BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Бевълстоук

power_settings_newLogin to reply
+13
Алабайка
jenia123
TraYkovA
vivi86
milla71
gerganasto
mimi1221
renesme_cullen
Evitta
aranna
zuzi
ognendar
Zaharka
17 posters

descriptionБевълстоук - Page 2 EmptyБевълстоук

more_horiz
First topic message reminder :

Бевълстоук - Page 2 10356129_547159338728393_8740846694811065167_n


"Тайните дневници на мис Миранда Чийвър"
от Джулия Куин



Очаквайте на 27.06.2014г.



2 март 1810г.
Днес се влюбих.


Когато е на десет години Миранда Чийвър не показва никакви признаци на невероятна красота. И дори на десет, тя се е научила да приема очакванията, които има обществото към нея - до един следобед, когато Найджъл Бевълстоук, красивият и елегантен виконт Търнър, тържествено целува ръката й и й обещава, че ще порастне, ще стане самата себе си и един ден ще е също толкова красива, колкото е вече умна. Още тогава младото момиче разбира, че ще го обича вечно.
Но годините, които следват, са едновременно мъчителни за Търнър и благосклонни към Миранда. Тя е точно толкова интригуваща, колкото виконтът предрича в онзи незабравим ден, докато той е самотен, огорчен мъж, съкрушен от опустошителна загуба. Но Миранда никога не забравя истината, която полага върху хартия преди толкова много години и няма да позволи на любовта, нейната съдба, да й се изплъзне през пръстите...

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionБевълстоук - Page 2 EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
"Какво се случи в Лондон" ми хареса повече от първата, но това е въпрос на предпочитания.Много харесвам Джулия Куин и чета всяка книга издадена от нея.Дали от тази поредица има още книги?

descriptionБевълстоук - Page 2 EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
tanbul написа:
"Какво се случи в Лондон" ми хареса повече от първата, но това е въпрос на предпочитания.Много харесвам Джулия Куин и чета всяка книга издадена от нея.Дали от тази поредица има още книги?


Мисля че имаш още две книги.

descriptionБевълстоук - Page 2 EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply