BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Бевълстоук

power_settings_newLogin to reply
+13
Алабайка
jenia123
TraYkovA
vivi86
milla71
gerganasto
mimi1221
renesme_cullen
Evitta
aranna
zuzi
ognendar
Zaharka
17 posters

descriptionБевълстоук EmptyБевълстоук

more_horiz
Бевълстоук 10356129_547159338728393_8740846694811065167_n


"Тайните дневници на мис Миранда Чийвър"
от Джулия Куин



Очаквайте на 27.06.2014г.



2 март 1810г.
Днес се влюбих.


Когато е на десет години Миранда Чийвър не показва никакви признаци на невероятна красота. И дори на десет, тя се е научила да приема очакванията, които има обществото към нея - до един следобед, когато Найджъл Бевълстоук, красивият и елегантен виконт Търнър, тържествено целува ръката й и й обещава, че ще порастне, ще стане самата себе си и един ден ще е също толкова красива, колкото е вече умна. Още тогава младото момиче разбира, че ще го обича вечно.
Но годините, които следват, са едновременно мъчителни за Търнър и благосклонни към Миранда. Тя е точно толкова интригуваща, колкото виконтът предрича в онзи незабравим ден, докато той е самотен, огорчен мъж, съкрушен от опустошителна загуба. Но Миранда никога не забравя истината, която полага върху хартия преди толкова много години и няма да позволи на любовта, нейната съдба, да й се изплъзне през пръстите...

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionБевълстоук EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
Изглежда много завладяващо!

descriptionБевълстоук EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
Корицата е страхотна. Само малко ме дразни разположението на заглавието, но това няма да ме спре да си я взема  Бевълстоук 2115147716 . Има ли вече някаква информация за обема на книгата и цената и?

descriptionБевълстоук EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
zuzi , съгласна съм с теб за заглавието, губи се. Все едно книгата се казва Джулия Куин с пояснение - Тайните дневници...  Бевълстоук 4098588861 
... Но, прочетох книгата и ми харесва. Ще си я взема със сигурност, без значение, каква е корицата (която е хубава, с изключение на по - горе споменатата ми забележка!)

descriptionБевълстоук EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
Историята звучи много интересна.

______________________________
Бевълстоук 335495c

descriptionБевълстоук EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
aranna написа:
zuzi , съгласна съм с теб за заглавието, губи се. Все едно книгата се казва Джулия Куин с пояснение - Тайните дневници...  Бевълстоук 4098588861 
... Но, прочетох книгата и ми харесва. Ще си я взема със сигурност, без значение, каква е корицата (която е хубава, с изключение на по - горе споменатата ми забележка!)

+1. Заслужава да й се даде шанс. Бевълстоук 909357165

______________________________
Бевълстоук Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionБевълстоук EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
Откъс от книгата:  Бевълстоук 486223524 Бевълстоук 486223524 

descriptionБевълстоук EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
Страхотно ,очаквам я с нетърпение!!!!! Бевълстоук 2115147716 

descriptionБевълстоук EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
Да ще се купува и ще се чете.Търпението ми хич го нямя,ама какво да се прави,ще се чака. :dance: Бевълстоук 1513021971 

descriptionБевълстоук EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
Явно ще се купува.Напоследък има голямо раздвижване ("Ибис","Тиара букс"и др.)и вече се чудя коя книга да си купя първа.Направо ще ме изгонят от къщи...

descriptionБевълстоук EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
Ох ще фалирам  Бевълстоук 2115147716 ,но книжката изглежда много хубава а моите ангели са слаби.Един въпрос знае ли се в какъв формат ще е ,защото тези джобните нещо не ми допадат особено?

descriptionБевълстоук EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
Във Фейсбук беше зададен този въпрос и от издателството казаха, че ще е със "стандартен" размер, т.е. няма да е в джобен формат ;)

______________________________
Бевълстоук Tumblr_m1lqhiEJzh1r2x5hgo1_r2_500

descriptionБевълстоук EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
Много симпатична поредица, а Дневниците определено са ми слабост. Малко по-различна от типичната Джулия Куин и в същото време точно в неин стил. Не знам как да го обясня, но книгата определено ми е слабост и смятам да се обзаведа с поредицата на български.

А има ли някаква информация какво се случва и с третата книга от поредицата Дивайн и приятели на Оливия Паркър. Нали не съм проспала излизането й?

descriptionБевълстоук EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz


И аз да кажа, че книжката беше много сладка. Определено няма да пропусна и следващите.

jenia123 написа:

А има ли някаква информация какво се случва и с третата книга от поредицата Дивайн и приятели на Оливия Паркър. Нали не съм проспала излизането й?


Доколкото разбрах тя ще е следващата издадена. Или по-следващата. :whistle: 

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionБевълстоук EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
Благодаря за инфото :) да кажем, че това е прилична новина. В смисъл, радвам се, че не съм изтървала книгата, ама скоростта, с която издават поредиците е...

descriptionБевълстоук EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
jenia123 написа:
Благодаря за инфото Бевълстоук 909357165 да кажем, че това е прилична новина. В смисъл, радвам се, че не съм изтървала книгата, ама скоростта, с която издават поредиците е...

... напълно нормална. Всеки превод изисква време, особено добрия. Бевълстоук 486223524 

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionБевълстоук EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
Много хубава книга, прочетох я на един дъх, сега нямам никакво търпение за втората!

______________________________
Бевълстоук Wogwagersng

descriptionБевълстоук EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
определено ще се чете на един дъх

descriptionБевълстоук EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
Очаквайте на 09-12-2014

Бевълстоук Whl

Заглавие: Какво се случи в Лондон
Автор: Джулия Куин
Обем: 392 стр.
Формат: 13x20
Цена: 12.99 лв.

Слухове и клюки... животворната сила на Лондон.
Когато Оливия Бевълстоук чува, че новият й съсед може да е убил годеницата си, тя не вярва дори за секунда, но за да бъде напълно сигурна, решава да го шпионира. Така се озовава на пост до прозореца си, умело прикрита от завеси и часовници, чакайки... за да открие най-интригуващия мъж, който определено е намислил нещо.
Сър Хари Валънтайн работи в скучния отдел на Военното разузнаване, превеждайки документи от жизненоважно значение за националната сигурност. Той не е шпионин, но е преминал през цялото обучение за такъв и когато една красива блондинка започва да го следи от прозореца си, незабавно става подозрителен. Точно когато решава, че тя не е нищо повече от дразнеща, любопитна дебютантка, Хари разбира, че може би ? предстои годеж с чуждестранен принц, който вероятно крои заговор срещу Англия. Принуден да шпионира Оливия, Хари открива, че самият той може да се влюби в нея.
..


Откъс

______________________________
Бевълстоук 20799210

descriptionБевълстоук EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
Със сигурност ще се купува.Нареждам се пред книжарницата да досаждам. Бевълстоук 1089017131

descriptionБевълстоук EmptyRe: Бевълстоук

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply