BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

СББ Медия АД

power_settings_newLogin to reply
+32
Hera
hari_desi
inarra
magiang
debora
Iv_dn
biliana_911
zaraki
mimi1221
tsveti7842
n.kirilova
beni1979
la gitana
ilzik
mi666i
stefani70
Evitta
DoTo
tuleva
ani82
Gergana Vasileva
Reneta
viki12
marieta85
bee123
morgana666
bobych
alabala
ves
iveto81
Zaharka
Ralna
36 posters

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyСББ Медия АД

more_horiz
First topic message reminder :

Оле оле оле, СББ Медия АД, които със списание Журнал преиздадоха едни от най-страхотните романи, пускани на българския пазар са започнали да пуска исторически романи, неиздавани до сега у нас. Супер развълнувана съм СББ Медия АД - Page 12 976781486 СББ Медия АД - Page 12 976781486 СББ Медия АД - Page 12 976781486

Автор: Лоръл Маккий, Издателство: СББ Медиа АД
Греховни тайни

СББ Медия АД - Page 12 8334176J

Лейди София Хънтингтън не е толкова крехка, колкото изглежда. Родена в благородно семейство, импулсивната самонадеяна красавица е поставена в затруднено положение. Изгонена от дома, София мечтае за деня, в който ще получи прошка от баща си и ще може да се завърне в Лондон. Докато неочакваната поява на ухажор от скандалното семейство Сент Клеър не заплашва да разкрие най-страшните й тайни…
Доминик Сент Клеър се е заклел да отмъсти на Хънтингтън за финасовия крах на семейството си. Планът му е да прелъсти очарователната, но горда лейди София, да изобличи тайните на семейството й, да я опозори и изостави. Но твърде късно разбира, че сърцето му е попаднало в собствения му капан и няма начин да съсипе София, без това да убие и него.


Книгата излиза утре на 10.09.2015 със списание Журнал, струва 4лв. Макар да е втора книга от поредица, важното е, че издателството са решили да пускат нови автори, непубликувани от нас. Крайно щастлива съм. :lovely:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 12 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Запалила съм се за историческите. Затова купих първия брой на "Кулинарен журнал" - книгите са отново със списание "Журнал за жената". И понеже около нас вече един реп не остана, вчера си направих заявка за 5 от старите книжки от сайта на издателството. В понеделник ще ходя да си ги взема от офиса, който се оказа в моя квартал.... СББ Медия АД - Page 12 909357165 Ще поразпитам за предстоящите книги, но дали ще имам успех е друга тема.

****

Нищо - "погледнете в последния брой на списанието коя е следващата книга". С две думи - купувайте, не питайте. СББ Медия АД - Page 12 909357165
Ше следя в сайта какво е излязло и ще поръчвам от там това, което харесам.
http://shop.sbb.bg/categories.php?CategoryID=64

Последната промяна е направена от debora на Вто 7 Фев - 21:46; мнението е било променяно общо 2 пъти

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Тази вече си я купих. Чакам Аманда Куик.

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Да днес е Аманда Куик - Излъжи ме нежно. Хубава книга, който я няма да я взима. Мернах датите за Кулинарния Журнал първата книга 15-ти февруари, втора 15-ти март, 3та 1-ви април (сега като се замисля, е странно 1-ви април, ама може да съм недогледала.)

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 12 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Здравейте, дами!
Преди време и аз като debora си поръчах някои книги директно от издателството на СББ Медия и днес вижте какво писмо получих на пощата

Скандален залог

Дъглас Бенет не може да откаже добър залог, особено когато е замесена красива жена. Негов приятел предлага дързък план за изобличаването на най-прочутата жена в Англия и Дъглас приема мигновено. Какво по-голямо събитие от разкриването на истинската самоличност на опасната лейди Констанс – авторката на прословутата еротична поредица „50 начина да съгрешиш”?

Та кога казвате излиза кулинарния журнал? СББ Медия АД - Page 12 909357165

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
la gitana написа:
Здравейте, дами!
Преди време и аз като debora си поръчах някои книги директно от издателството на СББ Медия и днес вижте какво писмо получих на пощата

Скандален залог

Дъглас Бенет не може да откаже добър залог, особено когато е замесена красива жена. Негов приятел предлага дързък план за изобличаването на най-прочутата жена в Англия и Дъглас приема мигновено. Какво по-голямо събитие от разкриването на истинската самоличност на опасната лейди Констанс – авторката на прословутата еротична поредица „50 начина да съгрешиш”?

Та кога казвате излиза кулинарния журнал?  СББ Медия АД - Page 12 909357165


Утре на 15-ти, а ето и корицата и цялата анотация СББ Медия АД - Page 12 909357165

СББ Медия АД - Page 12 Product_407

Дъглас Бенет не може да откаже добър залог, особено когато е замесена красива жена. Негов приятел предлага дързък план за изобличаването на най-прочутата жена в Англия и Дъглас приема мигновено. Какво по-голямо събитие от разкриването на истинската самоличност на опасната лейди Констанс – авторката на прословутата еротична поредица „50 начина да съгрешиш”?

Маделин Уайлд е свикнала да бъде преследвана и ухажвана. Години наред тя пази репутацията си на недостъпна и мистериозна личност, при това не без основание – препитанието й се гради изцяло на нейната дискретност. Когато Дъглас използва собственото й очарование срещу нея, тя го отхвърля като поредния женкар. Но той я изненадва – вместо просто да я съблазни, той се превръща в неин приятел, довереник и… любовник. Дали наистина могат да живеят щастливо до края на дните си, или любовта им ще бъде най-големият скандал, който някога е разтърсвал Лондон?

Чувствена и интригуваща, любовната история на Дъглас и Маделин ще ви държи будни до малките часове на нощта.­ – Romance Junkies

Истинско ръководство по съблазън – Каролайн Линдън е ненадмината в изкуството на еротичните удоволствия и завладяващите сюжети. - Goodreads

Хитроумна игра на котка и мишка, която прераства в страстно увлечение и възпламеняваща любов – задължително четиво за почитателките на любовни исторически романи!­ – Romantic Times


П.П. Ине, датата за 1-ви април е напълно възможна, защото "Кулинарен журнал" излиза на 1-во и 15-то число.

______________________________
СББ Медия АД - Page 12 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Супер. Значи утре ще се купува.
Мерси ves.

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Определено ще се купува! СББ Медия АД - Page 12 976781486

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Аз днес си купих Кулинарен Журнал. Книжката е супер тъничка, ама при положение, че е новела няма как. Страхотна е, а месец март историческия роман ще е "Покорителя" на Джоана Линдзи. СББ Медия АД - Page 12 1513021971 Любима книга, жалко, че я имам.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 12 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
От къде я взе аз не можах да я намеря

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
magiang написа:
От къде я взе аз не можах  да я намеря  


От Лафка. Зяпах 2 часа навън после питах вътре и ми я измъкнаха. Не я бяха наслагали по щанда СББ Медия АД - Page 12 909357165

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 12 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Поне в Сливен само на Лафка я имаше. Обиколих една камара репове да я търся и ме гледаха като изтребител. Но на Лафка я намерих.

______________________________
СББ Медия АД - Page 12 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ха, аз пък сега видях, че имам писмо от сайта на СББ Медиа АД, тъй като имам регистрация и съм поръчвала книги от сайта, са ми пратили, кои са книгите за този месец. Ще е супер да пускат такива писъмца всеки месец, СББ Медия АД - Page 12 909357165

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 12 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Току що си я взех от Билла (щото ми е кварталния магазин), та и там може да я намерите.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Ralna написа:
Ха, аз пък сега видях, че имам писмо от сайта на СББ Медиа АД, тъй като имам регистрация и съм поръчвала книги от сайта, са ми пратили, кои са книгите за този месец. Ще е супер да пускат такива писъмца всеки месец, СББ Медия АД - Page 12 909357165


Ама това писмо е добре да пристига преди да е излязла първата книга за месеца, че да сме осведомени СББ Медия АД - Page 12 909357165

______________________________
СББ Медия АД - Page 12 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
iveto81 написа:
Ralna написа:
Ха, аз пък сега видях, че имам писмо от сайта на СББ Медиа АД, тъй като имам регистрация и съм поръчвала книги от сайта, са ми пратили, кои са книгите за този месец. Ще е супер да пускат такива писъмца всеки месец, СББ Медия АД - Page 12 909357165


Ама това писмо е добре да пристига преди да е излязла първата книга за месеца, че да сме осведомени СББ Медия АД - Page 12 909357165

Ха да, дано по-рано, че това е от 13-ти тоя месец. СББ Медия АД - Page 12 909357165

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 12 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Девойки, днес с журнала има "Изневяра" на Ивън Хънтър от поредицата Световни бестселъри. За по-нататък нищо не пише.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Купих си я ама и тя доста тъничка а за предната да не говорим то кат седнах сутринта с кафето я прочетох.... СББ Медия АД - Page 12 909357165

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
На 15.03 с Кулинарен журнал ще излезе "Скандални уроци" - Каролайн Линдън, а на 01.04 "Още по-скандално" от същата авторка

______________________________
СББ Медия АД - Page 12 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
iveto81 написа:
На 15.03 с Кулинарен журнал ще излезе "Скандални уроци" - Каролайн Линдън, а на 01.04 "Още по-скандално" от същата авторка


Супер!!! Благодаря за инфото. Очаквам ги с нетърпение. СББ Медия АД - Page 12 1997570614

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
Момичета знае ли се какво чакаме този четвъртък?

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


СББ Медия АД - Page 12 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionСББ Медия АД - Page 12 EmptyRe: СББ Медия АД

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply