BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Как се запознах с моята половинка

power_settings_newLogin to reply
+25
кума лиса
mikeymik
iveto81
Imm0rtal
desika83
elikoleva
Smile23
Me4tatelka23
Старшината
me.loco
ninatralenekova
Butterfly without wings
mayondry
svetla
Nadenceto22
sunshinenady
borislava
~ЛиЛ~
eleos
desistela
Last_Man_Standing
Райс
Candyto
Bloody_Rose
djenny_m
29 posters

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyКак се запознах с моята половинка

more_horiz
Това е един от най-интересните моменти - запознанството на двама души.... Как се запознах с моята половинка 1513021971

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
Запознахме се в училище на държавният изпит. Свърши ми графитът и само той от цяла зала имаше моят размер графити Как се запознах с моята половинка 2115147716:

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
Запознахме се в един форум, първият ни разговор беше за розови тениски.. Как се запознах с моята половинка 2115147716:

______________________________

... Очите му все още бяха прекрасни, все още бяха човешки,
но в тях сега имаше знание, нарастваща тъмнина. Секс, поради
липса на по-точна дума, но този израз в мъжките очи е прекалено
първобитен, за да го има в речника... Това е тъмнината, която
всички ние пазим вътре в нас, надничаща навън. Тази част от нас,
която сме хванали в капана на своите сънища и отричаме на светло..
_______________
Как се запознах с моята половинка 30xg8t1

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
Запозна ни една обща приятелка в скайп,на живо се запознахме след около седмциа, когато се срещнахме случайно Как се запознах с моята половинка 2115147716:

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
запознахме се в един форум и съвсем случайно се оказа че си пасваме доста.
и вече повече от година сме си безкрайно щастливи *чука на дърво* ^^

______________________________
    По гърба си имам белези от отрязани крила..
      ...

    Дали не бях ангел?

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
Как се запознах с моята половинка 2115147716:
И аз със моя се запознах в един форум. Започнахме да си пишем редовно и установихме, че си пасваме идеално. Той дойде да живее в София заради мен и вече от около половин година сме заедно.

______________________________
I tried so hard
And got so far
But in the end
It doesn't even matter
I had to fall
To lose it all
But in the end
It doesn't even matter

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
Лелеееееее!Тя нашта история е дългичка.Ето как стана:Малко преди да завърша училище/бях 3-ти курс /имаше едно момче дето ме "забиваше",ама аз хич не го харесвах.Един ден ми се обажда и вика:"Айде с мене на купон"-"Какъв купон?"-"Момичешки рожден ден".Аз се съгласи ,защото ми беше тъпо тогава. оказа се че е в моя квартал.Стигаме до врата,а тоя звани и ми казва:"Излъгах те ,не е рогден ден на момиче,а новобранска на един приятел".А аз -като "гръмната".Тъкмо щях да направя обратен завой да си ходя и врата се отваря-гледам родителско тяло."Брей!Може пък и да вляза си викам"Родителите на момчето се бяха събрали в съседната стая,иначе никога нямаше да вляза.Там само момчета и всички почнаха да ме "зарибяват".Ама аз се захласнах по един/той беше първата ми голяма любов/.После тръгнахме заедно и така 3 години,а през това време станахме приятели със сегашния ми мъж.Ама аз тогава не съм си и помисляла че някога ще се оженим.Ходихме на гости-сега е вкъщи,защото са в един блок.После се разделихме с това момче,аз тръгнах с друг и се виждахме случайно с мъжа ми аз с един,той с друга.Когато е бил в казармата ме е търсил-майка ми каза.Така 6-7 години и един ден пак случайно се видяхме на улицата.Той ме покани да излезем и така се задълбочиха нещата.Каза,че през всичките години много ме е харесвал и сега бил щастлив че е с мен.
А аз дори не го харесах отначало,ама нещата някак се промениха....

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
На рожден ден на моя приятелка Как се запознах с моята половинка 909357165

______________________________
Same old shit, just a different day!!!

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
Най-добрата ми приятелка и той бяха гаджета преди година и половина..тя ни запозна..вече 2 месеца съм с него и съм щастлива за първи път от години

______________________________
Как се запознах с моята половинка Tumblr_meck98WOrT1qjbkhqo3_500

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
Няма нищо по-хубаво от първите моменти и трепети при ново запознанство. А с моя се запознахме по skype и то по погрешка Как се запознах с моята половинка 2115147716 В началото го взех за един приятел и докато осъзная грешката вече ми беше завъртял главата.... и така вече 5 години.

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
Запознахме се в една дискотека по много ЗАБАВЕН начин Как се запознах с моята половинка 2115147716 :love:

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
В компютърна игра. Как се запознах с моята половинка 2115147716 Година и половина вече щастливи заедно :love:

______________________________
Как се запознах с моята половинка Privacycoldgirlsealovel


"Любовта е
непреодолимото
желание, да си непреодолимо желан."

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
Запознахме се в университета. Бяхме в един курс. Отначало бяхме само приятели, защото аз имах връзка с един друг наш колега. Но тази връзка не трая дълго. След това се сближих много със сегашния ми приятел, бяхме почти неразделни, но освен приятелство не е имало нищо между нас. Докато не отидохме заедно на море, там започна връзката ни и вече продъжава 6 год. Мога да кажа, че сме много щастливи заедно.

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
И аз се запознах с моя в университета. Не съм мислила, че ще стане нещо между нас, защото сме двете крайности като всичко, но освен приятелство явно се зароди и друго, което вече трае година и половина.

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
На рожденния ден на най-добрата ми приятелка, която му се пада първа братовчедка. Любов от пръв поглед! :love:

И май продължава да е любов от пръв поглед вече десета година... :p2:

______________________________
That's what life is, it's a series of rooms, and who we get stuck in those rooms with, adds up to what our lives are.
~House MD~
Как се запознах с моята половинка 17
Как се запознах с моята половинка 4205876W

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
Запознаха ни общи приятели(двойка) като всеки си водеше другарче за кафе. Допаднахме си доста бързо-заживяхме заедно след по-малко от месец.

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
На рожденният ден на една обща приятелка,тя много дълго преди това ми го,,рекламира",но аз си мсилех,че въобще не е мой тип,а даже не го бях виждала.И на рожденният и ден нямаше как да не се засечем,поговорихме малко и си допаднахме,после писахме малко във фейса,излязохме веднъж на разходка и станахме гаджета.

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Как се запознах с моята половинка Baner-10

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
в сайбофти и чатофти има колкото искаш матриал.мен ме мързи затва карам брат ми да ми фаща.

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Как се запознах с моята половинка Ywkb

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
Аз пък си нямам половинка,пък и не търся Как се запознах с моята половинка 2115147716 

______________________________
Колкото и да се опитвам,колкото и да се старая никога не е достатъчно.

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
На неговия абитуриентси бал.Аз бях първокурсничка.:love: 

______________________________
Как се запознах с моята половинка CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionКак се запознах с моята половинка EmptyRe: Как се запознах с моята половинка

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply