BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Какво правите когато се изнервите?!

power_settings_newLogin to reply
+38
LillyB
gerganakaleva911
Darkgirl67
nikkiyan
stefani70
anetageo
Qni7a
nikita 8584
fairy
djordan
Bilie Gean
julie07
viki12
krasimira vasileva
toni6910
beni1979
MuryG
Chocolate
Last_Man_Standing
нел-j
Sonne
Marie
Christina.
Sweet secret
Renesita
Zaharka
Thea
Didi168
Lindor <33
~ i.LLusion
Strawberry
Bloody_Rose
djenny_m
~Еви~
Gifted69
Petia
escapingthesun
~ Mistery writer ~
42 posters

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyКакво правите когато се изнервите?!

more_horiz
First topic message reminder :

Въпроса е ясен Какво правите когато се изнервите?! - Page 2 909357165

______________________________
Какво правите когато се изнервите?! - Page 2 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Какво правите когато се изнервите?! - Page 2 4965902g

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
Преди години,бях много избухлива!
В 4-и клас вкарах съученичка в болница,защото напсува майками!А даже не си спомням какво точно стана!
В 7-и хвърлих чин по учителката си по химия! И т.н да не изброявам,че звуча като психопат!
После реших че неискам да съм такъв човек и положих огромни усилия за това.Сега когато се ядосам излизам.Мърморя си на ум какво ще направя ако ми падне гадината в ръцете.Чакам да ми мине и разумно се справям с проблема.

______________________________
Love sucks. Sometimes it feels good.Sometimes it's just another way to bleed.

Какво правите когато се изнервите?! - Page 2 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

Какво правите когато се изнервите?! - Page 2 4347753x

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
Викам, псувам като дърт циганин, хвърлям предмети и тряскам врати, пуша, ям шоколад, слушам музика.
Опитвам се да не избухвам много, ама нещо не ми се получава.

______________________________
I tried so hard
And got so far
But in the end
It doesn't even matter
I had to fall
To lose it all
But in the end
It doesn't even matter

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
Търся подходящият човек, на когото мога да се разкрещя ;д
И да не забравим, че обикалям нервно като зъл трол Какво правите когато се изнервите?! - Page 2 2115147716:
И чакам момента, в който ще се прибера, ще си пусна рок и ще си изкарвам нервите в танци :blink:

______________________________
Какво правите когато се изнервите?! - Page 2 Tumblr_loimw7n3kC1qf9fr7o1_r2_500
[ eating us alive . . ]

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
Ох ❌ и аз съм като Lovie Какво правите когато се изнервите?! - Page 2 C5f5440e2d8b47ec4a89cdfe2f40d592

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
Аз, например като се изнервя много пуша цигари....
Една след друга.....

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
Влизам в кухнята и се развихрям.Най-често си го изкарвам на тестото.След това, докато чакам да втаса пуша.

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
чистя и мълча!!!

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
krasimira vasileva написа:
чистя и мълча!!!



Ама да знаеш колко ми е познатооо, и аз съм така. Мъжът ми казва че ако започна да чистя без да има нужда, никой не трябва да минава покрай мен докато не свърша. И все вика, извикай бе жена ще ти мине по-бързо, ама какво да направя като не мога. Какво правите когато се изнервите?! - Page 2 675148475

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
Всички далече от мен!

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
Оммммммммммм...ако не помага,танцувам бачата

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
Ако се изнервя-яко- КРЕЩЯ ЯКО,но ако е в границите на нормалното,просто не ме свърта на едно място и си търся някакъв отдушник и той е различен в различните ситуации(излизам,започвам да чета и мн.др. неща)

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
Купих си книжка за оцветяване за възрастни и свалям стреса като рисувам. Ако е много зле положението оставям бебето на мъжа ми и отивам на фитнес да тренирам и тичам. Като се прибера съм нова жена - мила и добра. Какво правите когато се изнервите?! - Page 2 909357165

______________________________
They say don't burn bridges you may have to cross later. I say I don't mind swimming if the bridge was fucked up to begin with.

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
Пазарувам като всяка жена можеби на мен ми действа успокояващо.

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
Пуша, пуша ли пуша Какво правите когато се изнервите?! - Page 2 2115147716

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
Замислих се как да отговоря на въпроса. Ако имам възможност когато се изнервя ,излизам на разходка . Така се успокоявам.

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
вземам книга

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
Слушам музика и крещя на всеки близо до мен

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
Вземам нещо и го хвърлям наоколо.

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
Валидол Какво правите когато се изнервите?! - Page 2 2903674814, а валидол и чаша вино е направо лек за нервите Какво правите когато се изнервите?! - Page 2 909357165 Какво правите когато се изнервите?! - Page 2 909357165 Какво правите когато се изнервите?! - Page 2 909357165 Какво правите когато се изнервите?! - Page 2 909357165

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
Пускам си музика ,ако имам възможност,ако не просто си го изкарвам на вън

descriptionКакво правите когато се изнервите?! - Page 2 EmptyRe: Какво правите когато се изнервите?!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply