BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

"Четвъртият гроб под краката ми"

power_settings_newLogin to reply
+36
ditto1971
VeniTo
mg79mg79mg79
Tediplamen80
rusto
dolce
gupekmop
petqnen
MuryG
milla71
Shule
Dosadnata
Orgideq
egateva
danihristova
avangard.bg
estera_tery
gerivassileva
G.Conkova
Красимира Стоянова
Cherisa
nnnadja
Skith
boobi700
anistasiq
albita
toninka
esmer12
annаyordanova0
mariva
Zaharka
десистанева
ivapivat
nanitu2
Silverkata
Ralna
40 posters

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 Empty"Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
First topic message reminder :

"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 B0dab0b2645e6ae2


Даринда Джоунс
"Четвъртият гроб под краката ми"


Добре дошли в света на най-необикновения жътвар — Чарли Дейвидсън, която, колкото и да се опитва, няма как да избегне съдбата си.
Понякога да си жътвар си е наистина, ами, мрачно. След като последният й случай не се развива по план, Чарли си взима няколко месеца отпуска, за да потъне в самосъжаление. Но тогава на прага й се появява жена, убедена, че някой се опитва да я убие, и Чарли трябва да се насили да се върне към живота… или поне да се облече. Обаче всеки, който познава жената, твърди, че тя е луда, и става ясно, че нещо не е както трябва. Само че колкото повече се опитват да опровергаят историята й, толкова повече Чарли започва да й вярва.
Междувременно Рейес Фароу, сексапилният, страстен син на Сатаната, е вън от затвора и от живота на Чарли, благодарение на желанието й и няколко навременни смъртни заплахи. Но отсъствието му е довело до сериозна спънка в сексуалния й живот. Макар че има други неща, за които да мисли — като например, че в град Албакърки вилнее подпалвач — на Чарли й е трудно да стои настрана. Особено когато изглежда, че Рейес може да е замесен.
Точно когато животът започва да се връща към нормалното, Чарли е завлечена обратно в свят на престъпления, наказания и дяволът в сини дънки в тази забавна четвърта част на най-продаваната поредица на Ню Йорк Таймс.

Свалете превода

Мнението си за книгата и превода, може да споделите в текущата тема


Последната промяна е направена от Ralna на Пон 2 Яну - 10:33; мнението е било променяно общо 1 път

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Току що привърших книгата. Страхотна като останалите и се чете на един дъх. Разбира се това до голяма степен се дължи на преводачите, за което им изказвам искрена благодарност. Пожелавам много здраве, сили и нестихващо желание да продължават да ни радват с труда си. :bravo: :bravo: :bravo: "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 1997570614 "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 1997570614 "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 1997570614

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Първо искам да благодаря за превода! Страхоен е!! Без вас нямаше да мога да стоя будна до посред нощ и да ходя недоспала на работа "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 1089017131 "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 1997570614 "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 1997570614 "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 1997570614
Прочетох първо втора и трета част преди да започна с четвъра, ама тази баба/леля Лили не я помня.Като се появи още в началото реших,че съм объркала книгите и съм една напред. В моманта съм някъде по средата, но хора...как така Гарет е жив?!? Аз ли не чета както трябва, че останах с впечатлението,че е трайно мъртъв?
Това с ключа и ключалката направо ме разби.Книга 4, а реалния секс от плът и кръв още е мираж "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 675148475 Кога по дяволите ще видим колко е "талантлив" Рейес? "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 1513021971

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
благодаря!!!

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Най-после и аз я прочтох. Страхотна е, увлекателна, което до голяма степен се дължи на добрия превод. Още веднъж благодаря!! "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 1997570614
Имаше няколко момента,в които последователността от действията не ми се стори особено логична, но пък да живее Въображението! "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 2115147716
Най-после се убедихме в талантливостта на Рейес, но пък нямаше последствия, както бяхме предупредени,което малко ме разочарова,понеже очаквах в момента,в който "ключа влезе в ключалката" половината Ад да се изсипе на земята. А нищо такова не се случи,което още не мога да реша дали е добре. "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 2115147716
Последната сцена е страхотна, смях се на глас като си представих увисналите ченета и физиономиите.И баба Лили с нейното брауни, гладно ѝ изглеждало момчето "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 675148475 "Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 675148475

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Страхотни, благодаря

description"Четвъртият гроб под краката ми" - Page 4 EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply