BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга девета - Lover Unleashed

power_settings_newLogin to reply
+24
vegenceto
ahmatova
Christina.
limisi
milaa
Renesita
chugreeva
galileo414
Kasiopeq
aranna
penka1234
beni1979
yanitsa1
Zaharka
zuzi
Villy.Petroff
naFarela
snejana_78
Jus7_me
kremcheto
tina_tp
slunchev_luch
dsi2
~ i.LLusion
28 posters

descriptionКнига девета - Lover Unleashed  - Page 3 EmptyКнига девета - Lover Unleashed

more_horiz
First topic message reminder :

Книга девета - LOVER UNLEASHED
Излиза март 2011

Книга девета - Lover Unleashed  - Page 3 Lunleashed-2

Payne, twin sister of Vishous, is cut from the same dark, warrior cloth as her brother: A fighter by nature, and a maverick when it comes to the traditional role of Chosen females, there is no place for her on the Far Side… and no role for her on the front lines of the war, either.

When she suffers a paralyzing injury, human surgeon Dr. Manuel Manello is called in to treat her as only he can- and he soon gets sucked into her dangerous, secret world. Although he never before believed in things that go bump in the night- like vampires- he finds himself more than willing to be seduced by the powerful female who marks both his body and his soul.

As the two find so much more than an erotic connection, the human and vampire worlds collide … just as a centuries old score catches up with Payne and puts both her love and her life in deadly jeopardy.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнига девета - Lover Unleashed  - Page 3 EmptyRe: Книга девета - Lover Unleashed

more_horiz
beni1979 написа:
Може би тези нови братя да са Кор и дружинката му... :wasnotme:

Доколкото знам Кор ще има нещо с
Spoiler :
, но Уорд още не е сигурна дали ще има отделна книга за тях. :1:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Книга девета - Lover Unleashed  - Page 3 7389738n


Книга девета - Lover Unleashed  - Page 3 Badge1

descriptionКнига девета - Lover Unleashed  - Page 3 EmptyRe: Книга девета - Lover Unleashed

more_horiz
След Пейн очакваме Тор в България, да. А след него книгата за Куин и Блей, която вече май е излязла. Уорд обаче обяви, че 12 книга ще е отново за Бет и Рот, а не за новите братя. Поне рускините така пишат.

______________________________
За хубава книга време винаги има!

descriptionКнига девета - Lover Unleashed  - Page 3 EmptyRe: Книга девета - Lover Unleashed

more_horiz
Аз, за всеки ще съм доволна да чета само и само да продължи с поредицата че без нея ще е адски тъпо за мен Книга девета - Lover Unleashed  - Page 3 3382520118

descriptionКнига девета - Lover Unleashed  - Page 3 EmptyRe: Книга девета - Lover Unleashed

more_horiz
аз един Ласитър много ще уважа, ако има книга .. представям си го просто .. чак се просълзих от умиление 😊

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига девета - Lover Unleashed  - Page 3 EmptyRe: Книга девета - Lover Unleashed

more_horiz
naFarela написа:
5. Ласитър много ми липсваше Книга девета - Lover Unleashed  - Page 3 2115147716



и на мен така! Книга девета - Lover Unleashed  - Page 3 909357165

descriptionКнига девета - Lover Unleashed  - Page 3 EmptyRe: Книга девета - Lover Unleashed

more_horiz
Книгата беше страхотна, просто страхотна! След 6-та книга нещо бях започнала да губя интерес към поредицата, но последвалите 3 бяха една от друга по-силни и манията отново ме завладя. Пейн ме възхити - много смела и борбена жена, стана ми почти толкова любима, колкото и Бела. Очаквах най-после благоприятна развръзка между Куин и Блей и честно казано в това отношение съм разочарована.

descriptionКнига девета - Lover Unleashed  - Page 3 EmptyRe: Книга девета - Lover Unleashed

more_horiz
Не знам, рискувам да не се съгласите обаче лично на мен не ми хареса, нещо все ми липсваше, мисля че за мен първите четири книги са най- добри. Въпреки това ще продължа да си ги купувам защото ще умра от любопитство иначе.

descriptionКнига девета - Lover Unleashed  - Page 3 EmptyRe: Книга девета - Lover Unleashed

more_horiz
Книгата е невероятна !!

descriptionКнига девета - Lover Unleashed  - Page 3 EmptyRe: Книга девета - Lover Unleashed

more_horiz
Историята на Пейн и Мани нещо не ме грабна. Според мене авторката се изложи с тази книга.

descriptionКнига девета - Lover Unleashed  - Page 3 EmptyRe: Книга девета - Lover Unleashed

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply