BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

"Шотландски воин"

power_settings_newLogin to reply
+31
magi_olq
Lexy
animiteva
minchetoyyy
desi0956
bibsityY
tamara83
alabala
Hades
snejana_78
ilianailieva72
amcocker
shani88
ganinka
aneliq_lori
waternimph
mi666i
vaniasv
Амарилис
viki12
jenia123
Zaharka
Radost_09
bee123
morgana666
lelaso
gerganasto
Стефанина
iveto81
ves
Ralna
35 posters

description"Шотландски воин" - Page 3 Empty"Шотландски воин"

more_horiz
First topic message reminder :

"Шотландски воин" - Page 3 588bf553d9021604
Хана Хауъл
"Шотландски воин"

Бягайки от обсебен ухажор, Фиона Макенрой препуска безразсъдно из хълмовете на Шотландия, когато е заловена от орда добре въоръжени мъже. Вместо да се бори за живота си, тя е отвлечена от могъщ непознат и отнесена в отдалечена крепост. Скарглас — място, обвито в мистерия и черната репутация на клана Макфингал, където Фиона усеща странно, успокояващо чувство на безопасност… и всепоглъщаща страст към неустрашимия леърд на клана.
Омагьосан от красотата на Фиона и все пак решен да се бори с нарастващия си копнеж към нея, Юън Макфингал смята да поиска откуп от роднините й. Заклел се да защитава ексцентричния си клан срещу всички опасности, заплашващи Скарглас, той отказва да покаже слабост пред жената, чийто поглед и докосване му подсказват, че тя е всичко, което сърцето му някога е желало.
Сега, когато гордостта и страстта се изправят в битка, тъмна опасност и дълго пазена тайна ще ги принудят да се доверят на непоколебимата сила на истинската любов.

Свалете Превода

Мнението си за книгата и превода, може да споделите в текущата тема


Последната промяна е направена от Ralna на Пон 2 Яну - 12:25; мнението е било променяно общо 2 пъти

description"Шотландски воин" - Page 3 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Следя ви още от Data.bg-винаги съм се чудил какви сте.Превода е огромен труд и време-но защо го правите? 1.От добро сърце.2.Самият факт,че толкова хора са ви благодарни-признайте си,че искате да бъдете оценени-това е чувството на власт над сърцата на хората-то те опиянява и те кара да правиш още и още.В интерес на истината само такива,като вас могат да бъдат-водачи.
Опиума от любовта на хората не е недостатък-то е израз на смелия и честен човек.Не ви пожелавам творчески успехи-пожелавам ви "алчността за признание и любов" да ви правят по-продуктивни.

description"Шотландски воин" - Page 3 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Hades написа:
Следя ви още от Data.bg-винаги съм се чудил какви сте.Превода е огромен труд и време-но защо го правите? 1.От добро сърце.2.Самият факт,че толкова хора са ви благодарни-признайте си,че искате да бъдете оценени-това е чувството на власт над сърцата на хората-то те опиянява и те кара да правиш още и още.В интерес  на истината само такива,като вас могат да бъдат-водачи.
Опиума от любовта на хората не е недостатък-то е израз на смелия и честен човек.Не ви пожелавам творчески успехи-пожелавам ви "алчността за признание и любов" да ви правят по-продуктивни.


Благодаря за пожеланието :poklon:  Честно казано, аз лично превеждам, от чисто егоистични причини. Превеждам, защото искам да имам дадена книга на български език, че да си я препрочитам. Доставя ми невероятно удоволствие, като погледна към библиотеката си, да видя книжките си наредени (тъй като давам да ми ги принтират и да ми ги направят като истинските книги). Отделно намирам огромно удоволствие в правенето на корици, и много си се гордея с тях 😉 Като бонус към личните ми подбуди е това, че мога да зарадвам и тези, които сами не биха могли да прочетат тези книги, защото нямат нужните познания по английски, за да го направят. Ако го правех само за признание и виртуална любов, може би щях да превеждам това, което искат да четат хората, че да бъда повече призната и повече обичана, но аз си превеждам само това, което искам и не виждам нищо нередно да споделям труда, щастието си и възхищението си към дадена книга с широкия свят. Вярно, трудоемко е, понякога може да ни се струва, че е безсмислено, тъй като все ще се намери кой да опита да принизи труда ти, но в крайна сметка, дори нито един човек да не прочете превода ми, щом хвана книгата в ръка и разлистя страниците й, щом се зачета в нея и се удивя сама на себе си, как думите, които съм превела носят достатъчно заряд, че да ме накарат да се смея с глас или да плача с крокодилски сълзи, значи всичко, което съм сторила, за да стане тази книга реалност си е струвало.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Шотландски воин" - Page 3 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Шотландски воин" - Page 3 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Много ми хареса книгата. Благодаря Ви момичета "Шотландски воин" - Page 3 1997570614 , че отново ни дадохте възможност да станем част от клановете Мъри, Макенрой и Макфингал. Тук освен Грегор и Лиам си заплювам, обаче нямам търпение и историята на Сигимор да прочета.
А дали случайно има книга и за Мери? Тази която е помагала на момчето на Юън?

______________________________
"Шотландски воин" - Page 3 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Шотландски воин" - Page 3 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Благодаря на екипа, че сподели с нас поредната прекрасна история! И на мен книгата ми хареса.

description"Шотландски воин" - Page 3 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Иве, мисля, че поне засега няма, поне не виждам из резюметата Мери Грей. Ама и не мисля, че ще има.

______________________________
"Шотландски воин" - Page 3 I5ojk3

description"Шотландски воин" - Page 3 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Благодаря за превода. Изчетох и трите преведени досега книги на един дъх и с нетърпение очаквам следващите.

description"Шотландски воин" - Page 3 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Книгите са страхотни. Екипа е невероятен. Чест и почитания! Обожавам истории за Шотландия и се радва, че има някой като вас да радва всички нас!! Имам само един въпрос другите книги ще се превеждат ли и кога да очакваме следващата? Още веднъж благодаря ви много за труда , които полагате. "Шотландски воин" - Page 3 976781486 "Шотландски воин" - Page 3 976781486

______________________________
"Шотландски воин" - Page 3 3087591R


Did you ever hear what I told you?
Did you ever read what I wrote you?
Did you ever listen to what we played?
Did you ever let in what the world said?
Did we get this far just to feel your hate?
Did we play to become only pawns in the game?
How blind can you be, don't you see?
You chose the long road, but we'll be waiting

description"Шотландски воин" - Page 3 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
bibsityY написа:
Книгите са страхотни. Екипа е невероятен. Чест и почитания! Обожавам истории за Шотландия и се радва, че има някой като вас да радва всички нас!! Имам само един въпрос другите книги ще се превеждат ли и кога да очакваме следващата? Още веднъж благодаря ви много за труда , които полагате. "Шотландски воин" - Page 3 976781486 "Шотландски воин" - Page 3 976781486


Смятам да преведа цялата поредица. Кога няма как да кажа, но докато още ритам, ще бъде преведена :whistle:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Шотландски воин" - Page 3 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Шотландски воин" - Page 3 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Книгите са страхотни

description"Шотландски воин" - Page 3 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Прочетох я на един дъх!!!

description"Шотландски воин" - Page 3 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Благодаря много! :lovely:

description"Шотландски воин" - Page 3 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Тази ми е любима от поредицата- за сега

description"Шотландски воин" - Page 3 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Благодаря, стахотни сте. Порано я прочетох на един дъх.

description"Шотландски воин" - Page 3 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Много харесвам Хана Хауъл, тя е страхотен писател.

______________________________
"Исках да те нямам завинаги, а не да те имам за кратко." "Шотландски воин" - Page 3 1786223778

("Лавина", Блага Димитрова)

description"Шотландски воин" - Page 3 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Страхотна

description"Шотландски воин" - Page 3 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Благодаря за превода! Уникални сте!!!

description"Шотландски воин" - Page 3 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
хареса ми

description"Шотландски воин" - Page 3 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply