BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Поредица: Джорджина Кинкейд

power_settings_newLogin to reply
+43
kseopeq
e4o1976
anetageo
Бет Рандъл
vixen
Далия Уинчестър
НадяАладжова
tcecoo
mirapal
nerony2
agiva123
iva2475
shosholina
mardiros
yoana0608
Suzi85
blanca81
Viki
nelinelineli
barbara.2014
JenyaJu
tanqn19
capricorn6
dimeto5
nmk_262
magi961
Uniquemer
Fallen_AngeL
Guster
renesme_cullen
eleos
Zaharka
yanitsa1
magdalasf
passion..
nedialka
Black_Cherry
~ i.LLusion
poli8009
beni1979
нел-j
Renesita
Thea
47 posters

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyПоредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
First topic message reminder :

Книга 1 - SUCCUBUS BLUES

Сукуба (съществително) – очарователен и неустоим, приемащ каквато си пожелае форма демон, който съблазнява и доставя наслада на смъртните мъже.
Жалък (прилагателно) – Демон от горния вид, със страхотни обувки и без социален живот. Справка: Джорджина Кинкейд.

Когато става дума за дяволски дела, да бъдеш сукуба изглежда страшно готино. Можеш да бъдеш каквото си пожелаеш. Имаш убийствен гардероб, а купища простосмъртни мъже са готови на всичко само за едно твое докосване. Е, те доста често плащат за това с душите си, но на кого му пука за такива подробности?

Но животът на Сиатълската сукуба Джорджина Кинкейд далеч не е толкова екзотичен. Шефът й е демон от средно ниво в йерархията, който си пада по филмите на Джон Кюсак. Безсмъртните й най-добри приятели не спират да я дразнят за времето, когато се преобрази в демонична богиня, та чак с крила и камшик. Освен това не може да излезе на свястна среща с някое гадже, без да изсмуче част от живота му. Но за сметка на това през деня има супер бачкане като продавачка в местна книжарница, където може да си чете книги безплатно, да се налива с мокачино, както и да се сваля със сексапилния автор на бестселъри Сет Мортенсен, който може да се нарече още: този-за-когото-е-готова-на-всичко-за-да-докосне-но-не-може.

Но мечтите за Сет ще трябва да почакат. Нещо зло се появява в подземния свят на демоните в Сиатъл. И за пръв път всичките й неустоими чарове и съблазняващи хватки, от които мъже си припадат, щом я зърнат, са безсилни, и Джорджина много скоро ще открие, че там някъде бродят същества, които нито Раят, нито Адът искат...

Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 400000000000000049942_s4

______________________________
Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 Dragon-Book

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Книгите съм ги чела и двете и това, което може да ги опише най - правилно са думите: Заслужават си парите! :love: ❤ :love: Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 2115147716 :love:

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 419221_338620192840691_100000781382088_866577_1756723072_n
Корицата на третата книга

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Zaharka написа:
Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 419221_338620192840691_100000781382088_866577_1756723072_n
Корицата на третата книга

Уникална е! А знае ли се някаква дата или много бързам? Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 909357165

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
yanitsa1 написа:

Уникална е! А знае ли се някаква дата или много бързам? Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 909357165


Още не се знае. Трябвало да излязат други преди нея. :pardon:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Тая поредица я бях отписала за купуване, но набарах първа книга в библиотеката и реших да й дам шанс. Преди малко й четох присъдата, горе-долу за 2 дни занимавка. Лека е и приятна. Не е някой шедьовър, но и си заслужи отделеното време, което не е малък подвиг. Може би от цялата книга най-голямо въздействие ми оказа епилогът - 3 странички, а толкова много чувство. Все така не мисля да се засилвам към книжарницата, но със сигурност ще се опитам да се докопам и до останалите.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 419221_338620192840691_100000781382088_866577_1756723072_n


Сънят на сукубата
Кн.3 от поредицата за Джорджина Кинкейд


Автор: Ришел Мийд
Издател: Ибис
Раздел:
Фантастика, фентъзи. Хорър
Световна проза
Преводна художествена литература
Художествена литература
Цена: 11.90 лв.



Очаквайте на 31.07.2012 г.

Има дни, в които едно момиче направо не може да си поеме дъх... особено когато въпросното момиче е Джорджина Кинкейд – променяща формата си сукуба, получаваща енергия като съблазнява мъже. Връзката й със страхотния писател Сет Мортенсен се оказва незадоволителна в доста отношения. Двамата не само не могат да правят секс, защото съществува опасност Джорджина да го убие неволно (както обикновено се случва с повечето мъже, изпречили се на пътя й). Напоследък е предизвикателство дори да прекарват времето си заедно. Сет е обсебен от желанието да довърши последния си роман, а на Джорджина е заповядано да бъде ментор на новата (и изненадващо несръчна) сукуба, подвизаваща се в света на злите демони.

А за капак на всичко и тези сънища. Някой или нещо дебне Джорджина през нощта, изсмуква енергията є, изпълва съзнанието є със странни видения от бъдещето й. Тя търси отговорите от Данте – тълкувател на сънища, с връзки в подземния свят – но флиртаджийският му чар само я обърква още повече. Особено когато ситуацията със Сет достига до критичната си точка. Сега Джорджина е изправена пред двойно предизвикателство: да хване здраво юздите на объркания си любовен живот и да се хвърли презглава в битка на живот и смърт с враг, способен да посее истински хаос сред човечеството. В противен случай Джорджина и всички простосмъртни никога няма да могат да заспят спокойно.


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Първата книга ми хареса, втората-биваше, но не знам дали ще си купя и прочета 3-тата.

______________________________
Same old shit, just a different day!!!

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Къде повече, къде по-малко, но на мен и трите ми харесаха. :slynce:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Засега съм чела само първата, ще прочета някой ден и останалите. Но за мен лично Ришел Мийд трябва да се занимава по-целенасочено с книгите за тийнейджъри. Все пак, Академията за вампири е далеч по-успешна и си заслужава 300 пъти повече, от книгите й, насочени към възрастната аудитория... Като се сметне, че и от поредицата за Джорджина съм прочела само първата, и от поредицата за Юджийн, а продълженията въобще не са ми на дневен ред, дори и да имам намерение някой ден да ги прочета... е. Показателно е. Докато Академия за вампири я изядох с кориците и след всяка книга просто си умирах за следващата! :pardon:

______________________________
Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 Dragon-Book

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Не съм много съгласна, Тейче. Да, академията е зарибяваща, но поредицата за Кинкейд също не е лоша. Мисля, че Ришел е готина и каквото и да пише, независимо към каква аудитория е насочено, хваща вниманието. Другото е въпрос на вкус. И аз като Зах, къде повече, къде по-малко - хареса ми. Сет много ме кефи като персонаж, а Джорджина ме дразни от време навреме. Като цяло съм голям фен на авторката и ще продължа да чета каквото превеждат 😉

______________________________
Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Прочетох със зор 'Тъгата на сукубата'. Изключително скучна книга. През цялото време очаквах да се случи нещо интересно, но така и не се получи. Определено няма да си причиня мъката да чета и останалите книги от тази поредица. Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 909357165))

______________________________
Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
За съжаление съм съгласна с теб - книгите се очертават скучни, особено втората. Може би ще прочета и третата, просто защото предпочитам числото 3 пред 2, но няма да продължа с поредицата.

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Ако трябва да сме точни 3-та книга е малко по-интересна от 2-ра. Има развитие на действието и то не се върти само около Джорджина. Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 909357165

______________________________

Show me that you love me and that we belong together
Relax, turn around and take my hand...

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
И аз не съм очарована от 1-вата, но така или иначе я прочетох, за това сега си поръчах и останалите 2 Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 909357165 Дано да са малко по-интересни Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 909357165

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
И аз съм съгласна,чак в края на третатата става по-интересно.Действието ми е малко скучно и мудно.Но пък Академията и Черен лебед са много много интересни

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Succubus Heat


Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 5148720

Резюме:



Джорджина Кинкейд е лоша, лоша сукуба...

което би трябвало да е добре. Но напоследък поради тъгата по разпадналата й се връзка с нашумелия автор Сет Мортестен Джорджина е станала толкова непослушна, че главния демон на Сиатъл - Джером решава да я "отпусне" на свой съперник и същевременно да я накара да шпионира.

Да бъде заточена на леденостудения север - добре де, Ванкувър - и да остави Сет в уютните прегръдки на новата му приятелка е достатъчно неприятно. А после Джером бива отвлечен и всички безсмъртни под негов контрол мистериозно губят всичките си способности. Добрата новина е, че след като способностите й на сукуба са изчезнали няма какво да я държи далеч от Сет, освен новото му гадже. Сега, след като всички свръхестествени същества започват да се обръщат един срещу друг, новата смъртна Джорджина трябва да помогне на шефа си и да разбере кой ги е изиграл - ако ли не Адът ще се отприщи...

______________________________
Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Издателство Ибис точно на най - интересното спряха да я превеждат.

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Когато започнах да чета първата книга си мислех, че няма да е интересна. Но след като я прочетох нямах търпение за останалите. Така прочетох и останалите, но за жалост бяха преведени само три книги. Много се надявам да преведат и останалите защото ми се струва, че едва сега започва интересното, въпреки че първите три книги бяха невероятни.

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Една от любимите ми поредици, макар че в началото малко трудно я захапах. Краят на трета книга направо ми разби сърцето :)))))) Някакъв шанс за другите 3 книги на български или пак ще трябва да разчитам на руснаците?

______________________________
Jullss  Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 1997570614

Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 A1ivdg Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 2r39v8m

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
capricorn6 написа:
Една от любимите ми поредици, макар че в началото малко трудно я захапах. Краят на трета книга направо ми разби сърцето  :))))))  Някакъв шанс за другите 3 книги на български или пак ще трябва да разчитам на руснаците?


Доколкото знам с Ибис положението е "Надежда всяка тука оставете". Остава да ги издирваме в оригинал, превод на друг език (кой каквито са му възможностите) или да се надяваме след време да се намерят ентусиасти за фен превод.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 2 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply