BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Поредица: Джорджина Кинкейд

power_settings_newLogin to reply
+43
kseopeq
e4o1976
anetageo
Бет Рандъл
vixen
Далия Уинчестър
НадяАладжова
tcecoo
mirapal
nerony2
agiva123
iva2475
shosholina
mardiros
yoana0608
Suzi85
blanca81
Viki
nelinelineli
barbara.2014
JenyaJu
tanqn19
capricorn6
dimeto5
nmk_262
magi961
Uniquemer
Fallen_AngeL
Guster
renesme_cullen
eleos
Zaharka
yanitsa1
magdalasf
passion..
nedialka
Black_Cherry
~ i.LLusion
poli8009
beni1979
нел-j
Renesita
Thea
47 posters

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyПоредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
First topic message reminder :

Книга 1 - SUCCUBUS BLUES

Сукуба (съществително) – очарователен и неустоим, приемащ каквато си пожелае форма демон, който съблазнява и доставя наслада на смъртните мъже.
Жалък (прилагателно) – Демон от горния вид, със страхотни обувки и без социален живот. Справка: Джорджина Кинкейд.

Когато става дума за дяволски дела, да бъдеш сукуба изглежда страшно готино. Можеш да бъдеш каквото си пожелаеш. Имаш убийствен гардероб, а купища простосмъртни мъже са готови на всичко само за едно твое докосване. Е, те доста често плащат за това с душите си, но на кого му пука за такива подробности?

Но животът на Сиатълската сукуба Джорджина Кинкейд далеч не е толкова екзотичен. Шефът й е демон от средно ниво в йерархията, който си пада по филмите на Джон Кюсак. Безсмъртните й най-добри приятели не спират да я дразнят за времето, когато се преобрази в демонична богиня, та чак с крила и камшик. Освен това не може да излезе на свястна среща с някое гадже, без да изсмуче част от живота му. Но за сметка на това през деня има супер бачкане като продавачка в местна книжарница, където може да си чете книги безплатно, да се налива с мокачино, както и да се сваля със сексапилния автор на бестселъри Сет Мортенсен, който може да се нарече още: този-за-когото-е-готова-на-всичко-за-да-докосне-но-не-може.

Но мечтите за Сет ще трябва да почакат. Нещо зло се появява в подземния свят на демоните в Сиатъл. И за пръв път всичките й неустоими чарове и съблазняващи хватки, от които мъже си припадат, щом я зърнат, са безсилни, и Джорджина много скоро ще открие, че там някъде бродят същества, които нито Раят, нито Адът искат...

Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 400000000000000049942_s4

______________________________
Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 Dragon-Book

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
друга любима колекция

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Здравейте! Току що прочетох първите три части на книгата. Хареса ми, държеше ме в напрежение! Много лошо обаче, че икога поредиците не са преведени до край! Някой попаднал ли е ма книга 4 на български?

Поредицата е стрхотна!! Справих се с последните три книги на английски, много са добри! Сега чакам нов превод на поредицата за Чарли Дейвидсън, че нивото ми на английски не стига за нея..:(

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Здравейте.Не знам дали тук трябва пиша,но тъй като не обичам да оставям половинчати неща /особенно за книги/,затова реших и преведох 4 част на книгата"Топлината на сукубата"Знам ,че е фен превод и може да търпи критика,но ако някой желае мога да я кача.Но съм зле със техниката и не съм сигурна как.Тя е във документ на Microsoft Word.Ако може някой да помогне.Започнах и петата част,но сега с това дистанционно обучение всичката техника е заета и не мога.
Благодаря предварително.

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
shosholina написа:
Здравейте.Не знам дали тук трябва пиша,но тъй като не обичам да оставям половинчати неща /особенно за книги/,затова реших и преведох 4 част на книгата"Топлината на сукубата"Знам ,че е фен превод и може да търпи критика,но ако някой желае мога да я кача.Но съм зле със техниката и не съм сигурна как.Тя е във документ на Microsoft Word.Ако може някой да помогне.Започнах и петата част,но сега с това дистанционно обучение всичката техника е заета и не мога.
Благодаря предварително.
Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 3807526781

Благодаря ти за добрата новина! Вероятно много хора в момента подскачат до тавана, като са прочели твоя пост. Аз лично не съм чела поредицата, защото знаех, че не е издадена докрай и не ми се искаше да ми хареса и да не мога да я дочета. Сега, обаче, надеждата на всички нас, феновете, е в теб и твоя труд! Поредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 909357165 Освен това, мисля, че никой не би те критикувал, защото никой не е съвършен, а в случая е важно желанието и усилията.

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
shosholina написа:
Здравейте.Не знам дали тук трябва пиша,но тъй като не обичам да оставям половинчати неща /особенно за книги/,затова реших и преведох 4 част на книгата"Топлината на сукубата"Знам ,че е фен превод и може да търпи критика,но ако някой желае мога да я кача.Но съм зле със техниката и не съм сигурна как.Тя е във документ на Microsoft Word.Ако може някой да помогне.Започнах и петата част,но сега с това дистанционно обучение всичката техника е заета и не мога.
Благодаря предварително.


Здравей. Благодаря,че си се заела с превода. Можеш ли да ми пратиш 4та част на имейл
neli_natovska@abv.bg
Благодаря предварително.

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
nelinelineli написа:
shosholina написа:
Здравейте.Не знам дали тук трябва пиша,но тъй като не обичам да оставям половинчати неща /особенно за книги/,затова реших и преведох 4 част на книгата"Топлината на сукубата"Знам ,че е фен превод и може да търпи критика,но ако някой желае мога да я кача.Но съм зле със техниката и не съм сигурна как.Тя е във документ на Microsoft Word.Ако може някой да помогне.Започнах и петата част,но сега с това дистанционно обучение всичката техника е заета и не мога.
Благодаря предварително.


Здравей. Благодаря,че си се заела с превода. Можеш ли да ми пратиш 4та част на имейл
neli_natovska@abv.bg
Благодаря предварително.

Пратих я, изпратена ми е от shosholina

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
И аз я искам, моля! barbara.2014@abv.bg Благодаря!

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
barbara.2014 написа:
И аз я искам, моля! barbara.2014@abv.bg Благодаря!

поща

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Ако може някой да я прати и на мен -blanca1981@abv.bg .Благодаря!

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
shosholina написа:
Здравейте.Не знам дали тук трябва пиша,но тъй като не обичам да оставям половинчати неща /особенно за книги/,затова реших и преведох 4 част на книгата"Топлината на сукубата"Знам ,че е фен превод и може да търпи критика,но ако някой желае мога да я кача.Но съм зле със техниката и не съм сигурна как.Тя е във документ на Microsoft Word.Ако може някой да помогне.Започнах и петата част,но сега с това дистанционно обучение всичката техника е заета и не мога.
Благодаря предварително.

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Ще можете ли да изпратите и на мен четвъртата част от поредицата. Пощата ми е yoni_94@abv.bg .. Благодаря предварително.

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Поредицата е страхотна!

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
yoana0608 написа:
Ще можете ли да изпратите и на мен четвъртата част от поредицата. Пощата ми е yoni_94@abv.bg .. Благодаря предварително.

  поща

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Здравейте,
Мога ли да помоля някой да ми изпрати 4-та част и на мен
iva2475@abv.bg
Много благодаря

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
iva2475 написа:
Здравейте,
Мога ли да помоля някой да ми изпрати 4-та част и на мен
iva2475@abv.bg
Много благодаря

поща

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Може ли и на мен тези части които са преведени след 3-тата
doki_eva@abv.bg Благодаря

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
agiva123 написа:
Може ли и на мен тези части които са преведени след 3-тата
doki_eva@abv.bg Благодаря

Поща

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Здравейте, може ли някой да ми прати и на мен четвъртата книга!Моля! ms123@abv.bg

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Здравейте, моля, някой да ми изпрати преводите след трета книга! Пощата ми е mirapal@abv.bg Благодаря предварително!

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
Здравейте, моля, някой да ми изпрати преводите на 4,5 и 6 книга.
Благодаря предварително!
neli_natovska@abv.bg

descriptionПоредица: Джорджина Кинкейд  - Page 3 EmptyRe: Поредица: Джорджина Кинкейд

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply