BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

power_settings_newLogin to reply
+29
Radoslava75
nerony2
Ellaa
Hot_chocolate72
mimkata120
djavka
Gugity_kz
Fanihllv
Димнидора
Любов
Yoni
persia123
Luseto
evitatomy123
dimitrina.peeva
Phelan
hriss11
bubby
milla71
Skith
кума лиса
stelinia
Ружа
ZiDiTee
kotevania
ivcan
Тони87
Zaharka
Armagedon
33 posters

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? - Page 3 EmptyКакъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
First topic message reminder :

Ако някоя дама каже,че не очаква подарък за 8 март,ще излъже.Проблемът при нас мъжете е,че все не уцелваме желания подарък и не ми излизайте с номера,че едни кокичета са достатъчни и че очаквате всеки ден от годината да е за вас празник и да бъдете забелязани.Да ама, не-ежедневието така стиска в менгене ,че не забелязваме новите прически на жените си или че имат ново бельо.Често и чукането ни е такова-набързо и по задължение.Всъщност-какво искате жените ? Аз все си мисля,че един уикенд,ако ще и в най-евтината хижа е по.добре против стреса,отколкото поредния парцал.Кому са нужни вашите нови придобивки,ако не са забелязани,а и вие сигурни ли сте,че ги купувате заради приятеля или съпруга си ? Кой подарък би ви направил щастливи ?

[img]Какъв подарък очакват жените за 8 март ? - Page 3 Ei10[/img]

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? - Page 3 EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
И аз не си падам по подаръци и още повече по цветя не харесвам цветя от малка ,а подаръците от малко по -скоро да вам пример за да не ме разберете грешно за този 8-ми март в место мъжа ми да ми купи подарък за 50 лв и цветя за 50 лв. Отидохме на СПА за 100 лв със спането.

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? - Page 3 EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Всеки, различен от тенджера.

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? - Page 3 EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Радвам се на всеки един, който ми е подарен. Не си падам по скъпите подаръци и мъжа ми го знае, но все пак от време на време получавам и такива. Може да се каже, че повече ме радва това, че си е направил труда да ме зарадва. Прави ме щастлива само това дори когато стои срещу мен, нетърпелив и усмихнат до уши, за да види реакцията ми от подаръка.

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? - Page 3 EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Цветя,обичам цветя!

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? - Page 3 EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
не е ли ранна темата за 8 март
първо ще чакаме подаръци за коледа :,-)

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? - Page 3 EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Radoslava75 написа:
не е ли ранна темата за 8 март
първо ще чакаме подаръци за коледа :,-)


А Нова Година?

______________________________


 
         
       

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? - Page 3 EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Koen написа:
Radoslava75 написа:
не е ли ранна темата за 8 март
първо ще чакаме подаръци за коледа :,-)


А Нова Година?

Защо не Какъв подарък очакват жените за 8 март ? - Page 3 909357165
Нашето поколение празнуваше Нова година,другото дойде по-късно.
Ако мъжа ти те обича може и всеки ден да е празник ,не е задължително подаръка да
се измерва в парична стойност.
Аз се моля за коледа да не затворят границите,защото съпруга ми работи в Германия и ще
почиват цял месец,въпроса е да могат да се приберат.
За мен това е достатъчен подарък

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? - Page 3 EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
И да ги затворят, не мисля, че могат да те спрат да се върнеш в родната страна. Ако отиваш на почивка, да. Но да се прибираш, мисля, че е позволено. Въпросът е дали ще има транспорт.

______________________________


 
         
       

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? - Page 3 EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Хубава тема. Пожелавам Ви да получите всички подаръци (манериални или не). Очаквам снимки

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? - Page 3 EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Един ден спокойствие

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? - Page 3 EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Цвете

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? - Page 3 EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply