BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Поредица "Двор от рози и бодли"

power_settings_newLogin to reply
+28
Paris_love
dani-97
janeta29
Yoni
eowins
Bloopy
marendi
dolce
десистанева
gossipgirl_s
Христина Атанасова-Ганева
e4o1976
Axeniq
petqnen
amairo
ivivargova
Atanaska91
kremenapaloma424
Verji
vorona
did4eto98
Krisi1989
vanesa99
Alliana
viki12
ani82
DoTo
iveto81
32 posters

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyПоредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
First topic message reminder :

Поредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 97895427164711453210668

Тя отнема живот. И сега трябва да го заплати със сърцето си.

Когато деветнайсетгодишната Фейрa убива вълк в гората, се появява звяр, който изисква възмездие. Тя е отвлечена в магическа земя, за която е чувала единствено от легендите. Фейрa открива, че нейният похитител не е животно, а Тамлин – един от безсмъртните и смъртоносни елфи, някога управлявали света.

Докато обитава имението му, чувствата й към Тамлин се трансформират от ледена враждебност в изгаряща страст, която изпепелява всички лъжи и предупреждения, които е чувала за прекрасният и опасен свят на елфите. Но над тези земи се надига древна и зловеща сянка и Фейрa трябва да намери начин да я спре… или Тамлин и народът му са обречени завинаги.

______________________________
Поредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
четах книгите много са хубави знаелисе 3та книга кога ще излезе на пазара

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Обожавам и двете книги <3 с нетърпение очаквам 13.05.17 за превода на третата книги от поредицата. Изчетох ги на един дъх ...

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Най-любимата ми поредица. Не се сдържах и си купих третата на английски, а доколкото знам на български ще излезе чак през септември. Но третата е уникална. Заслужава си цялото чакане!

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
За съжаление по последно което четох, третата ще излезе ноември

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Досега не обръщах внимание на фентъзи книгите,но тази наистина ме грабна.Страхотна е

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
абе тя третата да излезе изобщо..... то аман от започнати и зарязани на никъде поредици

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Аз за това не съм ги почнала. Чакам да излезе третата част.

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Заплениха ме всички книги,очаквам филм или сериал,дано не си остана с чакането

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Поредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 97895427209421510381838.4889

Двор от крила и разруха


Ужасна война застрашава всичко, което Фейра обича. Тя се завръща в Двора на Пролетта, решена да събере информация за плановете на Тамлин и краля на Хиберн, заплашващ да постави Притиан на колене. Но за да направи това, трябва да започне смъртоносна игра по надлъгване и хитрост, в която дори най-лекото залитане може да й изиграе лоша шега.

Войната плаши всички и Фейра трябва да прецени на кого от ослепителните и смъртоносни Върховни господари може да се довери - и да открие съюзници на най-неочаквани места. Във вълнуващата трета книга от историята на Фейра земята ще бъде оцветена в червено, докато могъщите армии се борят за власт над единственото, което може да унищожи всички тях.

______________________________
Поредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Чакането си заслужаваше,купих си в същия ден в които вече беше по книжарниците,и я прочетох за по-малко от 24 часа Поредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 1351334953 Книгата е страхотна,скоро не ме беше грабвала така книга,от една друга поредица останах разочарована,но от тази нем.И имам въпрос Поредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 909357165 Правилно ли съм разбрала,че това ще е последната книга,а другите ще излизат като новели и ще се разказвани от Фейра и Рис?

______________________________
''Спокойно можеш да се наслаждаваш само на това, което можеш да загубиш без огорчение.''

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Здравейте,случайно някоя от вас да има вече книжката в електронен формат? :(

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
уви, още никой Поредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 909357165

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Невероятна книга! Немислех, че ще ми хареса, но се радвам, че я прочетох.

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Чела съм само 1вата,но ми хареса,още се каня да започна 2ра

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Книгите са страхотни, втората много ме изненада. Чакам с нетърпение третата в електронен вариант.

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Някой да я има вече в ел вариянт много бих искала да я прочета благодаря предварително

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Който я иска, да ми пише на ЛС. Имам третата на електронен вариант Поредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 486223524

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Здравей писах ти на лс много ще се радвам ако ми я пратиш

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Благадаря ти мноооогооооо Поредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 1997570614

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Пак заповядай! Поредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 1997570614

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" - Page 2 EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply