BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

The Nine Lives Of Chloe King

power_settings_newLogin to reply
+15
BlackRose
v_lady898
tanqdimi
Prisence7oo
sanchoo
midnight_sun
nilgyun
-` nigнт_creaтure ..
Shayera
kaaamzzz
svetlana
~ i.LLusion
Elena Gilbert
Zaharka
Thea
19 posters

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King - Page 2 EmptyThe Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
First topic message reminder :

The Nine Lives Of Chloe King - Page 2 Nine.Lives.of.Chloe.King.S01


## Режисьор : Дейвид Хартли

## В ролите : Скалър Самюълс, Ки Хонг Ли, Бенджамин Стоун, Дейвид Ли

## Държава : USA

## Година : 2011

## Времетраене : 42 минути

## Резюме : Базиран на поредицата „Деветте живота на Клои Кинг“ от Лиз Брейсуел, тази нова драма е за тийнейджърка която се събужда с котешки сили. КОТЕШКИ СИЛИ! Което означава че й растат огромни нокти, става свръх пъргава и повръща когато диетата й се променя неочаквано.



Пилотен епизод

______________________________
The Nine Lives Of Chloe King - Page 2 Dragon-Book

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King - Page 2 EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Значи няма да го гледам, писнало ми е от прекъснати сериали, така че няма да отразя и този единствен сезон. Гледах първите 2 серии, добре съм си и така. |-(

______________________________
The Nine Lives Of Chloe King - Page 2 Dragon-Book

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King - Page 2 EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Сериалът официално е спрян.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King - Page 2 EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Да и аз вчера четох ,че са го спрели ...явно рейтингът му е доста нисък ,но като цяло не беше лошо

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King - Page 2 EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Еми то вече се превърна в практика да спират сериали. Серийките не бяха лоши. Не е нещо което следиш с нетърпение и се побъркваш от чакане, но все жалко че са го спрели. Имаше потенциал да стане наистина много хубав сериал

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King - Page 2 EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Zaharka написа:
Сериалът официално е спрян.


Е жалко, беше много добър |-(

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King - Page 2 EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Сериалчето беше много готино, но разбира се Ейбиси трябва да провалят всичко и да го спрат като още много други сериали. Да не говорим, че финала на първи сезон беше един от най-добрите финали въобще някога. Алек ме кефеше адски много с този британски акцент, докато Браян ме дразнеше през цялото време, но пък сега участва в Тайния кръг и ми харесва, което си е цляо чудо.

______________________________
You have to be unique, and different, and shine in you own way.

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King - Page 2 EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply