BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга десета - Lover Reborn

power_settings_newLogin to reply
+43
Tais
margc
Renesita
eleos
liusi
biliana_911
lelito
animalita
renesme_cullen
Villy.Petroff
Nessieli
e4o1976
milla71
lili_hrisi
polin4eto
Братството_Завинаги
tami_vr
Witness
zdravec
nikita78
vixen
Zaharka
kremcheto
vladi85
fifileta
ive_ivelina
penka1234
rusokoskata7
GALKATA
Jus7_me
lydotokote
kaaamzzz
denkata
aranna
yanitsa1
tina_tp
serendi
beni1979
naFarela
free_pr
Christina.
vampires_fan
Thea
47 posters

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyКнига десета - Lover Reborn

more_horiz
First topic message reminder :

Книга десета - Lover Reborn - Page 5 10993282

В най-тъмните ъгли на мрака в Колдуел, Ню Йорк, се надига конфликт като никой досега. Градът е е дом за братя, родени, за да защитават своята раса: вампирите воини от Братството на Черния кинжал. Сега, вече завърнал се към Братството - и неузнаваем като вампирът-лидер, който някога е бил - Тормент е физически слаб и с напълно разбито сърце.
Когато започва да вижда любимата си в сънищата си - хваната в капана на студен и изолиран отвъден свят - Тор се обръща към услугите на независим паднал ангел с надеждата да спаси тази, която е изгубил.
Когато му се казва, че трябва да се научи да обича друга, за да спаси някогашната си партньорка, Тор знае, че всички те са обречени... Само че тогава една жена с неизвестно минало започва да се домогва до него. На фона на усилващата се война с лесърите и новия вампирски клан, борещи се за трона на Слепия крал, Тор се намира в битка с погребаното минало и много горещото, изпълнено със страст бъдеще... Но способно ли е сърцето му да се излекува и да освободи всички им?



Очаква се на английски език: March 27th 2012

Последната промяна е направена от Te!a на Съб Яну 07, 2012 12:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Книга десета - Lover Reborn - Page 5 Dragon-Book

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Някой разполага ли с превода на десетата книга в електронен вариант?

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Книга десета - Lover Reborn - Page 5 999647_584730188229689_1418212910_n


"Преродена любов" - очаквайте през декември

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Zaharka написа:
Книга десета - Lover Reborn - Page 5 999647_584730188229689_1418212910_n


"Преродена любов" - очаквайте през декември

И аз видях!!!!!!!!!!!!!!! :love: :love: :love: :love: :love: 

______________________________
Можеш да кажеш, че реалността е резултат от споразумението между наблюдател и наблюдаван.
Но това е просто друга гледна точка.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Villy.Petroff написа:
Zaharka написа:
Книга десета - Lover Reborn - Page 5 999647_584730188229689_1418212910_n


"Преродена любов" - очаквайте през декември
И аз видях!!!!!!!!!!!!!!! :love: :love: :love: :love: :love: 

О, суперр! Корицата ме радва! :love: :love: 

______________________________
Книга десета - Lover Reborn - Page 5 Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Сега пък чак декември аман беше великото чакане.....Книга десета - Lover Reborn - Page 5 1977229104 

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Zaharka написа:
Книга десета - Lover Reborn - Page 5 999647_584730188229689_1418212910_n


"Преродена любов" - очаквайте през декември

Корицата наистина е невероятна.Повече ми харесва от английската.:love: 

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
penka1234 написа:

Корицата наистина е невероятна.Повече ми харесва от английската.:love: 

Нашите винаги са били по-добри от оригиналните. Особено пък последните.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
ООО...ЧАК ДЕКЕМВРИ!!!И като гледам няма да е в началото на месеца.Е аз на 20.12 имам рожден ден -надявам се да си я самоподаря , ако някой друг не се сети де😉 А иначе и на мен винаги повече ми са харесвали българските корици-тази не прави изключение.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Пфуууууууууууу!!!!!!!!!!!!!!! Най накрая!!!!!!!:yess: 
Поне знаем горе долу кога ще излезе по книжарниците:bigsmile: 
Сега остава да чакаме:goodjob: :goodjob: :goodjob: 

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Корицата е страхотна, иска ми се веднага да я прочета, но съм доста назад с поредицата и ще остане за догодина.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
ох, страхотни новини... ще бъде супер Коледа. Книга десета - Lover Reborn - Page 5 3569552857

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
оф тая корица що никак не ми се покрива с образа на Тор:unsure: 

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Доволна съм. Корицата ми харесва. С голямо нетърпение очаквам да я прочета.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
оф тая корица що никак не ми се покрива с образа на Тор



хич даже❌ 

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Е, и за мен не е най - добрата им корица за поредицата, но това няма значение. Въпроса е, книгата да излезне когато е обявено. Поне за мен това е най - важното.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
както казали руснаците - ще поживеем, ще видим .. засега декември .. ама коя година? Книга десета - Lover Reborn - Page 5 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
"Преродена любов"-13.12.2013г.Всички знаем какъв ще бъде коледният ни подарък.:love: Книга десета - Lover Reborn - Page 5 3569552857 :6teteskysam: 

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
milla71 написа:
"Преродена любов"-13.12.2013г.Всички знаем какъв ще бъде коледният ни подарък.:love: Книга десета - Lover Reborn - Page 5 3569552857 :6teteskysam: 

Наистина ли ?
Чудесна новина ако е вярно.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Поне така са обявили в сайта си "Ибис".Надявам се да спазят датата на издаване.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
докато не го видя, няма да го повярвам .. толкова пъти са лъгали, че то да те е страх да се зарадваш ..

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 5 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply