BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга десета - Lover Reborn

power_settings_newLogin to reply
+43
Tais
margc
Renesita
eleos
liusi
biliana_911
lelito
animalita
renesme_cullen
Villy.Petroff
Nessieli
e4o1976
milla71
lili_hrisi
polin4eto
Братството_Завинаги
tami_vr
Witness
zdravec
nikita78
vixen
Zaharka
kremcheto
vladi85
fifileta
ive_ivelina
penka1234
rusokoskata7
GALKATA
Jus7_me
lydotokote
kaaamzzz
denkata
aranna
yanitsa1
tina_tp
serendi
beni1979
naFarela
free_pr
Christina.
vampires_fan
Thea
47 posters

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyКнига десета - Lover Reborn

more_horiz
First topic message reminder :

Книга десета - Lover Reborn - Page 2 10993282

В най-тъмните ъгли на мрака в Колдуел, Ню Йорк, се надига конфликт като никой досега. Градът е е дом за братя, родени, за да защитават своята раса: вампирите воини от Братството на Черния кинжал. Сега, вече завърнал се към Братството - и неузнаваем като вампирът-лидер, който някога е бил - Тормент е физически слаб и с напълно разбито сърце.
Когато започва да вижда любимата си в сънищата си - хваната в капана на студен и изолиран отвъден свят - Тор се обръща към услугите на независим паднал ангел с надеждата да спаси тази, която е изгубил.
Когато му се казва, че трябва да се научи да обича друга, за да спаси някогашната си партньорка, Тор знае, че всички те са обречени... Само че тогава една жена с неизвестно минало започва да се домогва до него. На фона на усилващата се война с лесърите и новия вампирски клан, борещи се за трона на Слепия крал, Тор се намира в битка с погребаното минало и много горещото, изпълнено със страст бъдеще... Но способно ли е сърцето му да се излекува и да освободи всички им?



Очаква се на английски език: March 27th 2012

Последната промяна е направена от Te!a на Съб 7 Яну - 12:02; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Книга десета - Lover Reborn - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
неееее, напротив....ще бъдете доволни..накрая..извинивям, се че пиша но срам не срам ще призная, че не зная как се огражда инф. в спойлер

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Не мога да ти дам скрийн шотове от тук, откъдето пиша, но ще се опитам да ти обясня. Като пишеш ново мнение над него имаш едни квадратчета с опции. Има и едно правоъгълниче, на което пише Others. Като цъкнеш на него ще ти изведе различни опции, ти търсиш Spoiler. Само трябва да си маркирала с мишката текста, който ще заграждаш като спойлер и натискаш тази опция. Текстът ще ти се огради с

Код:

[spoiler]текст[/spoiler]
и си готова да пускаш мнението ;) Дано съм помогнала. Книга десета - Lover Reborn - Page 2 909357165

______________________________
Книга десета - Lover Reborn - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
благодаря ти...ок за феновете на книгата ще кажа само, че
Spoiler :

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
За всички фенове на Блей и Куин, следващата книга ще е тяхната история.Ето какво е казала Уорд във фесбук страницата си:
" THEIR TIME HAS COME. 2013- NEXT BDB HARDCOVER.....BLAY & QHUINN!!!!"
Това не е 1 априлска шега между другото.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
tina_tp написа:
За всички фенове на Блей и Куин, следващата книга ще е тяхната история.Ето какво е казала Уорд във фесбук страницата си:
" THEIR TIME HAS COME. 2013- NEXT BDB HARDCOVER.....BLAY & QHUINN!!!!"
Това не е 1 априлска шега между другото.


Леле, НАДЯВАМ СЕ ДА НЕ Е! ❌ Чакай, че си събирам акъла. Не мога да повярвам, че Уорд наистина ще го направи! Вече бях изгубила вяра в нея по отношение на тях... Дано не е решила да си направи такава гаднярска първоаприлска шега, че ще е мизерно от нейна страна...

______________________________
Книга десета - Lover Reborn - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
със сигурност не е шега, информацията е от вчера 31.03,12 от официалния й сайт.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
В такъв случай мога само да кажа - йеееееее, отлични новиниии! :love: :love:

______________________________
Книга десета - Lover Reborn - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Със сигурност ще бъде интересно. Но аз ще я чакам на български. ( Ще бъде дъъъълго чакане! :cryy: )

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Wayward daughter написа:
Тази книга сигурно ще е най-драматичната. Обаче нещо не ми допада резюмето. |-(
Нещо... няма да има хепи енд за Тор и Уелси май-май. Това няма да ми хареса.


Предполагам, че е въпрос на гледна точка. Ако Уелси успее да се измъкне от капана на отвъдния свят, пак е "хепи енд".

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
е .. нали разбрахме, че Тор трябва да се влюби в друга .. някак си точно него не го виждам в любовен триъгълник .. просто защото то няма как да стане .. обичал Уелси над 200 години, влюбен дет се вика от вчера в майката на Хекс и триъгълник .. forget about it .. а иначе по повод новината за Блей и Куин, мога да кажа само: :love: :love: :love: :love:

Spoiler :

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
naFarela написа:
е .. нали разбрахме, че Тор трябва да се влюби в друга .. някак си точно него не го виждам в любовен триъгълник .. просто защото то няма как да стане .. обичал Уелси над 200 години, влюбен дет се вика от вчера в майката на Хекс и триъгълник .. forget about it .. а иначе по повод новината за Блей и Куин, мога да кажа само: :love: :love: :love: :love:

Spoiler :

Аз пък на майката на Хекс да не оскубя кукуфилото! Книга десета - Lover Reborn - Page 2 Gore2
Я марш от Тор! Той е на Уелси, фитко!!!
Ще бъда честна. Предпочитам Тор да умре и да бъдат с Уелси заедно в отвъдното, отколкото някаква си друга le wild hoe to appear! Без такива!
Знам, малко бурна реакция, но знам какво не искам да видя да се случва в тази книга. Ако Уорд си мисли, че с героите, които е създала е възможно във всяка една книга да има ново влюбване от пръв поглед и т.н. и това да е приложим модел за всеки герой, маааалко се е объркала. На мен лично ми разваля концепцията за истинската, голямата любов. Някой, който е чел да ми каже в спойлер да очаквам ли такива ужасии, за да знам десета книга да я чета или да я прескачам... ❌

______________________________
Книга десета - Lover Reborn - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
уфффф колко съм съгласна с теб и все пак не съм сигурна, че ще имам силата да устоя да не прочета книгата за Тор .. тооооооооолкова го харесваам и тоооооолкова избеснях като убиха Уелси, че покрай мен не се седеше .. и аз не се кефя на картинката Тор + друга, която не е Уелси .. не мога да си представя и Куин + друг, който не е Блей, ама там нещата са други Книга десета - Lover Reborn - Page 2 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Погледнете го от друга страна. Ако не си намери друга половинка - тъжно за него. Ако пък и той отиде при Уелси - гадно за Джон М. Няма как всички да са щастливи, но все пак животът и за Тор трябва да продължи.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Да, много, много гадно за Джон ако станеше така (което жестоко ме съмнява) обаче Тор и Уелси значат толкова много един за друг по начин, коренно различен от отношенията Тор-Джон, не можем да ги сравняваме и въпреки това, аз лично някак си много държа на тази двойка и са ми много мили, така че предпочитам да са заедно с цената на всичко. Толкова години любов! Любов, която смъртта не е разрушила и ще ми се цъфне някаква въртиопашка и ще я развали? F*ck NO! Извинете ме, че се паля, но, както казах, аз съм Тийм Тор и Уелси. Точка. Всички други индивиди от женски пол - да слязат от сцената и да се разкарат на където си пожелаят. :pardon:

______________________________
Книга десета - Lover Reborn - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Wayward daughter тя оная забулената шаврантия е виновна .. няма кой друг да го измисли това, че видиш ли Уелси ще е свободна, единствено ако Тор се влюби в друга |-(

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
На забулената откачалка, дето ги мисли такива, а и на Уорд (да ме извинява, иначе много я обичам, но в този случай съм й бясна) мога да кажа само едно:
Книга десета - Lover Reborn - Page 2 Gtfo

И съм дяволски сериозна в молбата си някой, който е прочел книгата, да ми даде спойлер по въпроса. По-скоро да ми обясни вкратце какво става (ама маркирайте спойлера само), тъй като аз видях от последната страница на 10-та книга с кой май остава Тор, не издържах просто. Таа, моля, моля, споделете. Наистина се чудя като закарам до нея дали да я чета, но пък така поне ще имам време да свикна с мисълта как се развиват нещата и да не се надявам или безпокоя напразно...

Последната промяна е направена от Wayward daughter на Сря 4 Апр - 8:59; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Книга десета - Lover Reborn - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
аз не съм видяла, но мога да предположа по реакцията ти, че не е Уелси Книга десета - Lover Reborn - Page 2 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Не съм съвсем сигурна, понеже прочетох само последните две-три изречения, затова и искам спойлер от някого. Не знам, възможно е и да е, неясно ми остана... Затова и ми се ще да знам - да се надявам ли или да се стегна за удар под кръста...
Във всеки случай, ако ще е второто, добре, че Уорд готви книга за Блей и Куин, че иначе надали щях да й простя...

______________________________
Книга десета - Lover Reborn - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
мммм тя от доста време беше казала, че ще има книга за тях, но не беше уточнила кога .. а сега щом като ще излиза 2013 в САЩ, значи ние да я чакаме 2015 .. Книга десета - Lover Reborn - Page 2 2115147716

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
Да се надяваме, че няма да я чакаме чак 2015-та... ❌

______________________________
Книга десета - Lover Reborn - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига десета - Lover Reborn - Page 2 EmptyRe: Книга десета - Lover Reborn

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply