BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

"Шотландски воин"

power_settings_newLogin to reply
+31
magi_olq
Lexy
animiteva
minchetoyyy
desi0956
bibsityY
tamara83
alabala
Hades
snejana_78
ilianailieva72
amcocker
shani88
ganinka
aneliq_lori
waternimph
mi666i
vaniasv
Амарилис
viki12
jenia123
Zaharka
Radost_09
bee123
morgana666
lelaso
gerganasto
Стефанина
iveto81
ves
Ralna
35 posters

description"Шотландски воин" - Page 2 Empty"Шотландски воин"

more_horiz
First topic message reminder :

"Шотландски воин" - Page 2 588bf553d9021604
Хана Хауъл
"Шотландски воин"

Бягайки от обсебен ухажор, Фиона Макенрой препуска безразсъдно из хълмовете на Шотландия, когато е заловена от орда добре въоръжени мъже. Вместо да се бори за живота си, тя е отвлечена от могъщ непознат и отнесена в отдалечена крепост. Скарглас — място, обвито в мистерия и черната репутация на клана Макфингал, където Фиона усеща странно, успокояващо чувство на безопасност… и всепоглъщаща страст към неустрашимия леърд на клана.
Омагьосан от красотата на Фиона и все пак решен да се бори с нарастващия си копнеж към нея, Юън Макфингал смята да поиска откуп от роднините й. Заклел се да защитава ексцентричния си клан срещу всички опасности, заплашващи Скарглас, той отказва да покаже слабост пред жената, чийто поглед и докосване му подсказват, че тя е всичко, което сърцето му някога е желало.
Сега, когато гордостта и страстта се изправят в битка, тъмна опасност и дълго пазена тайна ще ги принудят да се доверят на непоколебимата сила на истинската любов.

Свалете Превода

Мнението си за книгата и превода, може да споделите в текущата тема


Последната промяна е направена от Ralna на Пон 2 Яну - 12:25; мнението е било променяно общо 2 пъти

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Амарилис написа:
Влизам във форума и гледам нов завършен превод... отварям, таейки надежда, че Трей най-накрая ме е намерил и виждам... шотландец на хоризонта... не по-малка радост за очите ми! Вечерта стана една идея по-хубава! Благодаря за положената работа! Целувки!


Хаха, докато Трей те търси, вярвам, Юън ще успее да те задоволи "Шотландски воин" - Page 2 486223524

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Шотландски воин" - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
огромно благодаря и от мен за многото часове прекарани пред компютъра върху превода.

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Ох ох...Ralna ти си върха!Ама само как хиитро успя до края да си го къташ Юън.Но той си го заслужава. :crazy: Виках си ...утре ставам и почвам да чета.Да ама не,като ме загриза любопитството,си рекох чакай само да погледна.И докато се усетя бях залепнала пред лаптопа.
Мога сама да кажа,че ще си легна тъпо захилена. :1: 😉 Много благодаря за страхотната книжка! :lovely: :lovely:

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Ехаааа, нов превод и то от тази абсолютно страхотна поредица. :lovely: Благодаря за прекрасната изненада, страшно много ме зарадвахте. Нямам търпение да започна книжката. "Шотландски воин" - Page 2 1997570614

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
viki12 написа:
Ох ох...Ralna ти си върха!Ама само как хиитро успя до края да си го къташ Юън.Но той си го заслужава. :crazy: Виках си ...утре ставам и почвам да чета.Да ама не,като ме загриза любопитството,си рекох чакай само да погледна.И докато се усетя бях залепнала пред лаптопа.
Мога сама да кажа,че ще си легна тъпо захилена. :1: 😉 Много благодаря за страхотната книжка! :lovely: :lovely:


Хахах радвам се,ч е си доволна Вики. Сега обаче не мога да си скрия Грегор май май :whistle:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Шотландски воин" - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Страхотни сте :) Много благодаря!

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Ralna

Хахах радвам се,ч е си доволна Вики. Сега обаче не мога да си скрия Грегор май май :whistle:

Грегор ти го отстъпвам  .Сигимор ми се наби на очи :2: .Него ще си чакам да го схрускам. :1: Виждаш ли колко съм добричка! 👼

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
След толкова положителни коментари реших да подхвана поредицата.Искам малко помощ - Шотландска съпруга и Шотландски младоженец ли са първите книги? И поредицата "Макенрой" и "Мъри" свързани ли са?

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
viki12 написа:
Ralna

Хахах радвам се,ч е си доволна Вики. Сега обаче не мога да си скрия Грегор май май :whistle:

Грегор ти го отстъпвам  .Сигимор ми се наби на очи :2: .Него ще си чакам да го схрускам. :1: Виждаш ли колко съм добричка! 👼


Така като гледам, Грегор го вземам аз под другата мишница :whistle:

______________________________
"Шотландски воин" - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
iveto81 написа:
viki12 написа:
Ralna

Хахах радвам се,ч е си доволна Вики. Сега обаче не мога да си скрия Грегор май май :whistle:

Грегор ти го отстъпвам  .Сигимор ми се наби на очи :2: .Него ще си чакам да го схрускам. :1: Виждаш ли колко съм добричка! 👼


Така като гледам, Грегор го вземам аз под другата мишница :whistle:


Само така !Свят да им се завие на шотландците !!! :yess:

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
aneliq_lori написа:
След толкова положителни коментари реших да подхвана поредицата.Искам малко помощ - Шотландска съпруга и Шотландски младоженец ли са първите книги? И поредицата "Макенрой" и "Мъри" свързани ли са?


Здравей, Анелия, можеш да се ориентираш тук - https://bgworld.forumotion.com/t8751-topic.
Макенрой е подсерия на Мъри, но го разбрахме едва след като беше започнат превода на Шотландска съпруга, която е първата от Макенрой, затова преводачката реши да завърши подсерията, преди да премине към другите.
Приятно четене! :)

______________________________
"Шотландски воин" - Page 2 I5ojk3

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Иииии така мили дами, снощи с Юън се четохме до 2.00часа и после си легнах щастлива, както винаги съм очарована от всичко, едно огромно благодаря "Шотландски воин" - Page 2 976781486 "Шотландски воин" - Page 2 1513021971 :bravo: , за Сигито няма да се напъвам, защото е рижко, но ще си кажа думата някой ден подмолно и ще си взема своето и както се казва (извинявам се ако не цитирам правилно) "Има ли начин да пълзиш в краката на жена, без да си личи, че го правиш." 👼

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
viki12 написа:
Ralna

Хахах радвам се,ч е си доволна Вики. Сега обаче не мога да си скрия Грегор май май :whistle:

Грегор ти го отстъпвам  .Сигимор ми се наби на очи :2: .Него ще си чакам да го схрускам. :1: Виждаш ли колко съм добричка! 👼


Ехей, я чакай малко, Сиги съм си го наплюла преди има няма 2 книги :dance: Не го давам без бой. :2:

Иве аз сега нали си карам яко през просото, след Сиги са Лиъм и Грегор, та се чудяяя дали да не прескоча бате Лиъм и да се метна на вратлето на Грегор :whistle:

Моргана, радвам се, че ти е харесала книжката :yess: Да ти кажа и аз не си падам, по рижи мъже, ама сиги е с тъмночервена коса, не морков, тъй, че имам намерение да се "прежаля" :1:

А не знам забелязахте ли името на злодея, която написахме Мензайъс. В оригинал той се изписва Menzies, и да ви призная, малко се шашнах, докато главната се молеше Мензис да не дойде. "Шотландски воин" - Page 2 1089017131 ДОколкото разбрах, така са го превели и рускините, чак е страшно като се замисли човек "Шотландски воин" - Page 2 3807526781 "Шотландски воин" - Page 2 613795249

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Шотландски воин" - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Значи, Ине, след Сиги мойта тройка е Лиъм, Пейтън, Грегор.
Иначе за въпросния злодей, това, което при нас означава едно, при тях може да не е така, и това да си е напълно в реда на нещата. "Шотландски воин" - Page 2 2115147716

Последната промяна е направена от ganinka на Съб 27 Фев - 18:42; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
"Шотландски воин" - Page 2 I5ojk3

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Страхотна книга, вчера докато не е прочетох не е оставих.Ах, тез шотландци как да не ги обича човек.
Благодаря Ви за страхотнич превод, насладих се докрай на книжката!!

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Ralna написа:
viki12 написа:
Ralna

Хахах радвам се,ч е си доволна Вики. Сега обаче не мога да си скрия Грегор май май :whistle:

Грегор ти го отстъпвам  .Сигимор ми се наби на очи :2: .Него ще си чакам да го схрускам. :1: Виждаш ли колко съм добричка! 👼


Ехей, я чакай малко, Сиги съм си го наплюла преди има няма 2 книги :dance: Не го давам без бой. :2:

Хайде от мен да мине ,ще хвърляме ези или тура.Ама да ти кажа ,че си имам една мноого специална монета. :whistle: Защото нали знаеш как ми действат имената. 😉 Сиигимор, охххх :crazy:

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Много благодаря!Отново книжка на любима авторка!

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
viki12 написа:
Ralna написа:
viki12 написа:
Ralna

Хахах радвам се,ч е си доволна Вики. Сега обаче не мога да си скрия Грегор май май :whistle:

Грегор ти го отстъпвам  .Сигимор ми се наби на очи :2: .Него ще си чакам да го схрускам. :1: Виждаш ли колко съм добричка! 👼


Ехей, я чакай малко, Сиги съм си го наплюла преди има няма 2 книги :dance: Не го давам без бой. :2:

Хайде от мен да мине ,ще хвърляме ези или тура.Ама да ти кажа ,че си имам една мноого специална монета. :whistle: Защото нали знаеш как ми действат имената. 😉 Сиигимор, охххх :crazy:


И аз си имам специална монетаааа :whistle: :1:

Отново се повтарям, но наистина се радвам, че книжката ви харесва момичета. :lovely:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Шотландски воин" - Page 2 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Чудесна книга. Много труд хвърляте за да ги преведете и аз много Ви благодаря за това !

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
Благодаря на екипа за труда ... започвам да чета "Шотландски воин" - Page 2 1997570614

description"Шотландски воин" - Page 2 EmptyRe: "Шотландски воин"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply