BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Коя песен слушате в момента ?

power_settings_newLogin to reply
+72
rraina84
repichka
galka89
katia8
svetli4kad
zlativlad
milenatt
кума лиса
ganidima
Nuriko
nikkiyan
hrisss
genieg
lakrima
vili_blagoeva
bobihak
graci
Plamenitaa
janati75
kolibri
Bavnata123
NVasileva
mamamimi_z
Татяна Чобанова
ViliBojkova
Нирвана
ZiDiTee
love_or_not
Bircan
hari_desi
michael1
Красимира Стоянова
giggle87408
stanislava91
magy2401@gmail.com
bonbon4e
natali_al
stelinia
vrumfondeil
antoan
Pipilotaeuforia
DoTo
десистанева
Venka
sNoW
blackwater
InnaV
Ружа
TraYkovA
GeOrGiPEEV123
Iv_dn
gerganasto
romina76
vanesa1999
hrisi88
bninkova
katq8710
Shemetna
didka.stz
albita
ves
desislava1978
mimzZityY
Nadin96
Maya Vasileva
Zaharka
sashatoseva
Тони87
vileto
sminkova
debora
Armagedon
76 posters

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyКоя песен слушате в момента ?

more_horiz
First topic message reminder :

Най-добрата и най-нова музика за вас ..
Нека смехът и щастието бъдат вашето кредо,а музиката балсам за душата.Забавлявайте се!
Коя песен слушате в момента ? - Page 32 Ednoro10


Последната промяна е направена от Armagedon на Чет 20 Юли - 2:37; мнението е било променяно общо 4 пъти

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Жена ти не може за готви ?

Метни малко тарт довечера - много съм щръвна - като ми се прияде нещо и не го ям - го сънувам Коя песен слушате в момента ? - Page 32 2903674814

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Не, може-но специално десертите все нещо не и се получава-що буламачи съм изял,но си мълча.

Ей ти да не забременееш преди Тони--какво ти се прияде такова--отхапи от дланта си.

Последната промяна е направена от Armagedon на Пон 24 Юли - 8:48; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
А тартичка ще метнеш ли ?

Пости някоя музичка, че темата е такава Коя песен слушате в момента ? - Page 32 909357165

Аз от работа не мога

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Ей ти да не забременееш преди Тони--какво ти се прияде такова--отхапи от дланта си.

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Ха ха - непорочното зачатие Коя песен слушате в момента ? - Page 32 3142589345

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Само позитивизъм-като си на работа се огледай, за някой отхвърлен от теб--може пък бъдещия татко на децата ти да се крие.И стига гледай да е мускулест--преди всичко човек да е.

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Системния пусна сайта - да се възползвам




descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Не си падам по мускулести - и на работата всички са доста по-възрастни и женени

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Виж Таралежче--няма нищо лошо в уредените запознанства--защо не опиташ.Няма нищо срамно в това.Важното е да се усмихнеш.

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Ох, ако знаеш на колко уредени срещи съм ходила...вече се уморих...
Всички тези уредени срещи ми носят само тъга...
И в момента ми е гръмнал "бушона" непрекъснато ме кара на рев..
Кофтито е, че и най-добрата ми приятелка заминава за щатите за месец и половина..




descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Недей--аз отдавна трябваше да съм се хвърлил от някой мост,но съм тук сред вас и се смея,че и съвети ви давам.Ако не е Бонбончето да ми дава кураж и да ме разтърсва с мен щеше да е свършено.Всеки си носи кръста.

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Хммм, рядко изпадам в подобни състояния, трябва ми време да се изритам "отзад"
Обикновено гледам ведро на всичко, което ми се случва...





descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Ок-тази вечер тогава изпраскай под масата--първия,който ти попадне ей така за кеф и да се пукат клюкарките.

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Ха ако можех така....
При мен "праскането" е свързано с чувства...
Завиждам на тези, които го могат ей така - за разтоварването...


Метни някоя музичка, че Зах ще ни бие... Коя песен слушате в момента ? - Page 32 909357165

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Аз ще я моля да изтрие първите 10 страници-мисля,че тя ги трие--много се натрупа.

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz


Чао Готин, ще трябва да поработя....

:dance: :dance: :dance:

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Тая тема не е чат! Има чат теми, има и лични съобщения! Тука само песни да виждам! :whiping: :whiping: :whiping:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz

______________________________
Коя песен слушате в момента ? - Page 32 Tumblr_njtz5nZx9c1r7eta3o1_500

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz

______________________________
Коя песен слушате в момента ? - Page 32 Tumblr_njtz5nZx9c1r7eta3o1_500

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 32 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply