до минимум и то предимно черен. Снаксове, чипсове и подобни не съм яла от доста години. Не ме привличат вече. Предпочитам плодове, зеленчуци, сурови ядки, яйца, сирене, извара, риба, кисело мляко, мед, тахан. Само не мога да се откажа от шоколада ❌ похапвам си и домашно приготвени сладкиши. Гледам да е по-рядко.

descriptionЗдравословно хранене EmptyRe: Здравословно хранене

more_horiz
Аз също се стемя към здравословното хранене. Не ям месо от дете. Пържени картофки или бухти (пусти да са, много ги обичам) мога да хапна 1 - два пъти в годината. Отказала съм се от чипс, снакс, люто и много пикантно, газирапо, алкохол напърно. Но сладкото си го ям в умерени количества.

descriptionЗдравословно хранене EmptyRe: Здравословно хранене

more_horiz
Не се стремя целенасочено към здравословното хранене, защото има храни които много обичам и не бих се отказала от тях засега, но поне гледам да не прекалявам. Когато имам възможност ям плодове и зеленчуци, не ям много мазно и сладко (също и пържено). В същото време обожавам месо, пържени картофи, спагети, алкохол (в умерени количества), желирани мечета :pardon: 

descriptionЗдравословно хранене EmptyRe: Здравословно хранене

more_horiz
Опитвам се вече от две години да внимавам с какво се храня. Не пия газирано, не ям пържено, нито храни от вериги за бързи закуски. Старая се да пия повечко вода и ограничавам сладкото (това е най-трудно от всичко Здравословно хранене 2115147716) Алкохол въобще не пия.

descriptionЗдравословно хранене EmptyRe: Здравословно хранене

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply