BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Спартак

power_settings_newLogin to reply
+6
krumova76
Zaharka
Renesita
escapingthesun
Bimorphia
Koen
10 posters

descriptionСпартак - Page 4 EmptyСпартак

more_horiz
First topic message reminder :

Спартак

Спартак - Page 4 Spar

  • Жанр: Екшън, Драма, Фентъзи
  • Държава: САЩ
  • Времетраене: 60 минути
  • Режисьор: Рик Джейкъбсън, Майкъл Херст
  • Сценарист: Миранда Куок, Арън Хелбинг, Тод Хелбинг
  • В ролите: Анди Уитфилд, Джон Хана, Луси Лаулес, Ману Бенет, Луси Лоулес
  • Резюме:

    Предаден от римляните. Поробен. Прероден като Гладиатор. Класическата история за най-скандалният бунтовник на Републиката оживява в графичен и интуитивен нов сериал - Спартак: Кръв и пясък. Откъснат от дома и жената, която обича, Спартак е осъден на един брутален свят на арената, където кръвта и смъртта са главното забавление. Но не всички битки са на пясъка. Предателство, корупция и съблазънта на плътските удоволствия постоянно ще поставят на изпитание Спартак. За да оцелее, той трябва да стане нещо повече от мъж. Повече от гладиатор. Той трябва да се превърне в легенда.


Трейлър:




Последната промяна е направена от Koen на Пет 8 Фев - 13:04; мнението е било променяно общо 4 пъти

______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Крисчън Антидорми ще бъде Тиберий

Спартак - Page 4 ?di=4ZNV

Крисчън Антидорми ще изиграе ролята на Тиберий, който ще направи всичко възможно, за да заличи Спартак и да впечатли баща си - Марк Крас.


______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz

______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Спартак - Page 4 Untitled_zps29871339

______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Нямам търпение да дойде 25 януари Спартак - Page 4 1089017131

______________________________
Господ е направил жените по-силни от мъжете, за да могат да понасят слабостите им!
---------------------------------------------------------------------------------------
"Трябва да си глупак, ако си мислиш, че знаеш какво се върти в главата на една жена просто защото на лицето и има усмивка!" - Робърт Джордан "Нож от блянове"

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Активност по другите раздели може да няма, но аз викам да си коментираме супер-дупер якия сериал!

______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Вчера като видях, че е излязал новият епизод направо изкрещях от кеф! Буквално.
Какво да кажа - страхотно начало, направо, направо... и аз не знам какво, страшно удоволствие беше. Ама да вземат малко да подстрижат и обръснат Крикс, че мяза на клошар. И жена му много готина станала, чак да не повярваш. Малко в повече ми дойдоха гей сцените, но това защото Агрон е леле-мале, пък обратен. Кофти тръпка.

Хайде, хайде за следващия Спартак - Page 4 3569552857 Спартак - Page 4 1089017131 :dance: :yess: :6teteskysam: :bravo: :drinks: 🤤 🍦 :fighting:

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Спартак - Page 4 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Спартак - Page 4 Animated_gif_024_hippo

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz
escapingthesun написа:
Вчера като видях, че е излязал новият епизод направо изкрещях от кеф! Буквално.
Какво да кажа - страхотно начало, направо, направо... и аз не знам какво, страшно удоволствие беше. Ама да вземат малко да подстрижат и обръснат Крикс, че мяза на клошар. И жена му много готина станала, чак да не повярваш. Малко в повече ми дойдоха гей сцените, но това защото Агрон е леле-мале, пък обратен. Кофти тръпка.

Хайде, хайде за следващия Спартак - Page 4 3569552857 Спартак - Page 4 1089017131 :dance: :yess: :6teteskysam: :bravo: :drinks: 🤤 🍦 :fighting:


Мен Крикс така ме радва повече, пък и пуска шегички тоя сезон. Ганик го раздава пияница. Напомня ми на един китайски стил бойно изкуство, дето пиеш - drunken kung fu или нещо такова.
Това с гейовете мисля, че само в първия епизод го засегнаха повечко, за да ни покажат различните връзки как са се развили. Аз очаквах и Крикс да изшляпа оная черната, ама явно Сакса беше предостатъчна. Виж колко грижовна приятелка :1:
Крас много ме кефи. Супер-готин образ. След като Ашър умря, вече това ми е новият любимец. Синът му е много прост.
Ако си мислиш, че Крикс те кефи, почакай в другия епизод да видиш Цезар. 😉
Най-после добрахме сериала в топ 10 на замунда. Недоумявам как стоят Супернатуралния, Стрелата, за Дневниците да не говорим, че е най-отгоре, ама Спартак не може да пробие.
Faith in humanity: Lost.

______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Мх... нещо се е поразчупил тоя сезон, не е такова сухо дърво като в предишните сезони. Ама с къса коса и обръснат повече ми харесваше, не, че ще го върна и така, де :1:

Че той Ганик винаги си е бил такъв. В Gods of the Arena пак си пиеше стабилно и оргиики си правеше без проблем. Пич, бе, пич та дрънка. Като каза за китайското бойно изкуство се сетих за Джеки Чан и Пияният Майстор . Култов филм!

Дано гейското в такива детайли занапред да няма. Нещо наистина в повече ми идва. Не, че имам нещо против хората, ама кой, аджеба, харесва да гледа такива неща. Блях!

Чакам го аз Цезар, ама никой не може да измести Крикс и Агрон. Ох на кака пиченцата :2:

Не може да се качи в топ-а, защото масовата българска младеж гледа точно онзи определен жанр фантасмагорични филмчета. Не, че и аз не ги гледам, де, но между Спартак и Дневниците определено Спартакчето държи върха.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Спартак - Page 4 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Спартак - Page 4 Animated_gif_024_hippo

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz
escapingthesun написа:
Мх... нещо се е поразчупил тоя сезон, не е такова сухо дърво като в предишните сезони. Ама с къса коса и обръснат повече ми харесваше, не, че ще го върна и така, де :1:

Че той Ганик винаги си е бил такъв. В Gods of the Arena пак си пиеше стабилно и оргиики си правеше без проблем. Пич, бе, пич та дрънка. Като каза за китайското бойно изкуство се сетих за Джеки Чан и Пияният Майстор . Култов филм!

Дано гейското в такива детайли занапред да няма. Нещо наистина в повече ми идва. Не, че имам нещо против хората, ама кой, аджеба, харесва да гледа такива неща. Блях!

Чакам го аз Цезар, ама никой не може да измести Крикс и Агрон. Ох на кака пиченцата :2:

Не може да се качи в топ-а, защото масовата българска младеж гледа точно онзи определен жанр фантасмагорични филмчета. Не, че и аз не ги гледам, де, но между Спартак и Дневниците определено Спартакчето държи върха.


Гейското няма да е задълго. Предполагам, че скоро ще убият единия. Все пак тоя народ трябва да измира в тоя сезон. Интересно ми е дали някои от главните ще избягат или всичките ще ги разпъват.

______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Новият епизод беше направо Уау! Чак не разбрах кога минаха 50 минути. Искам следващия! Веднага!

И беше прав за Цезар. Много е готин батката. Има нещо, обаче, което не ми е както трябва в него, ама ще видим нататък. Да си призная, не схванах какво точно правеше оная мацка между краката му с тоя нож. Предполагам нещо, ама не съм съвсем сигурна :unsure: Май ще излезе бая извратен, повече от обикновеното в сериала.
И хлапето на Крас започна много да ми харесва. Кефи ме малкия мръсник. Ама и той нещо ми намирисва на гей любов с онзи другия.

И се чудя дали ще стане нещо с тая червенокосата римлянка. Спартак да вземе да завърти някоя любов баш накрая....

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Спартак - Page 4 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Спартак - Page 4 Animated_gif_024_hippo

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Series executive producer Steven DeKnight won't confirm or deny a fetish, but he tells TVGuide.com, "That's this little mystery thing of what the hell is going on there. You don't find out until Episode 4 what that's about. That's another thing I love about Starz. They called me up and said, 'What the hell is this? Is he into the kinky sh--?' That's what we want people to think, and then you find out a little later what that's actually about." Oh, those crazy Romans! Shaking our heads.


Read more: http://www.seattlepi.com/entertainment/tv/tvguide/article/Spartacus-Burning-Questions-of-the-Damned-Is-4244803.php#ixzz2JqeimoXx


Мисля, че малкия ще го убият. Ще се опитва да се доказва пред Марк и ще нападне Спартак, и те ще го шляпнат. Въпросът е, че и Цезар ще е с него и може би именно Цезар ще убие някой от главните персонажи.
Тоя, Атий, мисля, че ще ги предаде, не му вярвам особено. Много се продава, а Крас има пари.
Радва ме мацката на Крас - робинята. Готина е. И тук се вижда защо Крас не се отнася с робите, както останалите римляни. Понеже е влюбен в робиня и не е бил особено богат, не гледа на тях от високо.
А една робиня, от тези новите, май се влюби в Ганик. Спартак - Page 4 2115147716

______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Трейлър за епизод 3




______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Koen написа:
Series executive producer Steven DeKnight won't confirm or deny a fetish, but he tells TVGuide.com, "That's this little mystery thing of what the hell is going on there. You don't find out until Episode 4 what that's about. That's another thing I love about Starz. They called me up and said, 'What the hell is this? Is he into the kinky sh--?' That's what we want people to think, and then you find out a little later what that's actually about." Oh, those crazy Romans! Shaking our heads.


Read more: http://www.seattlepi.com/entertainment/tv/tvguide/article/Spartacus-Burning-Questions-of-the-Damned-Is-4244803.php#ixzz2JqeimoXx


Мисля, че малкия ще го убият. Ще се опитва да се доказва пред Марк и ще нападне Спартак, и те ще го шляпнат. Въпросът е, че и Цезар ще е с него и може би именно Цезар ще убие някой от главните персонажи.
Тоя, Атий, мисля, че ще ги предаде, не му вярвам особено. Много се продава, а Крас има пари.
Радва ме мацката на Крас - робинята. Готина е. И тук се вижда защо Крас не се отнася с робите, както останалите римляни. Понеже е влюбен в робиня и не е бил особено богат, не гледа на тях от високо.
А една робиня, от тези новите, май се влюби в Ганик. Спартак - Page 4 2115147716


Какво? Да не би да има някой израстък или брадавица между краката и оная да я реже Спартак - Page 4 2115147716 Ух, че гадно. Пу пу. Или да го бръсне много нескопосано.

Малкия да, и аз си мисля, че ще му резнат зелката. Защото ще иска да се докаже пред баща си и пред Цезар. И ще стане мазало

До колкото видях с Цезар шега не бива. Както нашляпа онези двамата още при появяването си, нашите бая зор ще видят да избягат. Нещо обаче ми намерисва, че Крикс, жена му или ниското педалче ще е брутално убит. Ще видим.

За робинята си мислех, че му е някаква - може би дъщеря - но не и любовница. Не знам защо, другите също се държат по-нормално с нея, затова предполагах нещо такова.
За влюбена в Ганик нещо ме съмнява, мисля, че ще има някаква друга история.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Спартак - Page 4 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Спартак - Page 4 Animated_gif_024_hippo

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Аз пък си мислех, че е майка на малкия, защото като чу, че Цезар я закачал и се натовари някак си. Спартак - Page 4 2115147716
В следващия епизод май няма да има много римляни. Доколкото се вижда от тва, ше се занимават с пирати. Сигурно, чак в четвърти може да убият някого.
А за първи път ще пропуснат една седмица, тоест 4 епизод ще е на 22.
Има и някаква вероятност да правят сериал за Цезар, затова са избрали по-млад актьор и готин и прочее. Спартак - Page 4 2115147716

______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Тъкмо добре дошло на 22-ри, че имам за изпити да уча, пък така само се рзсейвам. То ще кажеш 50 мин. само, ама на мен 50 мин са ми две теми примерно.

Обаче много е гадно така - както и да го въртят, както и да го сучат, пак знаеш какво ще стане накрая :dry: Затова не ги харесвам аз историческите и биографичните филми. Общата ти култура все ти споилва кефа |-(

И по принцип не рева на филми, ама нещо ми намирисва, че накрая на Спартак ще има да цивря като маймуна. Е, зависи от количеството драма и лигавщина, де.

Ако има сериал за Цезар ще е страхотно. Сега като ми пусна мухата чак нямам търпение. И ако е с този актьор ехаааааа

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Спартак - Page 4 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Спартак - Page 4 Animated_gif_024_hippo

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Доколкото четох във википедията, не пише, че Спартак е убит. Само за Крикс има инфо, че умирал първи. На Спартак не му били намерили тялото. Ама ме съмнява да не го разпънат в последния епизод. Все пак трябва да е епично.

На мен пък изпитите ми свършват точно тогава... Супер-тъпо.

______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz
escapingthesun написа:

И по принцип не рева на филми, ама нещо ми намирисва, че накрая на Спартак ще има да цивря като маймуна. Е, зависи от количеството драма и лигавщина, де.


me too :goodjob:
Да купиш носни кърпички Спартак - Page 4 2115147716

______________________________
Спартак - Page 4 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Жената на Крикс е станала голяма кучка. В първия сезон беше толкова миличка, а сега - BEAST MODE. Мъжемразка. Защо трябваше да убива ковача и да ранява пекаря? Абсолютно безпричинно, само защото са мъже Спартак - Page 4 1977229104
Дано Ганик да си хареса чернокосата мацка :yess:
А онова малко копеленце дето се прави на мъж ме дразни!

______________________________
Спартак - Page 4 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Renesita написа:
Жената на Крикс е станала голяма кучка. В първия сезон беше толкова миличка, а сега - BEAST MODE. Мъжемразка. Защо трябваше да убива ковача и да ранява пекаря? Абсолютно безпричинно, само защото са мъже Спартак - Page 4 1977229104
Дано Ганик да си хареса чернокосата мацка :yess:
А онова малко копеленце дето се прави на мъж ме дразни!


И аз забелязах, че бая са променили персонажа тоя сезон. Преди не ми правеше впечатление, но хванах два епизода от първи сезон по телевизията ... и огромна разлика. Като оставим настрани смяната на самата актриса, което не е от такова значение по принцип, но в този случай май има огромно значение. Някак ми липсва химията между двамата. С онази актриса любовта беше представена много сладко, много наивно на фона на всичката кръв и чекнеж около тях. С тази нещо липсва тая химия, липсва близостта, която имаше и която би трябвало да е още по-силна в този сезон. Чак ме хваща яд и седя и си миисля: ти за т'ва ли я търси цял сезон и рева, и се би, и изпотрепа сума ти народ?... да ви гледам все едно сте женени от 30 години без капка близост и нежност? Разочарование голямо. Сякаш самите актьори не могат да се понасят в реалността и не могат да го прикрият на снимачната площадка.
Иначе от друга страна държанието й е напълно оправдано. Тя си го каза - как са се гаврили с нея, какво е преживяла, белезите, травмите - психически и физически. Според мен е напълно нормално да действа по този начин. Да няма доверие на никого, първо да действа, после да мисли и особено що се отнася до римляни. Като те охапе немска овчарка ти няма да се страхуваш и да мразиш само немските овчарки, ще се страхуваш от всички кучета. Проста логика. За нея всички са еднакви - мъже, жени, деца - всички са мъчители и всички трябва да страдат.

Ганик много ме изненада този епизод. Да постъпи толкова правилно - чак да не повярваш. Пък и да откаже секс... малееее май ще започнат да валят жаби от небето Спартак - Page 4 2115147716 Започва се нещо тук ми се струва. Май ще го очовечат тоя сезон, ама жалко, че ще е за кратко.

И Агрон направо ме хвърли в тъча тоя епизод. Естествено, като оставим настрани цялата гей работа и покрусителната секс сцена (която скипнах съвсем тактично), ама много е сладък беееееееее :happy1: Как ревнува и как си го пази онзи дребния... ох ох... и с бог би се сбил за гейчето. Много сладко. Много невероятно изключително сладко. Чак лекичко се депресирах, толкова захаросано ми дойде.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Спартак - Page 4 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Спартак - Page 4 Animated_gif_024_hippo

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Тя мрази римляни само. Предполагам, че Крикс и Спартак ще се скарат заради нея, като открият онези, които се крият.
Честно казано, на мен на гей сцената ми стана лошо... Но пък от друга страна другите сериали не смеят да акцентират върху гейовете, така че евала.
Искаше ми се да видя Цезар ин екшън, но тоя малкият само му пречи. Сега баща му ше го овика и ше изколи 1/3 от войниците. Спартак - Page 4 2115147716

______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 4 EmptyRe: Спартак

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply