BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Поредица "Двор от рози и бодли"

power_settings_newLogin to reply
+28
Paris_love
dani-97
janeta29
Yoni
eowins
Bloopy
marendi
dolce
десистанева
gossipgirl_s
Христина Атанасова-Ганева
e4o1976
Axeniq
petqnen
amairo
ivivargova
Atanaska91
kremenapaloma424
Verji
vorona
did4eto98
Krisi1989
vanesa99
Alliana
viki12
ani82
DoTo
iveto81
32 posters

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyПоредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Поредица  "Двор от рози и бодли" 97895427164711453210668

Тя отнема живот. И сега трябва да го заплати със сърцето си.

Когато деветнайсетгодишната Фейрa убива вълк в гората, се появява звяр, който изисква възмездие. Тя е отвлечена в магическа земя, за която е чувала единствено от легендите. Фейрa открива, че нейният похитител не е животно, а Тамлин – един от безсмъртните и смъртоносни елфи, някога управлявали света.

Докато обитава имението му, чувствата й към Тамлин се трансформират от ледена враждебност в изгаряща страст, която изпепелява всички лъжи и предупреждения, които е чувала за прекрасният и опасен свят на елфите. Но над тези земи се надига древна и зловеща сянка и Фейрa трябва да намери начин да я спре… или Тамлин и народът му са обречени завинаги.

______________________________
Поредица  "Двор от рози и бодли" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Поредица  "Двор от рози и бодли" Safe_image.php?d=AQArFMhFgfDWiRSr&w=315&h=394&url=https%3A%2F%2Figcdn-photos-b-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-xaf1%2Ft51.2885-15%2Fe35%2Fp480x480%2F13102354_1537792129859081_1569146302_n.jpg%3Fig_cache_key%3DMTI0OTE0NTI0NjI5OTU4OTA0Ng%253D%253D

"Фейра оцеля от хватката на Амаранта и се завърна в Двора на пролетта, но трябваше да плати висока цена. Въпреки че вече притежава силите на Върховен елф, сърцето й остава човешко и не може да забрави ужасяващите дела, които е извършила, за да спаси народа на Тамлин. Не е забравила и за сделката си с Рисанд, Великият господар на страховития Двор на нощта. Но докато се опитва да се пребори с мрачната плетеница от политика, страст и заслепяваща сила, заплашваща да я погълне, по-грандиозно зло се задава и тя може да се окаже ключът към неговото спиране. Само ако можеше да впрегне опустошителните си дарби, да излекува наранената си душа и да реши как иска да изгради както своето бъдеще, така и това на този разделен на две свят…"

По книжарниците от 28.05.2016 г.

______________________________
Поредица  "Двор от рози и бодли" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Не знаех, че е поредица. Имам първата книга, но още не съм я прочела.

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
първата книжка много ми хареса,дано и втората да е също така интересна и с неочаквани сцени и развитие

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
DoTo написа:
Не знаех, че е поредица. Имам първата книга, но още не съм я прочела.

Ще ти хареса, прочетох всички книги от авторката които докопах. Ама мисля, че ще има продължение, поне с такова впечатление останах. Гарантирам ти, че няма да съжаляваш. Поредица  "Двор от рози и бодли" 1351334953

п.п. И аз не знаех, че е поредица. Направо нямам търпение за следващата. Поредица  "Двор от рози и бодли" 976781486

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Даже има и трета книга, която трябва да излезе май 2017 в САЩ. Но дали ще е отново за Фейра и Тамлин или за някой друг не знам.

______________________________
Поредица  "Двор от рози и бодли" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Еййй, сериозно ли? Страхотно, само дано я издадат де, че то напоследък не смея да си харесам поредица. Тамъъън я захапя и айдеее, вземат я зарежат.  Поредица  "Двор от рози и бодли" 758663567

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Танче, ако знаеш колко недовършени поредици имам в библиотеката си, чак ме е яд като ги погледна |-(  . Пък за тази изобщо нямам никакви надежди, като гледам чак след една година в САЩ, а тук я камилата, я камиларя Поредица  "Двор от рози и бодли" 1089017131  .

______________________________
Поредица  "Двор от рози и бодли" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Ще се купува. Първата книжка ми хареса, надявам се тази също. Дано да я има на пролетния панаир на книгата.

П.С. С риск да прозвуча като черна станция, ама хайде да не мрънкаме за започнати и недовършени поредици. Не, че защитавам издателствата, някои от тях си заслужават критиката, че и повече, ама първата книга изтече в интернет около месец след излизането и на хартия. Да видим на тази колко време ще и отнеме. Не ми харесва, но ги разбирам, че се отказват от проекти, които не си изплащат инвестициите. Така де, колко хора биха си купили кравата, след като вече са изпили млякото... Поредица  "Двор от рози и бодли" 1449158602

______________________________
Поредица  "Двор от рози и бодли" Vghphf

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Дата на издаване 28.05.2016. Дата на свободното разпространение в интернет 06.06.2016. Книга на цели 9 дни. Браво! Аз пък се бях обзаложила на под седмица. И после "а дано да издадт цялата поредица...." Поредица  "Двор от рози и бодли" 1786223778

______________________________
Поредица  "Двор от рози и бодли" Vghphf

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Alliana написа:
Дата на издаване 28.05.2016. Дата на свободното разпространение в интернет 06.06.2016. Книга на цели 9 дни. Браво! Аз пък се бях обзаложила на под седмица. И после "а дано да издадт цялата поредица...." Поредица  "Двор от рози и бодли" 1786223778

Лошото в случая е, че страдат тези от нас, които предпочитат книжния формат и си купуват книгите.

______________________________
Поредица  "Двор от рози и бодли" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Вярно си е хич не е честно, аз я получих в петък едва вчера намерих време да я почна. Така или иначе обаче, щях да си я купя, предпочитам книжния формат.

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Много бях изненадана от развитието на историята, изобщо не съм очаквала такива изненади.
Spoiler :


Харесва ми как пише авторката. Много завладяващо и непредвидимо.

______________________________
Поредица  "Двор от рози и бодли" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
от къде мога да я сваля ?

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
vanesa99 написа:
от къде мога да я сваля ?

Аз я четох книжен формат!

______________________________
Поредица  "Двор от рози и бодли" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Тази ми е любимата :) много много интерестна :)

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Интересна е

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Ще се провери!

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Много ми харесаха книжките Поредица  "Двор от рози и бодли" 909357165 Нямам търпение за следващата Поредица  "Двор от рози и бодли" 1513021971

______________________________
Dreams are our escape from reality!

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
Това е най-добрата фентъзи поредица, издавана напоследък. Четох я в книжен формат. Втората книга е много по-добра от първата и нямам търпение за третата.Стискам палци да я издадат.

descriptionПоредица  "Двор от рози и бодли" EmptyRe: Поредица "Двор от рози и бодли"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply