BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Името на вашия домашен любимец?

power_settings_newLogin to reply
+81
Venka
nikkiyan
vesi
tani_w
nikita 8584
nasya90
natali_al
Theýa
Hades
alex79
Amphibia
viki12
iveto81
Ralna
mdd
pokopok
Radost_09
asayva
ves
k3vi7o
adventureb
kristi1985
alabala
me.loco
vamida
Invictus
kris_93
margc
svetleto_007
krissito
esimeonova54
canito96
mAlice
geri_dimitrova
kovak
Sirena$
мяу
Бикънекд
stanislava
naja0909
pasiflora
mimzZityY
oganche
xbitchx
gaby7yyyy
strega
Bubole4eKle4e
Старшината
Dobrinka83
Pippa
EvaMars
kaaamzzz
desertrose88
tanittta
steffanie
criminalz
redhead88
ognendar
tweenky
ttt
rosali
Jus7_me
Maudeline Everglot
Luseto
forgotten_heart
xpuc
ceceto
ju
renesme_cullen
Guster
Lady_Winchester
viks
aranna
julie86
byh4o
Goldengirl_
Leonore.
desistela
escapingthesun
mishle55
Renesita
85 posters

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyИмето на вашия домашен любимец?

more_horiz
First topic message reminder :

Какво е името на вашия домашен любимец? Защо избрахте точно него? Значи ли нещо за вас? Напомня ли ви за нещо или някого? Името на вашия домашен любимец? - Page 3 909357165

______________________________
Името на вашия домашен любимец? - Page 3 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Арес /ротвайлер/

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Мойте Красиви Улични Превъзходни хубавици са Псу и Жужи .:angrykitty: 

______________________________
To accomplish great things, we must not only act, but also dream; not only plan, but also believe...
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Believe nothing, no matter where you read it or who said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense...

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Кане корсо-Роксана;;ротвайлер-Киви(!!??),папагали корела-Пипи и Сивчо(много кряска и не се постарахне с името);;котка-Фая(на един фестивал във Валенсия на който бяхме и е супер),плюс около 90 крави на които не знам имената:haha: 

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Котка имам най ужасно хапещото животно и е черна със жълти очи.

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Котарак -дзвер на име Дрейк. Когато го донесоха, трябваше да е женско коте, ама се оказа мъж. Таа, хаиде иди и мисли ново име, разрових се из книгите и в една прочетох, че на староанглийски Дрейк означва дракон и котака беше кръстен. За жалост вместо с храбро драконово сърце, животинчето се оказа със заешко - звънне ли звънеца и е под масата скрит, тръгнат ли си гостите веднага излиза.

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Имам вълнисто папагалче(доста страхливо) на име Ариел казваме и на кратко Ари:slynce:

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Имам си котарак. Казва се официално Морис, но на галено му викаме Мишо. Той е най сладкото същество на земята. ❤ 😊 

______________________________
"Всеки ден трябва да слушаш поне една песен, да погледнеш една хубава картина и ако е възможно, да прочетеш едно мъдро изречение"
                                                     Гьоте

Победителят има много приятели, но приятелите на победения са истински.
                                                                                  Николо Макиавели


                                    Ако не искаш мира, на ти секира!
                                                                                                Кан Крум


Името на вашия домашен любимец? - Page 3 P_d_10 Името на вашия домашен любимец? - Page 3 A_k_e_10

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
йоркширски териер - Ники Името на вашия домашен любимец? - Page 3 909357165 

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Едно рижаво котенце - Саламчо :haha: 
Просто обожаваше да краде салама от чинията и така си остана и името му.

______________________________
В първата целувка, в първото чукане имаше драма. Хората бяха по-интересни в началото. После бавно, но сигурно започваха да се проявяват всички недостатъци и лудостта.
~ Ч. Буковски

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Името на котката ми е Ейнджъл. Тя е на 6 месеца и е кръстена така, защото е бяла като снежинка и прилича на ангелче с големите си жълто-зелени и от време на време сини очи  ❤ Ейнджъл живее с нас, а другата ни котка живее на двора. Тя е на 1 годинка и се казва Джери. Тя е рижава и много спокойна, докато Ейнджъл е хиперактивна и се дразни с по-големите котки. Безстрашна е. И не и пука за нищо и никой. Буди ме в 6ч. сутринта, за да яде и иска да излезе навън, за да играе с другите котки. Не позволява да я игнорират. Може да е дразнеща, но все пак е голяма сладурана. Моята сладурана  ❤ 

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
тъмносив котарак със страшното име Бебо

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Охх .. аз също съм израсла около животни .. мисля че не е имало момент в който да не сме отглеждали животинчета  :hmm:  спомням си че когато бях 3-4 годишна имахме черно Чихуахуа но не си спомням името му, дори и пола  Името на вашия домашен любимец? - Page 3 2115147716  таа след като то омря поради старост си спомням че аз и приятелките ми от квартала обичахме да си отглеждаме улични животиинки в разни кашони, като им копувахме мляко, салам или кренвирши  :pardon:  Таа тогава бяхме намерили едно мъжко, черно коте в едно мазе ии решихме да го гледамее .. и една вечер се прибирам аз в нас ии тати ми вика "я дай да го видим това коте какво представлява" ии аз го внесох в насс и тати се заигра с него и реши да го приберем за 2-3 дена ии така си и остана при нас и го кръстихме с името Топчо понеже беше станал много топчест .. дори и си спомням че той ходеше до тоалетна в клекалото в което ходехме и ние :lmao:  малко след катоо навърши годинка над нас живееха жена с двете си деца и понеже тя замина за Италия и нямаше кой да и гледа котката те я изгонихаа  :unsure:  ии нйе с майками решихме да я приберем - тя беше чисто бяла, женска Персийка с името Мъри  ❤  Таа си гледахме бяла котка и черен котарак  Името на вашия домашен любимец? - Page 3 2115147716  :slynce: след като те починаха гледахме още едно чисто-черно котараче пак открито от групичката ни която отглеждахме животинки ии семейството ми решихме да го приютим понеже ни напомняше на Топи понеже беше черно и палаво като него .. и решихме да го кръстим Сузи защото първоначално си мислехме че е женско ии след като разбрахме че е мъжко се оказа Сузан понеже беше свикнало с името си .. след време бащами започна да го нарича "Суек" а майка ми "Шматка"  :lmao2: помня че Сузи го гледахме 3-4 години ии когато се преместихме той не беше свикнал с новото жилище и избяга  :cryy: .. А в момента гледаме кученце с името Сараа  ❤   Взехме я защото постоянно гледахме майка и когато стопаните и излизаха извън града. Да, тя е всичко за мен .. не мога да живея без нея  :love: .. аа да, тя е смеска м/у Пинчер и Чихуахуа и затова аз я наричам "пинчи-чихуахуа" Името на вашия домашен любимец? - Page 3 2115147716  ❤  :slynce: 
Името на вашия домашен любимец? - Page 3 45617_494855203922691_625205495_n

______________________________
.

Името на вашия домашен любимец? - Page 3 TB2-SpecialВампирите притежават сила на над 10 души, могат да управляват вълци и прилепи, могат да хипнотизират живи хора и да лекуват тежки наранявания. Те са живи мъртавци, поддържащи се от човешка кръв.

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
За съжаление нямам снимка на моята пухкава красавица - персийската кралица Тифани Името на вашия домашен любимец? - Page 3 909357165

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Ох от кога не съм писала тук  :pardon: 

Имам си две нови допълнения,но за да стигна до тях трябваше да премина през още едно което за жалост почина.

Имам си чинчилки  Името на вашия домашен любимец? - Page 3 3569552857 малки,сладки и пухкави гадинки.

Първия ни чинчилко бе Джаки - Капитан Джак Спароу,но за жалост почина.. :cryy: 
От всичките нови допълнения той бе най-кротък и имаше най-най-сексито опашка която съм виждала някога.

За другарчето му взехме една "женска" чинчила /но при мен всички животни от женски мъжки стават/ и от Аря /както тя кръстих/ и върнах името което и бе дадено като бебе  - Рошав Тедко...Тед.
След като Джаки почина на Тед взехме женска..надявам се да е такава,вече наистина...тя се казва Неси  :heart2:  такъв пух никъде няма!

Името на вашия домашен любимец? - Page 3 2usbxnt
Това са Тед и Неси. /в този ред..ляво той,дясно тя/

И довечера ще потърся и на Джак и Тедко ^^

______________________________
Името на вашия домашен любимец? - Page 3 Tumblr_m39faxIMeq1rncu43o1_500

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Имам черен котарак който се казва Том. От Томи и Джери  Името на вашия домашен любимец? - Page 3 909357165 

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Хера-куче

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Лео Меси, котарак Името на вашия домашен любимец? - Page 3 2115147716 Името на вашия домашен любимец? - Page 3 2115147716

______________________________
Името на вашия домашен любимец? - Page 3 0fb58760b2475ef7

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Чона-пинчер

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Имам две котки.
Едната се казва Сукийна(от филма Червената роза по сценарий на Стивън Кинг).Още като я видях си помислих,че козината и има цвят на пустиня и реших да я кръстя с някое екзотично африканско име.Наистина името е странно,но много и отива на моята малка лъвица.
Второто котенце е Майкъл.Той е съвсем малък още,взехме го само преди месец.
Ето
снимка :

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Името на вашия домашен любимец? - Page 3 Baner-10

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
Червенобуза костенурка с име Джони. Може и да е момиче, не знам как се различават половете при костенурките.

descriptionИмето на вашия домашен любимец? - Page 3 EmptyRe: Името на вашия домашен любимец?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply