BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Спартак

power_settings_newLogin to reply
+6
krumova76
Zaharka
Renesita
escapingthesun
Bimorphia
Koen
10 posters

descriptionСпартак - Page 2 EmptyСпартак

more_horiz
First topic message reminder :

Спартак

Спартак - Page 2 Spar

  • Жанр: Екшън, Драма, Фентъзи
  • Държава: САЩ
  • Времетраене: 60 минути
  • Режисьор: Рик Джейкъбсън, Майкъл Херст
  • Сценарист: Миранда Куок, Арън Хелбинг, Тод Хелбинг
  • В ролите: Анди Уитфилд, Джон Хана, Луси Лаулес, Ману Бенет, Луси Лоулес
  • Резюме:

    Предаден от римляните. Поробен. Прероден като Гладиатор. Класическата история за най-скандалният бунтовник на Републиката оживява в графичен и интуитивен нов сериал - Спартак: Кръв и пясък. Откъснат от дома и жената, която обича, Спартак е осъден на един брутален свят на арената, където кръвта и смъртта са главното забавление. Но не всички битки са на пясъка. Предателство, корупция и съблазънта на плътските удоволствия постоянно ще поставят на изпитание Спартак. За да оцелее, той трябва да стане нещо повече от мъж. Повече от гладиатор. Той трябва да се превърне в легенда.


Трейлър:




Последната промяна е направена от Koen на Пет 8 Фев - 13:04; мнението е било променяно общо 4 пъти

______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Koen написа:
escapingthesun написа:
Renesita написа:
Като ти е дребен Ганик вземи Еномай - the moral, good guy.


Aaaaaa нищъ! Много ми е черен и ме плаши Спартак - Page 2 2115147716 Предпочитам си Крикс аз. А ти мене познаваш ли ме? И въпреки това ми пробутваш моралния и добрия... хм, интересно.


Big dick... помисли си добре.


Big big ама black. Не че нещо, но предпочитам big and white, а ако не може big, то поне да e white.

And why are you talking about dicks? No! Why are you thinking about dicks?
Boobs, my man! Big boobs in your head, in your mind. Please!

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Спартак - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Спартак - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
escapingthesun написа:


Big big ама black. Не че нещо, но предпочитам big and white, а ако не може big, то поне да e white.

And why are you talking about dicks? No! Why are you thinking about dicks?
Boobs, my man! Big boobs in your head, in your mind. Please!


За твоето щастие мисля... Иначе на мен цици са си ми в главата, но май само на Лукреция ми харесват циците :unsure:

______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Koen написа:
escapingthesun написа:


Big big ама black. Не че нещо, но предпочитам big and white, а ако не може big, то поне да e white.

And why are you talking about dicks? No! Why are you thinking about dicks?
Boobs, my man! Big boobs in your head, in your mind. Please!


За твоето щастие мисля... Иначе на мен цици са си ми в главата, но май само на Лукреция ми харесват циците :unsure:


Неееее. На Илития са по-готини. По-младички и по-белички.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Спартак - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Спартак - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
escapingthesun написа:
Koen написа:
escapingthesun написа:


Big big ама black. Не че нещо, но предпочитам big and white, а ако не може big, то поне да e white.

And why are you talking about dicks? No! Why are you thinking about dicks?
Boobs, my man! Big boobs in your head, in your mind. Please!


За твоето щастие мисля... Иначе на мен цици са си ми в главата, но май само на Лукреция ми харесват циците :unsure:


Неееее. На Илития са по-готини. По-младички и по-белички.


Илития имаше по-хубави цици в първия сезон. Не знам дали тогава не ги бяха пипнали с компютър, защото сега циците са някак си различни, поне за мен. Не си падам по толкова бяло, тя е като сметана, а и не знам дали е от бременността, която пресъздават, но гърдите й седят някак си по-сплескани. Докато на Лукреция са друго нещо... 😉 Принципно, ако трябва да избирам една от двете, ще избера Лукреция, просто Илития не ми харесва. :dry:

______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Едва ли са ги пипали с комютър, по-вероятно е да си внушаваш. Същите са си. Лукреция просто не мога да я погледна по този начин. Всеки път като я дадат гола детето в мен се гърчи от агония - това е Зина, Принцесата воин, все пак! Грррр...кофти. Тръпки ме побиват. Т'ва все едно да дадат на Кевин Сорбо парчето

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Спартак - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Спартак - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
И двете мацки са яки :love: Но най-яката е мацката на Спартак ❤

______________________________
Спартак - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
На мен пък нещо не ми допада. Не знам защо, просто има нещо в самата актриса, което адски много ме дразни. Иначе като образ да, яка са я направили. Яка бойна кака. Даже на моменти ми е по-мъжествена (като характер и действия) от Спартак, с който все още не мога да свикна. Имам чувството, че след смяната на актьора (на тоя новия изобщо не му ходи тази роля), са променили целия образ. Или просто новичкия го разваля, което е по-вероятно.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Спартак - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Спартак - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
escapingthesun написа:
Спартак, с който все още не мога да свикна. Имам чувството, че след смяната на актьора (на тоя новия изобщо не му ходи тази роля), са променили целия образ. Или просто новичкия го разваля, което е по-вероятно.


:goodjob: И на мен ми липсва Анди. Няма го вече печалния, изгубен поглед на нашия Спартак.

______________________________
Спартак - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Трейлър за шести епизод




______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Нещо на мен ли ми се струва, или много мудно върви сериала и нищо съществено не се случва? Имам чувството, че седи в някакъв застой и действието е тооооолкова динамично, че и дълбоко замразена скумрия ще го надбяга. А почти преполовиха сезона и...ъм... само голи мъже, пи*ки и плискана от цинкови кофи изкуствена кръв... не, че не ми харесват споменатите три главни компонента от сценария, но все пак трябва и малко движение. Мамини сладки сценаристчета, заспахте май!

А новия епизоод беше много сладък. Тоя Крикс направо ми идва да го хвана и да го стискам, гушкам, стискам, гушкам и стискам и гушкам и стискам... докато не му натроша всичките ребра от любов.

Ама тия пак се целунаха |-( Ужасна извратена гей любов... гррррр... Ако ги дадат как се опрвят вече ще се гътна от мъка... и отвращение... Агрон е толкова сладък... Защо е гей!? Защо?! Защо!? Защо!?...Тъпи сценаристи

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Спартак - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Спартак - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
escapingthesun написа:

Ама тия пак се целунаха |-( Ужасна извратена гей любов... гррррр... Ако ги дадат как се опрвят вече ще се гътна от мъка... и отвращение... Агрон е толкова сладък... Защо е гей!? Защо?! Защо!? Защо!?...Тъпи сценаристи


Защото иначе и него ще го стискаш и гушкаш, и стискаш, и гушкаш... и ще го потрошиш. Хората война ще водят, пък ти от любов :wait: искаш да им вкараш в гипсово корито най-добрите бойци. Сакън недей, че и без тва са малко. Спартак - Page 2 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
То не пречи пак да го стиска и гушкам и стискам и гушкам... на мен ще ми е готино, пък него кой го пита. Само да не си дава дупето, че направо :headbang: :otec: Дано онзи дребния противняк да е пасивния. Дано, дано!

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Спартак - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Спартак - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
И имаме и трейлър за седми епизод



Лукреция наема Ганик да убие Глабер, а накрая на трейлъра Глабер каза, че ако Ганик се опита да напусне Капуа, ще бъде разпнат. И, разбира се, Ашър завинаги! :rock:

______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Трейлър за осми епизод





______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
И, разбира се, Ашър завинаги!


WTF, човек?! Това чак сега го видях... Лелееее дълбоко възмутена съм, честно! И на шега дори не трябва да го изричаш. Пу пу пепел ти на езика.

Ама Агрон к'ъв ми е сладур! Ох на кака момчето! Тъкмо когато си мислиш, че е лош и той хоп! спасява положението. И Крикс, горкия, си ръпа мръвката и няма кой да го светне. Но после какво копие направи на онзи малееее... само като се сетя и ми се разтреперват колената.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Спартак - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Спартак - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
escapingthesun написа:
И, разбира се, Ашър завинаги!


WTF, човек?! Това чак сега го видях... Лелееее дълбоко възмутена съм, честно! И на шега дори не трябва да го изричаш. Пу пу пепел ти на езика.

Ама Агрон к'ъв ми е сладур! Ох на кака момчето! Тъкмо когато си мислиш, че е лош и той хоп! спасява положението. И Крикс, горкия, си ръпа мръвката и няма кой да го светне. Но после какво копие направи на онзи малееее... само като се сетя и ми се разтреперват колената.


Ашър е сигурно най-умният персонаж в целия сериал. Може би може да му съперничи само Лукреция, само че с оглед на последните епизоди е нива под него. От прост роб се издигна до Батиат, после от престъпник се издигна до Глабер. Жалко че ролята му е гадна и сигурно ще умре. Интересно ми е дали в края на този сезон ще убият някои от четиримата главни. А тая, новата мацка е много дива. Мисля че подхожда на Ганик.

______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Че е умен, умен е, няма спор. Много добре си играе картите и обръща всяка малка възможност в своя полза. Но има голяма разлика между умен и подъл и подло-слузест, а той е точно от втория тип. Постоянно да прецакваш хората не е начин на съществуване, защото просто някой в крайна сметка ще се усети и ще ти резне зелката. Няма как да не се спомине, с оглед на максимата добро-зло, нали знаеш, че доброто винаги побеждава злото. Съмнявам се тук да се отклонят от това.

Да убият някой от главните на този етап се съмнявам. Може би Агрон, защото ако се придържат към историята, войната продължава две години - от 71 до 73. В сериала са минали едва два-три месеца от бягството от Капуа, така че им остава доста време. Първо трябва да се разделят на нещо като 3 отряда - Еномай, Спартак и Крикс, като Ганик се споменава в някои извори също като водач, но информацията за него е много оскъдна и има разминавания. Пръв пада Еномай, после Крикс през 72г. и накрая Спартак. Другите роби са пленени и разпънати на кръстове от Виа Апия от Рим до Капуа.
Така че, ако се ръководят по историята, Агрон си заминава, защото всъщност не е исторически издържан образ. Просто е въпрос на време.

Коя мацка? Тази, която освободиха от кораба ли? Нещо съм я пропуснала

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Спартак - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Спартак - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Е, как няма да я пропуснеш, след като си твърде заета да точиш лиги по Крикс. :p2: Прегледай го пак, една русолява, която се би с Мира и почти изнасили един там. :1:
Ашър може да прецаква хората, но от всяко едно прецакване извлича някаква полза. Не го прави ей така за спорта. Дори си сформира групичка от убийци. Практически погледнато може да резне главата на Глабер, когато си поиска.
Мисля си, че ще убият някого, защото доста време отделиха в представянето на този египтянин и го представят като голям килър. Нищо чудно именно той да изшляпа някого и както казваш ти, исторически погледнато ще трябва да е Еномай. От друга страна Питър Менса е може би най-известният сред актьорите. Да убиеш такъв персонаж във втори сезон ще е самоубийствено, тип "Игра на тронове".

______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Нееее, за Еномай е прекалено рано. Първо Глабер и Вариний трябва да се съюзят и да ги нападнат под Везувий. Наште да ги разбият. После следва битка, не помня вече кой ги предвождаше, в която отпада Еномай. След това идва Крас и им вижда сметката на всичките - разбива Крикс, накрая пада и Спартак година след Крикс. Затова си мисля, че ако сега ще умира някой, ще е точно Агрон, тъй като за такъв гладиатор-предводител няма абсолютно никакви исторически сведения и идва като измислен образ единствено и само в този сериал.
За египтянина си мисля, че ще се опита да пречука Спартак, но няма да му се получи.

Да бе известен актьор, аз за пръв път го виждам този.

Е, как няма да я пропуснеш, след като си твърде заета да точиш лиги по Крикс. :p2:

Ох на кака! Нещо с тази по-дълга коса хич не му отива, ама пак е голям сладур :2:

Мацката се сетих коя е. Ей голямо животно е Спартак - Page 2 2115147716 Дано наистина по-нататък да й дадат по-голяма изява.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Спартак - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Спартак - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
Мислех, че разбива Глабер и Вариний поотделно, а под Везувий го напада само Глабер? И после пращат Вариний? :unsure: Просветли ме.
Как ще го виждаш за пръв път този актьор, след като участваше в 300? :unsure:

______________________________


 
         
       

descriptionСпартак - Page 2 EmptyRe: Спартак

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply