BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Убийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън

power_settings_newLogin to reply
+29
vladimira8507
Nirvana100
florena5
bodra
nadia1971
донелия
janeta29
Orgideq
Doichinova
mariela
keralain
kameliq_1977
gery777
ema231
mi6odr
nyx
nimfadorazi
sladkakiflichka
lovely33
makarena
vanqnn
simona890
kristi1985
limmpski
Thenarya
Alexwolf
peri meri
desi_dragancheva
Thea
33 posters

descriptionУбийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън - Page 3 EmptyУбийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън

more_horiz
First topic message reminder :

Убийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън - Page 3 303-1

" Убийствен танц ",
Книга 6 от "Анита Блейк, ловецът на вампири"


Преводачески екип: Puh, Sookie

Анита Блейк, която е ловец на вампири, сега сама се превръща в преследваната жертва. Кой е обявил цена от $500,000 за главата й - човек или чудовище? И не трябва да спасява само своята собствена кожа - сблъсъкът между приятеля й Ричард и Маркус, другият алфа върколак в глутницата им, достига своята връхна точка. А и винаги го има Жан Клод, вампира, който винаги е дебнел най-подходящия момент да се внедри в главата и в сърцето на Анита. Все пак не бързайте да предполагате - Хамилтън най-вероятно крие още някоя и друга изненада.


Последната промяна е направена от Wayward daughter на Пон 6 Авг - 13:17; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Убийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън - Page 3 Dragon-Book

descriptionУбийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън - Page 3 EmptyRe: Убийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън

more_horiz
capricorn6 написа:
Пух, искам да се обърна специално към теб. Тези дни прочетох книгата за Майка и преведената част от 14 книга. Разбирам, че явно ще остане недовършена. Видях и призива ти за помощ в превода на книгите, но може би никой не е откликнал. Ако бях добре с английския, щях да се кандидатирам. Както и да е, исках само да ти благодаря за всичко! Това е една от най-любимите ми поредици! Нямаше да знам, че я има, ако не беше ти! Много ти благодаря за прекрасните емоции, които ми подари Убийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън - Page 3 976781486 Убийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън - Page 3 976781486 Убийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън - Page 3 976781486


Прости ми, че отговарям чак сега. Очевидно съм си изключила съобщенията по някакъв начин.
Много се радвам, че поредицата ти е харесала и че си се насладила на книгите. Надявам се, че преводът е бил лесен за четене? Много се старахме. Тогава бяхме и повече хора и беше доста по-лесно. Преводите отнемат много време, а ние се стараехме да е колко можем по-добър.

Колкото до 14 книга, още не съм се отказала да я довърша, но все не остава време и за съжаление не знам кога ще се случи. Със сигурност няма да е преди нова година.
Бъдете търпеливи и стискайте палци да имам време. Убийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън - Page 3 909357165

______________________________
道在

Anita Blake Translate Team

descriptionУбийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън - Page 3 EmptyRe: Убийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън

more_horiz
Пух, нямах никакъв проблем с превода, ама никакъв! Четох си с голям кеф при това! Убийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън - Page 3 2115147716 Не очаквах, че има шанс за продължение на книга 14 и много ме зарадва. Когато и да е! Ще си чакам!
Благодаря ти!
Светли празници на теб и всичките ми любими преводачи тук, които още не са се отказали Убийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън - Page 3 976781486 Убийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън - Page 3 976781486 Убийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън - Page 3 976781486

______________________________
Jullss  Убийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън - Page 3 1997570614

Убийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън - Page 3 A1ivdg Убийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън - Page 3 2r39v8m

descriptionУбийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън - Page 3 EmptyRe: Убийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън

more_horiz
Любима книга

descriptionУбийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън - Page 3 EmptyRe: Убийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън

more_horiz
Обичам тази поредица, предполагам скоро ще започна да чета и книгите, на които няма превод. Нямам търпение да чакам да бъдат преведени.

descriptionУбийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън - Page 3 EmptyRe: Убийствен танц (Анита Блейк, книга 6), Лоръл К. Хамилтън

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply