BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Коя песен слушате в момента ?

power_settings_newLogin to reply
+72
rraina84
repichka
galka89
katia8
svetli4kad
zlativlad
milenatt
кума лиса
ganidima
Nuriko
nikkiyan
hrisss
genieg
lakrima
vili_blagoeva
bobihak
graci
Plamenitaa
janati75
kolibri
Bavnata123
NVasileva
mamamimi_z
Татяна Чобанова
ViliBojkova
Нирвана
ZiDiTee
love_or_not
Bircan
hari_desi
michael1
Красимира Стоянова
giggle87408
stanislava91
magy2401@gmail.com
bonbon4e
natali_al
stelinia
vrumfondeil
antoan
Pipilotaeuforia
DoTo
десистанева
Venka
sNoW
blackwater
InnaV
Ружа
TraYkovA
GeOrGiPEEV123
Iv_dn
gerganasto
romina76
vanesa1999
hrisi88
bninkova
katq8710
Shemetna
didka.stz
albita
ves
desislava1978
mimzZityY
Nadin96
Maya Vasileva
Zaharka
sashatoseva
Тони87
vileto
sminkova
debora
Armagedon
76 posters

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyКоя песен слушате в момента ?

more_horiz
First topic message reminder :

Най-добрата и най-нова музика за вас ..
Нека смехът и щастието бъдат вашето кредо,а музиката балсам за душата.Забавлявайте се!
Коя песен слушате в момента ? - Page 33 Ednoro10


Последната промяна е направена от Armagedon на Чет 20 Юли - 2:37; мнението е било променяно общо 4 пъти

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Благодаря ти Armagedon :poklon: :whistle: Нека да се раздвижим още малко :dance:


______________________________
Някои хора искат да ограбят БАНКА, а аз мечтая да ограбя КНИЖАРНИЦА

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz




:dance: :dance: :dance:

______________________________
Orgullo

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz

______________________________
Някои хора искат да ограбят БАНКА, а аз мечтая да ограбя КНИЖАРНИЦА

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
И С'Я К'ВО – като „Лудите на стадиона“ – „само направо“ – демек, пускаш песен и бягаш – без поздравче, без сладка дума... само така... просто така...

Поздрав за всички луди глави!!! Често повтарям на един скъп приятел – светът принадлежи на лудите, защото не им пука от нищо!

Бъдете луди и влюбени!!!





______________________________
Коя песен слушате в момента ? - Page 33 413

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Въпрос към --gencheto17 и Таралежчето--днес бяхте на работа--излязох те ли поне за 10 минути в парка или плажа на въздух? Антоан--какво е времето в Лондон? Бонбонче--виждала ли си на живо
-Замъкът Нойшванщайн--аз никога-замъка на Дисни.
NVasileva,vileto,Pipilotaeuforia,Romina76--кой ви целуна днес и кой ви каза добра дума? Zaharka-Кога ще се присъединеш към нас и ще се посмееш и ще слезеш от кулата от която не слизаш или не искаш да споделяш с нас?
Днес бяхте ли всички щастливи и кое ви направи такива--на мен дъщеря ми ми каза,че моите пържени картофи са най-хубавите на света/но аз само това мога да правя,а тарта така и не ядох-друг път/



Коя песен слушате в момента ? - Page 33 Aai-au10

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
А тази песен е убийствена--за всички,които са сами тази вечер --не сте-ние сме с вас и ви подкрепяме.



Коя песен слушате в момента ? - Page 33 Images10

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Ех, Armagedon, не знам какво е времето в Лондон.Ама в нашето градче беше мрачно и гадно, но пък настроението е супер Коя песен слушате в момента ? - Page 33 909357165

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Аз и в момента съм на работа и за мое огромно нещастие пак не стигнах до плажа......, а е толкова близоооо :(

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Това ми се стори подходящо за вашата  душевност

Стените са, за да надскочиш себе си,
да няма болка ако утре се завърнеш
в пространствата ограбени от времето,
където ще си друг, макар и същият.
Разбиеш ли се в този свят веднъж
и оживял след сблъсъка повториш и потретиш
не ще те спрат, ни огън, нито дъжд .
Като послушни кучета ще дишат страховете
в краката ти. Духът ти - великан
парченцата живот ще припознае.
Душите хорски ще са светлия ти храм,
а зад стените му ще срещнеш Раят.



Коя песен слушате в момента ? - Page 33 9481d510

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz

______________________________
Orgullo

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Имам си кула - значи съм принцеса! За какво ми е тогава да слизам... освен да сритам нечий задник!? И в този ред на мисли - И СЯ ТАКОВА - или спазвате правилата (които са елементарни), или се ориентирате към изхода, без да ме занимавате с глупости...



Ай, поздрав!

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
АЙ С'Я СА ПЛАШИМ!

Поздрав само за ПРИНЦЕСИ!



______________________________
Коя песен слушате в момента ? - Page 33 413

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Айййй тука едни "непослушни" съфорумци са го обърнали на ИСКРЕННО И ЛИЧНО - да се засрамят бързо -  ще ги накажем - къде да ги накажем Коя песен слушате в момента ? - Page 33 3807526781 -я марш на бара на плажааааа
А ядосаните ПРИНЦЕСИ - и те там Коя песен слушате в момента ? - Page 33 909357165 Коя песен слушате в момента ? - Page 33 909357165 Коя песен слушате в момента ? - Page 33 909357165




descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
gencheto17 запази маси на бара - идваме всичкиии




descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Всички ще бъдат наказани ТУК Коя песен слушате в момента ? - Page 33 909357165 Коя песен слушате в момента ? - Page 33 909357165 Коя песен слушате в момента ? - Page 33 909357165 Коя песен слушате в момента ? - Page 33 909357165 Коя песен слушате в момента ? - Page 33 1997570614 Коя песен слушате в момента ? - Page 33 1997570614 Коя песен слушате в момента ? - Page 33 1997570614






:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Добро утро Коя песен слушате в момента ? - Page 33 909357165 Коя песен слушате в момента ? - Page 33 1089017131 Коя песен слушате в момента ? - Page 33 3569552857 Коя песен слушате в момента ? - Page 33 2903674814

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz

______________________________
Коя песен слушате в момента ? - Page 33 Images?q=tbn:ANd9GcRJPIWtFuy_AwfiTkRYpa6bLRy3bq2ovN8YKfxwBUWnnLlfJ75q

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Захарче, това е поздрав за теб и за всички, които обичат морето.
Бъдете усмихнати!


______________________________
Коя песен слушате в момента ? - Page 33 Images?q=tbn:ANd9GcRJPIWtFuy_AwfiTkRYpa6bLRy3bq2ovN8YKfxwBUWnnLlfJ75q

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 33 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply