BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Името на вашия домашен любимец?

power_settings_newLogin to reply
+81
Venka
nikkiyan
vesi
tani_w
nikita 8584
nasya90
natali_al
Theýa
Hades
alex79
Amphibia
viki12
iveto81
Ralna
mdd
pokopok
Radost_09
asayva
ves
k3vi7o
adventureb
kristi1985
alabala
me.loco
vamida
Invictus
kris_93
margc
svetleto_007
krissito
esimeonova54
canito96
mAlice
geri_dimitrova
kovak
Sirena$
мяу
Бикънекд
stanislava
naja0909
pasiflora
mimzZityY
oganche
xbitchx
gaby7yyyy
strega
Bubole4eKle4e
Старшината
Dobrinka83
Pippa
EvaMars
kaaamzzz
desertrose88
tanittta
steffanie
criminalz
redhead88
ognendar
tweenky
ttt
rosali
Jus7_me
Maudeline Everglot
Luseto
forgotten_heart
xpuc
ceceto
ju
renesme_cullen
Guster
Lady_Winchester
viks
aranna
julie86
byh4o
Goldengirl_
Leonore.
desistela
escapingthesun
mishle55
Renesita
85 posters

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyИмето на вашия домашен любимец?

more_horiz
First topic message reminder :

Какво е името на вашия домашен любимец? Защо избрахте точно него? Значи ли нещо за вас? Напомня ли ви за нещо или някого? Името на вашия домашен любимец? - Page 4 909357165

______________________________
Името на вашия домашен любимец? - Page 4 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
тъмносив котарак със страшното име Бебо

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Охх .. аз също съм израсла около животни .. мисля че не е имало момент в който да не сме отглеждали животинчета  :hmm:  спомням си че когато бях 3-4 годишна имахме черно Чихуахуа но не си спомням името му, дори и пола  Името на вашия домашен любимец? - Page 4 2115147716  таа след като то омря поради старост си спомням че аз и приятелките ми от квартала обичахме да си отглеждаме улични животиинки в разни кашони, като им копувахме мляко, салам или кренвирши  :pardon:  Таа тогава бяхме намерили едно мъжко, черно коте в едно мазе ии решихме да го гледамее .. и една вечер се прибирам аз в нас ии тати ми вика "я дай да го видим това коте какво представлява" ии аз го внесох в насс и тати се заигра с него и реши да го приберем за 2-3 дена ии така си и остана при нас и го кръстихме с името Топчо понеже беше станал много топчест .. дори и си спомням че той ходеше до тоалетна в клекалото в което ходехме и ние :lmao:  малко след катоо навърши годинка над нас живееха жена с двете си деца и понеже тя замина за Италия и нямаше кой да и гледа котката те я изгонихаа  :unsure:  ии нйе с майками решихме да я приберем - тя беше чисто бяла, женска Персийка с името Мъри  ❤  Таа си гледахме бяла котка и черен котарак  Името на вашия домашен любимец? - Page 4 2115147716  :slynce: след като те починаха гледахме още едно чисто-черно котараче пак открито от групичката ни която отглеждахме животинки ии семейството ми решихме да го приютим понеже ни напомняше на Топи понеже беше черно и палаво като него .. и решихме да го кръстим Сузи защото първоначално си мислехме че е женско ии след като разбрахме че е мъжко се оказа Сузан понеже беше свикнало с името си .. след време бащами започна да го нарича "Суек" а майка ми "Шматка"  :lmao2: помня че Сузи го гледахме 3-4 години ии когато се преместихме той не беше свикнал с новото жилище и избяга  :cryy: .. А в момента гледаме кученце с името Сараа  ❤   Взехме я защото постоянно гледахме майка и когато стопаните и излизаха извън града. Да, тя е всичко за мен .. не мога да живея без нея  :love: .. аа да, тя е смеска м/у Пинчер и Чихуахуа и затова аз я наричам "пинчи-чихуахуа" Името на вашия домашен любимец? - Page 4 2115147716  ❤  :slynce: 
Името на вашия домашен любимец? - Page 4 45617_494855203922691_625205495_n

______________________________
.

Името на вашия домашен любимец? - Page 4 TB2-SpecialВампирите притежават сила на над 10 души, могат да управляват вълци и прилепи, могат да хипнотизират живи хора и да лекуват тежки наранявания. Те са живи мъртавци, поддържащи се от човешка кръв.

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
За съжаление нямам снимка на моята пухкава красавица - персийската кралица Тифани Името на вашия домашен любимец? - Page 4 909357165

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Ох от кога не съм писала тук  :pardon: 

Имам си две нови допълнения,но за да стигна до тях трябваше да премина през още едно което за жалост почина.

Имам си чинчилки  Името на вашия домашен любимец? - Page 4 3569552857 малки,сладки и пухкави гадинки.

Първия ни чинчилко бе Джаки - Капитан Джак Спароу,но за жалост почина.. :cryy: 
От всичките нови допълнения той бе най-кротък и имаше най-най-сексито опашка която съм виждала някога.

За другарчето му взехме една "женска" чинчила /но при мен всички животни от женски мъжки стават/ и от Аря /както тя кръстих/ и върнах името което и бе дадено като бебе  - Рошав Тедко...Тед.
След като Джаки почина на Тед взехме женска..надявам се да е такава,вече наистина...тя се казва Неси  :heart2:  такъв пух никъде няма!

Името на вашия домашен любимец? - Page 4 2usbxnt
Това са Тед и Неси. /в този ред..ляво той,дясно тя/

И довечера ще потърся и на Джак и Тедко ^^

______________________________
Името на вашия домашен любимец? - Page 4 Tumblr_m39faxIMeq1rncu43o1_500

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Имам черен котарак който се казва Том. От Томи и Джери  Името на вашия домашен любимец? - Page 4 909357165 

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Хера-куче

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Лео Меси, котарак Името на вашия домашен любимец? - Page 4 2115147716 Името на вашия домашен любимец? - Page 4 2115147716

______________________________
Името на вашия домашен любимец? - Page 4 0fb58760b2475ef7

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Чона-пинчер

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Имам две котки.
Едната се казва Сукийна(от филма Червената роза по сценарий на Стивън Кинг).Още като я видях си помислих,че козината и има цвят на пустиня и реших да я кръстя с някое екзотично африканско име.Наистина името е странно,но много и отива на моята малка лъвица.
Второто котенце е Майкъл.Той е съвсем малък още,взехме го само преди месец.
Ето
снимка :

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Името на вашия домашен любимец? - Page 4 Baner-10

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Червенобуза костенурка с име Джони. Може и да е момиче, не знам как се различават половете при костенурките.

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Персийска котка - Чара. Името идва от чаровница.

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Уникална пойнтерка - Айра

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Питбули-Тайра и Арес

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Имаме 4 - ри ротвайлера - Тайра,Роки,Алис и Рим,сърце не ни даде да разделим семейството. :)

______________________________
Името на вашия домашен любимец? - Page 4 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Ха ха.
Много ми хареса заглавието на темата.
Осиновихме си две котета. Първо дойде Бебо. Някаква кифла го искала, после не го искала, животинката беше пораснала доста като я взехме - много се притеснявахме дали ще се чувства добре при нас. И понеже беше малко по-голям от дланта ми си го глезехме - Бебчо това, Бебо онова... Ха днес да си харесаме име, ха утре - остана Бебо. Сега бямаме Бебо, имаме Тролей, Грамадан, Бебище - тооолкова е отромен, че едва го вдигам. А като реши да 'изтича' покрай мен и ме закачи - леко поднасям. Виж, Бебка е с галени имена Дребосъче, Плъх - щот е една миньонка, верно с глемината на уличен плъх, ма тя е изтърсачката на котилото и може би заради това е дребна. Което не й пречи да 'възпитава' Бебо, като го бие, ръмжи и го кара да бяга. Последното е само за Забавни домашни клипове, защото Грамаданището като не може да й избяга, прави един грамадански скок и се качва на високо на поличките в стаята на момчетата, късето тя физически не може да го стигне. После наднича изотгоре дали тя се е скрила и дали може да слезе. Разбира се, след час или два, ако не му се яде отново бой.

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Имам котка - Марая.
Като чуе песен на Марая Кери, не спира да мяука, докато не свърши песента. Любимата й песен е Emotion. И какви извивки само прави....

______________________________
Аз обичам живота ...
и той обича мен! ;)

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Куче порода Чао чао , име Зевс :)

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Котак на име Съли.

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Имам каракачанка на име Тоби, но отговаря и на Кукльо, Зайо и Тобияс, в зависимост от случая и настроението Името на вашия домашен любимец? - Page 4 2115147716

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Името на вашия домашен любимец? - Page 4 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Имаме една каракачанска овчарка по паспорт Ричи, но отговаря и на името куче, понеже когато я взехме, синът ми тъкмо се учеше да говори и все му викаше - куче, куче и то свикна горкото. И четири мини пинчера с имена Сара, Лара, Нанси и Мъшо / това последното пак е благодарение на детето :) /

______________________________
Името на вашия домашен любимец? - Page 4 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 4 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply