BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

power_settings_newLogin to reply
+29
Radoslava75
nerony2
Ellaa
Hot_chocolate72
mimkata120
djavka
Gugity_kz
Fanihllv
Димнидора
Любов
Yoni
persia123
Luseto
evitatomy123
dimitrina.peeva
Phelan
hriss11
bubby
milla71
Skith
кума лиса
stelinia
Ружа
ZiDiTee
kotevania
ivcan
Тони87
Zaharka
Armagedon
33 posters

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyКакъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Ако някоя дама каже,че не очаква подарък за 8 март,ще излъже.Проблемът при нас мъжете е,че все не уцелваме желания подарък и не ми излизайте с номера,че едни кокичета са достатъчни и че очаквате всеки ден от годината да е за вас празник и да бъдете забелязани.Да ама, не-ежедневието така стиска в менгене ,че не забелязваме новите прически на жените си или че имат ново бельо.Често и чукането ни е такова-набързо и по задължение.Всъщност-какво искате жените ? Аз все си мисля,че един уикенд,ако ще и в най-евтината хижа е по.добре против стреса,отколкото поредния парцал.Кому са нужни вашите нови придобивки,ако не са забелязани,а и вие сигурни ли сте,че ги купувате заради приятеля или съпруга си ? Кой подарък би ви направил щастливи ?

[img]Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Ei10[/img]

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
А какво означава "желания подарък"? И що за генерализации са това "какво очакват жените"? Защо не се научите, че жените не са едно цяло, не мислят еднакво, не харесват едно и също, нямат еднакви възгледи...? Като всички нормални същества на тая земя, впрочем.
За последните няколко дни това е n-ти път, в който някой мъж ми задава въпроса "какво искат жените" и вече сериозно ми писва, та затова може и да съм леко тросната.
На въпроса - ако жената е имала конкретно желание, очакване или представа дори какво иска за който и да било празник, то тя е правила намеци, подсказвала е, показвала е дори... Само трябва да я слушаш като говори, дори и с половин ухо, и все си щял да хванеш поне някои от намеците.
Това, което е хубаво за мен или ще зарадва мен, в повечето случаи няма да направи никакво впечатление на останалите жени. А както всяка година повтарям, аз празнувам 1-ви юни, а не 8-ми март. ;)

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Няма значение 1юни, 8-ми март, 14 февруари..., важното е да има поводи за празнуване. И да ни е готино. Подаръците доставят удоволствие както на жените – да ги получават, така и на мъжете – да ги подаряват. Защото често пъти подаръците доставят наслада и на двамата... 😉 Аз си падам по нещата, които оставят спомени завинаги, а не по парцалки и предмети, които бързо излизат от мода или събират прах. Затова 8-ми март – „Здравей, Париж!“

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Като стана дума, защо на мъжете да им доставя удоволствие да подаряват? А защо не да получават и те? И какъв им е толкова проблема на мъжете като им правят подаръци? Аз обичам да правя подаръци, без значение на приятелки, приятели, гаджета, роднини... И не винаги с повод. Обаче се сблъсквам с факта, че на тия пусти мъже им е неудобно ли, кофти ли, знам ли, когато им правят подарък. А бе, това по-малко мъже ли ви прави или...? А някой да ми обясни, много моля, че в чудо съм се видяла.

ПП: Аз като правя подаръци, търся нещо, което да има персонално значение или да символизира нещо за конкретния човек. Ето ти вариант. Като си знаеш жената, избери нещо, което да показва, че я познаваш, да има смисъл само за нея, нещо лично, свързано с нещо ваше си... Това са нещата, които оставят следа.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Zaharka,Тони87--щом сте ми отговорили ,значи сте се замислили.Аз също-най-много ми хареса мисълта на Тони-"Аз си падам по нещата, които оставят спомени завинаги....."--ето това е разковничето .Няма нищо по-хубаво от един красив спомен. А на въпроса на Zaharka, защо ние мъжете не обичаме да ни правят подаръци-то идва от първобитното чувство,че мъжа трябва да печели повече и той да прави подаръци.Аз лично не обичам феминизацията.За мен жената трябва да е умна,кротка и усмихната.Жена ,която ми крещи насреща-не ми харесва.А защо мъжете не знаем какво да ви подарим-защото вие поглеждате подаръка и казвате-"Как можа ,точно тоя цвят да избереш?"Всичкото ти настроение се срива и се заричаш ,че няма да и купиш втори път подарък.

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
[img]url=https://servimg.com/view/19622496/4]Какъв подарък очакват жените за 8 март ? 6_145210[/url][/img]

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
За мене лично няма значение какъв е подаръка само да е от сърце.И не съм съгласна с тебе Armagedon,защото например на мен ми подариха пръстен.Доста е груб и голям аз щях да си взема нещо по семпло но не казах нищо.Не исках да го обидя,а и както казах беше от сърце и го нося всеки ден.

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Подаръци получавам без повод. С моята половинка сме заедно от 18 години и аз си знам, че той хич не обича да подарява по задължение. Иначе в момента аз си мечтая за 24 часа самота - само за мен. Последните 6 месеца са ми доста натоварени психически и емоционално и има нужда от тишина и спокойствие.

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Аз очаквам пътуване до Австрия Какъв подарък очакват жените за 8 март ? 1351334953
/мрънкам от Коледа и май ще ми се получи/

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
ZiDiTee написа:
Аз очаквам пътуване до Австрия Какъв подарък очакват жените за 8 март ? 1351334953
/мрънкам от Коледа и май ще ми се получи/


E, ето. Аз като говоря, приказвам. Който/която иска нещо конкретно, намира начин да си каже.
За останалите в по-циничен вариант можем да кажем, че чакат да видят кой колко труд ще положи в тяхна чест. Какъв подарък очакват жените за 8 март ? 909357165

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
За мен повода е без значение щом подаръка е от любим човек винаги бих се зарадвала!Най вече обичам да ми подаряват неща ,който мога да нося със себе си щом ги погледна веднага се усмихвам Какъв подарък очакват жените за 8 март ? 909357165 дори да става въпрос за малка брошка или чанта .. няма значение щом е със любов и желание Какъв подарък очакват жените за 8 март ? 909357165

______________________________
Cry a river,build a bridge ..get over it!!!

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Здравейте-имам си един човек в сайта ,с който споделям лични неща.Той знае,че имах проблеми със жена си.За 8 март-между хижа в Родопите и Париж-избрах Париж.Ще бъда честен с вас-избрах евтин полет,евтин хотел- но ще обиколим Париж и ще си припомним хубавите моменти от живота си.Единственото,което ще подаря на жена си е катинар ,който да поставим на моста на влюбените-Пон дез Ар /ако има къде да го поставим,защото един приятел ми каза,че почти паднал парапета от катинарите/.Това е- Катинар.
Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Pont_d10

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Одобрявам! Впрочем тая практика с катинарите е стигнала и до родна земя - в някои градове има местенца, предназначени за такива катинари.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Usmivk10

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Винаги получавам подарък за празника ! С половинката ми сме от 12 години заедно и всеки един ден е спомен и подарък за нас това е ! Какъв подарък очакват жените за 8 март ? 2326183677

______________________________
Винаги търся доброто в хората…лошото те сами го показват.

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Какъв подарък очакват жените за 8 март ? Hqdefa10

Честит 8 март на всички дами от "България свят"-нека не ви подаряват скъпи подаръци,нека ви дадат скромно цвете,евтин ,но романтичен ресторант,нека видите звездите после заедно с половинката си,а когато се върнете -целунете по главичките децата си.Какво по-голямо щастие на света !

Нашето пътуване до Париж се отложи-отиваме на ресторант..
Ето какво купих на жена си-"Шанел №5" -да ухае,като я чукам, цип-да се сеща да мълчи,че е като вас устата и чаша шампанско под звездите.

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Ех, че романтично! :lovely: :lovely: :lovely:

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Аз си избрах сама подаръка и много му се кефя !

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Честит 8 ми март на всички дами !!!! Бъдете обичани,желани и обгрижвани!




благодаря за пожеланието Armagedon

______________________________
Винаги търся доброто в хората…лошото те сами го показват.

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
Честит Празник Мили Дами!!!Бъдете винаги, обичани уважавани и желани !!!

______________________________
Cry a river,build a bridge ..get over it!!!

descriptionКакъв подарък очакват жените за 8 март ? EmptyRe: Какъв подарък очакват жените за 8 март ?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply