BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Джейми Макгуайър-Красива забрава

power_settings_newLogin to reply
+16
love_or_not
diana66
dianaa1962
krassy123
rraina84
maruli4
ViliBojkova
dimyorman
Qni7a
lubima8310
cvetistil
bonbon4e
kameliq70
ves
beni1979
iveto81
20 posters

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyДжейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Джейми Макгуайър-Красива забрава Krasiva_zabrava_korica

Феноменът „Красиво бедствие“  и „Ходещо бедствие“ продължава с първия роман от поредицата за братята Мадокс.
Водена от свирепо желание за независимост, Ками  работи от съвсем млада. Сега е барманка в заведението „Червената врата“ и почти не ѝ остава време за друго, освен за работа и лекции.  Приятелят ѝ  отменя едно пътуване и така тя остава свободна през уикенда за първи път от цяла година.
Ками е забелязана не от друг,  а от Трентън, един от братята Мадокс, който излиза със студентки още от гимназията. Приятелите му искат да приличат на него, а жените – да го опитомят. Трентън се опитва да загърби тежки  събития от миналото си и чувство за вина. Срещите  му  с Ками  зачестяват и преминават от  приятелство към  силна страст.
И за двамата тази любов е изпитание, което ще  разкрие една дълго пазена тайна.

По книжарниците от следващата седмица

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Вече си мислех че няма да преведат докрай поредицата но бавно и славно ни изненадват!
Задължително ще си я прибавя в колекцията.....

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Хареса ми книгата, но не толкова колкото "Ходещо бедствие". Засега Травис ми е фаворит :crazy:

______________________________
Джейми Макгуайър-Красива забрава Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Много хубава книга,както и другите на авторката. С нетърпение очаквам следващата.

______________________________
Джейми Макгуайър-Красива забрава Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Случайно някой да я има ел-вариант?

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Понеже не съм много в час, имам един въпрос. Не съм чела трите книги за Травис и Аби, но прочетох "Красива забрава", защото видях, че е книга първа от поредицата за братята. Та начинът, по който свърши - последното изречение - така разпали любопитството ми, че нямам търпение да разбера: това всичкото една поредица ли е, започната да се превежда от средата, и има ли други книги и за кои братя.
Ще се радвам ако някой може да ми отговори.

______________________________
Джейми Макгуайър-Красива забрава 413

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
bonbon4e написа:
Понеже не съм много в час, имам един въпрос. Не съм чела трите книги за Травис и Аби, но прочетох "Красива забрава", защото видях,  че е книга първа от поредицата за братята. Та начинът, по който свърши - последното изречение - така разпали любопитството ми, че нямам търпение да разбера: това всичкото една поредица ли е, започната да се превежда от средата, и има ли други книги и за кои братя.
Ще се радвам ако някой може да ми отговори.


Това е нова поредица за братята на Травис,като втората книга е именно за Томас Джеймс. Аз питах издателството дали ще я издадат,отговора беше "Да",така,че остава да чакаме.
Много ми харесва стила на авторката,стана ми една от любимите.

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
на мен ми се струва някак незавършена, надявам се в следващите книги да има завършек на всяка предна история както на Аби и Травис

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Благодаря много за бързия отговор. Не ни остава нищо друго, освен да чакаме. Важното е, че ще има още.

______________________________
Джейми Макгуайър-Красива забрава 413

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
В момента съм по средата на книгата и съм със смесени чувства.Томас Джеймс,всъщност Ти Джей ли е? Джейми Макгуайър-Красива забрава 3807526781

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
lubima8310 написа:
В момента съм по средата на книгата и съм със смесени чувства.Томас Джеймс,всъщност Ти Джей ли е? Джейми Макгуайър-Красива забрава 3807526781


Да,той е,но няма да ти издавам повече  Джейми Макгуайър-Красива забрава 1351334953

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Много ми хареса книгата обаче за Травис засега за мен води класацията особено нашта как ги разпертошини на покер всички направо си беше уникално! Джейми Макгуайър-Красива забрава 2115147716

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Джейми Макгуайър-Красива забрава 19989438_1598096653557026_5788075994684506172_n

Следваща книга от поредицата за братята Мадокс излиза на 7-и август.

______________________________
Джейми Макгуайър-Красива забрава Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Иееее... Добра новина. Ще я очаквам. Джейми Макгуайър-Красива забрава 909357165

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Поредицата е много хубава.

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Доживяхме.... :headbang:

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Най накрая.

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Ехаааа, това се казва новина. Мислех, че са се отказали тези хора, както май вече правят издателствата у нас.

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Това е страхотна новина.Не разбирам тези издателства.Когато започнат някаква поредица , трябва да бъде завършена.Не превежда се една книга и после нищо.

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
Някой да знае какво става. Аз не намирам даже информация в издателството.

descriptionДжейми Макгуайър-Красива забрава EmptyRe: Джейми Макгуайър-Красива забрава

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply