BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

"Четвъртият гроб под краката ми"

power_settings_newLogin to reply
+36
ditto1971
VeniTo
mg79mg79mg79
Tediplamen80
rusto
dolce
gupekmop
petqnen
MuryG
milla71
Shule
Dosadnata
Orgideq
egateva
danihristova
avangard.bg
estera_tery
gerivassileva
G.Conkova
Красимира Стоянова
Cherisa
nnnadja
Skith
boobi700
anistasiq
albita
toninka
esmer12
annаyordanova0
mariva
Zaharka
десистанева
ivapivat
nanitu2
Silverkata
Ralna
40 posters

description"Четвъртият гроб под краката ми" Empty"Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
"Четвъртият гроб под краката ми" B0dab0b2645e6ae2


Даринда Джоунс
"Четвъртият гроб под краката ми"


Добре дошли в света на най-необикновения жътвар — Чарли Дейвидсън, която, колкото и да се опитва, няма как да избегне съдбата си.
Понякога да си жътвар си е наистина, ами, мрачно. След като последният й случай не се развива по план, Чарли си взима няколко месеца отпуска, за да потъне в самосъжаление. Но тогава на прага й се появява жена, убедена, че някой се опитва да я убие, и Чарли трябва да се насили да се върне към живота… или поне да се облече. Обаче всеки, който познава жената, твърди, че тя е луда, и става ясно, че нещо не е както трябва. Само че колкото повече се опитват да опровергаят историята й, толкова повече Чарли започва да й вярва.
Междувременно Рейес Фароу, сексапилният, страстен син на Сатаната, е вън от затвора и от живота на Чарли, благодарение на желанието й и няколко навременни смъртни заплахи. Но отсъствието му е довело до сериозна спънка в сексуалния й живот. Макар че има други неща, за които да мисли — като например, че в град Албакърки вилнее подпалвач — на Чарли й е трудно да стои настрана. Особено когато изглежда, че Рейес може да е замесен.
Точно когато животът започва да се връща към нормалното, Чарли е завлечена обратно в свят на престъпления, наказания и дяволът в сини дънки в тази забавна четвърта част на най-продаваната поредица на Ню Йорк Таймс.

Свалете превода

Мнението си за книгата и превода, може да споделите в текущата тема


Последната промяна е направена от Ralna на Пон 2 Яну - 8:33; мнението е било променяно общо 1 път

description"Четвъртият гроб под краката ми" EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Любимата ми поредица "Четвъртият гроб под краката ми" 976781486 Голям поклон пред целия екип :poklon:
С нетърпение чакам другите (дано ги преведете 👼 )
Предлагам си знанията и уменията тук и с удоволствие ще помогна с превода (ако искате, разбира се "Четвъртият гроб под краката ми" 909357165 )

description"Четвъртият гроб под краката ми" EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Харесвам поредицата много

description"Четвъртият гроб под краката ми" EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Благодаря ви от сърце. 5та част ще се превежда ли?Извинявайте за въпроса но това е любимата ми поредица.

description"Четвъртият гроб под краката ми" EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Благодаря за превода :poklon:

______________________________
''Спокойно можеш да се наслаждаваш само на това, което можеш да загубиш без огорчение.''

description"Четвъртият гроб под краката ми" EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
ivapivat написа:
Благодаря ви от сърце. 5та част ще се превежда ли?Извинявайте за въпроса но това е любимата ми поредица.


Много е вероятно, но ще трябва търпение. "Четвъртият гроб под краката ми" 486223524

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description"Четвъртият гроб под краката ми" EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Zaharka написа:
ivapivat написа:
Благодаря ви от сърце. 5та част ще се превежда ли?Извинявайте за въпроса но това е любимата ми поредица.


Много е вероятно, но ще трябва търпение. "Четвъртият гроб под краката ми" 486223524


Аз викам, не търпение, а подкупи и мрънкане "Четвъртият гроб под краката ми" 486223524

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Четвъртият гроб под краката ми" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Четвъртият гроб под краката ми" EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Ralna написа:
Zaharka написа:
ivapivat написа:
Благодаря ви от сърце. 5та част ще се превежда ли?Извинявайте за въпроса но това е любимата ми поредица.


Много е вероятно, но ще трябва търпение. "Четвъртият гроб под краката ми" 486223524


Аз викам, не търпение, а подкупи и мрънкане "Четвъртият гроб под краката ми" 486223524


За подкупите вече съм се произнесла - упоменатите тениски с текст, оформени в купчинка. "Четвъртият гроб под краката ми" 675148475

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description"Четвъртият гроб под краката ми" EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Това не го очаквах. Страхотна изненада (поне за мен). Много, много благодаря!

description"Четвъртият гроб под краката ми" EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
"Четвъртият гроб под краката ми" 1997570614 Прекрасни сте и ви благодаря надявам се скоро да ни зарадвате и със следваща книга от поредицата за Чарли и Рейес :lovely:

______________________________
https://www.dropbox.com/sh/amn7cclku3qptsx/AADx4HPTXenxiSGMTS2CoQJra?dl=0

description"Четвъртият гроб под краката ми" EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Здравейте, чела съм първите три книги, не знаех че има и четвърта част, но беше логично да има продължение. Благодаря от сърце!

description"Четвъртият гроб под краката ми" EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
esmer12 написа:
Здравейте, чела съм първите три книги, не знаех че има и четвърта част, но беше логично да има продължение. Благодаря от сърце!


Книгите засега са 11. Последната ще е официално факт в края на другата седмица. За превод... Ще поживеем, ще видим.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description"Четвъртият гроб под краката ми" EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Благодаря за превода. ''Чарли Дейвидсън'' стана една от любимите ми поредици и се надявам да има още от нея. Наистина много се забавлявах с Чарли сякаш преживявах всичко през нейните очи. Ще чакам с нетърпение следващата книга.

description"Четвъртият гроб под краката ми" EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
четох първите 3 книги и много ми харесаха, когато видях тук 4-тата нямам търпение да прочета и нея.благодаря за усилията и работата Ви.

description"Четвъртият гроб под краката ми" EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Страхотни сте!!!Благодаря ви.

description"Четвъртият гроб под краката ми" EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Благодаря за превода.Книгата е супер и става все по-интересна и заплетена, а Дъч- все по-луда и пеперлива.

description"Четвъртият гроб под краката ми" EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Благодаря ви! Поредицата е много интересна и забавна сега прочетох 4та част и се мъча с 5та ,но сякаш чичко Гугъл я е превеждал/нищо не се разбира/имах и аз няколко въпроса ,но вече са зададени,ще чакам с нетърпение другите части /когато-тогава /.

description"Четвъртият гроб под краката ми" EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
boobi700 написа:
Благодаря ви! Поредицата е много интересна и забавна сега прочетох 4та част и се мъча с 5та ,но сякаш чичко Гугъл я е превеждал/нищо не се разбира/имах и аз няколко въпроса ,но вече са зададени,ще чакам с нетърпение другите части /когато-тогава /.


Единствените други преводи на 4та и 5та книга за Чарли са правени точно с автоматичен превод тип чичко Гугъл и никак си не стават за четене. Качествени преводи може да търсите тук. Засега само на 4та, след време и на другите. Който разбира тука се спира. ;) "Четвъртият гроб под краката ми" 909357165

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description"Четвъртият гроб под краката ми" EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Zaharka написа:
boobi700 написа:
Благодаря ви! Поредицата е много интересна и забавна сега прочетох 4та част и се мъча с 5та ,но сякаш чичко Гугъл я е превеждал/нищо не се разбира/имах и аз няколко въпроса ,но вече са зададени,ще чакам с нетърпение другите части /когато-тогава /.


Единствените други преводи на 4та и 5та книга за Чарли са правени точно с автоматичен превод тип чичко Гугъл и никак си не стават за четене. Качествени преводи може да търсите тук. Засега само на 4та, след време и на другите. Който разбира тука се спира. ;) "Четвъртият гроб под краката ми" 909357165


Хихихи :1:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Четвъртият гроб под краката ми" I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Четвъртият гроб под краката ми" EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
Ralna написа:
Zaharka написа:
boobi700 написа:
Благодаря ви! Поредицата е много интересна и забавна сега прочетох 4та част и се мъча с 5та ,но сякаш чичко Гугъл я е превеждал/нищо не се разбира/имах и аз няколко въпроса ,но вече са зададени,ще чакам с нетърпение другите части /когато-тогава /.


Единствените други преводи на 4та и 5та книга за Чарли са правени точно с автоматичен превод тип чичко Гугъл и никак си не стават за четене. Качествени преводи може да търсите тук. Засега само на 4та, след време и на другите. Който разбира тука се спира. ;) "Четвъртият гроб под краката ми" 909357165


Хихихи :1:


хохохо? "Четвъртият гроб под краката ми" 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

description"Четвъртият гроб под краката ми" EmptyRe: "Четвъртият гроб под краката ми"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply