BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Как се запознах с моята половинка

power_settings_newLogin to reply
+25
кума лиса
mikeymik
iveto81
Imm0rtal
desika83
elikoleva
Smile23
Me4tatelka23
Старшината
me.loco
ninatralenekova
Butterfly without wings
mayondry
svetla
Nadenceto22
sunshinenady
borislava
~ЛиЛ~
eleos
desistela
Last_Man_Standing
Райс
Candyto
Bloody_Rose
djenny_m
29 posters

descriptionКак се запознах с моята половинка - Page 2 EmptyКак се запознах с моята половинка

more_horiz
First topic message reminder :

Това е един от най-интересните моменти - запознанството на двама души.... Как се запознах с моята половинка - Page 2 1513021971

descriptionКак се запознах с моята половинка - Page 2 EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
В нощен бар .Бях с приятелка и точно преди да си тръгнем дойдоха братовчед и и еднин негов приятел , запознахме се и той ме изпрати ,след това се виждахме и беше забавно до като той не спомена думата ''сватба'' и аз дим да ме няма. Не исках да се женя и така той ми звъни аз не отговарям ,идва до вкъщи а аз се изнизвам и така до като се откаже ... но след годинини на един 1 януари след най- скучната нова година с приятелки играем на игра ''обади се на старо гадже ''и така аз му се обадих , а той не ми затвори /защото на други това се случи/поговорихме и ме покани да се видим и така гледаме се до днесКак се запознах с моята половинка - Page 2 909357165

descriptionКак се запознах с моята половинка - Page 2 EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
Хаха готина история Как се запознах с моята половинка - Page 2 909357165

Моята е класическа - бившето ми гадже ни запозна Как се запознах с моята половинка - Page 2 909357165 Но не си мислете глупости- мъжа ми е с принципи, стоя далеч доката предния смотаняк не ме заряза.... още съм му благодарна, че ме остави... иначе нямаше сега да съм щастливо омъжена Как се запознах с моята половинка - Page 2 909357165

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionКак се запознах с моята половинка - Page 2 EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
Моята история е:
Сегашната ми кума и тогавашна позната трябваше да вземе един документ от БАБХ Бургас. Мъжа ми и тогавашен неин работник дойде с мен в Бургас , аз на изпит в БСУ той за документа и така двамата се запознахме и нещата се случиха за месец

descriptionКак се запознах с моята половинка - Page 2 EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
С моя благоверен се срещнахме в 94.
И на сватбата пак с автобуса ходихме към ресторанта.
Щели 14 години минаха от тогава.

descriptionКак се запознах с моята половинка - Page 2 EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
Е ха върнах те ме назад във времето. С моя мъж се запознах ме в клуб. Хвърлил ми той око и почна всяка вечер да идва и да ми сваля звезди, и така докато не се реших да излезем. След 1 год сватба. И така 20 год сме щастливо женени.

descriptionКак се запознах с моята половинка - Page 2 EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply