BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Джейми Макгуайър-Красива забрава

power_settings_newLogin to reply
+16
love_or_not
diana66
dianaa1962
krassy123
rraina84
maruli4
ViliBojkova
dimyorman
Qni7a
lubima8310
cvetistil
bonbon4e
kameliq70
ves
beni1979
iveto81
20 posters

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава - Page 2 EmptyДжейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
First topic message reminder :

Джейми Макгуайър-Красива забрава - Page 2 Krasiva_zabrava_korica

Феноменът „Красиво бедствие“  и „Ходещо бедствие“ продължава с първия роман от поредицата за братята Мадокс.
Водена от свирепо желание за независимост, Ками  работи от съвсем млада. Сега е барманка в заведението „Червената врата“ и почти не ѝ остава време за друго, освен за работа и лекции.  Приятелят ѝ  отменя едно пътуване и така тя остава свободна през уикенда за първи път от цяла година.
Ками е забелязана не от друг,  а от Трентън, един от братята Мадокс, който излиза със студентки още от гимназията. Приятелите му искат да приличат на него, а жените – да го опитомят. Трентън се опитва да загърби тежки  събития от миналото си и чувство за вина. Срещите  му  с Ками  зачестяват и преминават от  приятелство към  силна страст.
И за двамата тази любов е изпитание, което ще  разкрие една дълго пазена тайна.

По книжарниците от следващата седмица

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава - Page 2 EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Навсякъде проверих изглежда не е излязла още...
За пореден път празни обещания.... |-(

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава - Page 2 EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Поредицата е много хубава,да не се окаже поредната заблуда.

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава - Page 2 EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
излязла е от Издателство Прозорец 15,00 лв.

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава - Page 2 EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Супер.Мислех,че ще побелея докато излезе. :yess: :yess:

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава - Page 2 EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Поръчах си я от Сиела само там си я намерих иначе от издателството ме прехвърляха към Хеликон обаче там не я намерих...

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава - Page 2 EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
В книжарници Сиела я има. Книгата е страхотна, прочетох я на един дъх Джейми Макгуайър-Красива забрава - Page 2 1997570614

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава - Page 2 EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Много са свежи и готини,прочетох първата наведнъж!

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава - Page 2 EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
И аз мисля да започна поредицата.

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава - Page 2 EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Здравейте, аз търся красиво бедствие ако някой я има

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава - Page 2 EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
gaaleetoo написа:
Здравейте, аз търся красиво бедствие ако някой я има

Имам "Красиво бедствие" на Джейми Макгуайър в epub формат. Чете се на моя PocketBook.
gaaleetoo, ако я искате пишете ми на E-mail: Sonya.Sap@gmail.com или лично съобщение на моя ФБ: https://www.facebook.com/Sonya.Petar

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава - Page 2 EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply