BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

The Nine Lives Of Chloe King

power_settings_newLogin to reply
+15
BlackRose
v_lady898
tanqdimi
Prisence7oo
sanchoo
midnight_sun
nilgyun
-` nigнт_creaтure ..
Shayera
kaaamzzz
svetlana
~ i.LLusion
Elena Gilbert
Zaharka
Thea
19 posters

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyThe Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
The Nine Lives Of Chloe King Nine.Lives.of.Chloe.King.S01


## Режисьор : Дейвид Хартли

## В ролите : Скалър Самюълс, Ки Хонг Ли, Бенджамин Стоун, Дейвид Ли

## Държава : USA

## Година : 2011

## Времетраене : 42 минути

## Резюме : Базиран на поредицата „Деветте живота на Клои Кинг“ от Лиз Брейсуел, тази нова драма е за тийнейджърка която се събужда с котешки сили. КОТЕШКИ СИЛИ! Което означава че й растат огромни нокти, става свръх пъргава и повръща когато диетата й се променя неочаквано.



Пилотен епизод

______________________________
The Nine Lives Of Chloe King Dragon-Book

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz


______________________________
The Nine Lives Of Chloe King Dragon-Book

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Доколкото разбрах, сериалчето излиза всеки четвъртък. Препоръчвам го, свежарско е и изглежда зарибяващо. Аз току-що изгледах пилотния епизод и останах доволна. Тази актриса ме кефи в тази роля, много по-добра е от запъдената патка, която беше в The Gates. 🇳🇴
Жалко за мъжките персонажи, че засега са много зле (правете сметка, само гадния изглежда сравнително добре The Nine Lives Of Chloe King 2115147716), макар че единия е по-малко зле от другите (за тези, които са гледали - "Котешките уши"), но не означава, че е добре. The Nine Lives Of Chloe King 2115147716 Да, може да ми се разчита да съм ужасяващо критична. Кой знае, нататък може да вкарат по-готини актьори. По-важното е, че все пак сюжета компенсира с това, че е интригуващ и прокарва много грабващи вниманието идеи. 😉

______________________________
The Nine Lives Of Chloe King Dragon-Book

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Мисля, че току-що си намерих ново сериалче. The Nine Lives Of Chloe King 2115147716
Да, в сравнение с останалите Браян ("котешките уши") що годе го бива. И все пак ще бъда много разочарована, ако скоро не вкарат някой наистина готин. А и само на мен ли мацката никак, ама никак не ми изглежда на 16!? То вярно, че сега бързо съзряват, ама все пак... Но пък идеята е нова, оригинална и интересна, така че ще го следя от близо :goodjob:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
На мен лично мацката ми изглежда много повече на към шестнайсет, отколкото Нина Добрев, или пък Кристен Стюарт да ми прилича на седемнайсет... :pardon:
Честно казано, нямам търпение за другия епизод и мисля, че вече успя да ме зариби. Дано става все по-интересен, дано се намерят още интересни персонажи (и готини актьори) и дано, само дано не стане като с Хелкетс, опазил ни Господ! :otec:
Много ще ми дойде да спрат поредния сериал, по който се зарибя, след само един сезон. ❌ Обаче тук хубавото е, че е по книга, не че това дава гаранции, но някак си поне означава, че ще има идеи за развитие, особено ако е по-дълга поредица... Макар от друга страна това да не попречи на спирането на Кръвни връзки. |-(

______________________________
The Nine Lives Of Chloe King Dragon-Book

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Изгледах първият епизод и ми си стори интересен, но ми се струва че няма да просъществува дълго. Дано да греша. И все пак ще има какво да се гледа през лятото. :slynce:

______________________________
Всички идват и си заминават.. казват ми, че ме обичат, а дори не ме познават!

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Да, определено грабна вниманието ми. Клоу, актрисата, която я играе на моменти малко не може да докара настроенията, но иначе сюжета е добър.
Надявам се да наплетат още интриги, така да се изразя и да става все по-интересен.
Ще стискам палци на целия екип. The Nine Lives Of Chloe King 3569552857



Информация около книгите, върху които е изграден сериала.

Епизод втори
За жалост, все още няма субтитри. :unsure:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Сериалчето е много симпатично. С нетърпение очаквах втория епизод. А за мъжките персонажи- да, никой не е достатъчно тъмнокос. The Nine Lives Of Chloe King 2115147716

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Сериала е много як.. и тоя Браян не ме кефи особено.. с тоя килим на брадата .. харесва ми Алек.. днеска гледах 3-ти епизод,и имам чувството,че ще има нещо м-ду Клоуи и Алек .. дано,дано,дано The Nine Lives Of Chloe King 2115147716

______________________________
The Nine Lives Of Chloe King Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Абе, мацката сериозно била на 16-17. Все още съм в шок. На моменти чак аз изглеждам по-малка от нея. :typ4o:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Zaharka написа:
Абе, мацката сериозно била на 16-17. Все още съм в шок. На моменти чак аз изглеждам по-малка от нея. :typ4o:


Не думай... ❌ Абе, на втори епизод съм, ама ме кефи в тази роля... Не на макс, ама, сега, сериалчето изглежда готино и съм склонна да преглътна липсата на актьори, които да изпъкват с привлекателен външен вид, но само ако наистина става все по-интересно. :p2: А и нататък не може да няма свежи попълнения, да няма да карат само с 4-5 човека я... Брайън ми харесва горе-долу, има нещо неправилно в него, при корекция на което би могъл да заизглежда наистина готин, но честно казано ми е трудно все още да го установя...:hmm: Абе, то така или иначе най-вероятно Кроуи ще го целуне в даден момент и актьора ще приключи участието си... 🇳🇴

______________________________
The Nine Lives Of Chloe King Dragon-Book

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
За сега съм на 4-ти епизод и сериалът наистина радва, колкото да убиеш времето с него. Някак си не ми пречи особено да го чакам да излезе един път в седмица, докато с Дневниците например, направо горях от нетърпение да дойде петък и да тегля новия епизод.
За Браян съм абсолютно съгласна и мен не ме грабва изобщо. Някак си, може би формата на лицето му е прекалено овална? Не знам точно какво не му е наред, но определено има нещо XD

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Харесва ми сериала, гледам си го редовно The Nine Lives Of Chloe King 909357165) Очаквам нещо повече и повече ефекти The Nine Lives Of Chloe King 909357165)

______________________________


The Nine Lives Of Chloe King Gosho
The Nine Lives Of Chloe King 4347715R

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Свежо е сериалчето, но не знам колко време ще се задържи.
Май аз единствена харесвам Алек повече от Браян, хъм .... :wub:

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Скайлар Самюелс наистина е на 17 години :happy1: Ще бъде ужасно ако не заснемат втори сезон ❌

______________________________
Love me or hate me, I'm still gonna shine !

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Аз също се надявам да има втори сезон-започна да става интересно.

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Според мен Алек е много по-готин от Браян. Обаче май сериала ще го спират, поне така четох някъде в нета.Стискам палци да продължат сезона .Свърши доста интересно и остави адски много въпроси след себе си ,ще е много жалко ако го прекратят .

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
страхотно сериалче,нямам търпение за следващият сезон или нови серии,а Клоуи е страхотна вече и на мен ми е трудно да преценя кое от нейните момчета ми харесва повече,изгледах сериите за един ден

______________________________
"Целувката в която няма любов е престъпление,а всяко престъпление носи след себе си нещастие или за сърцето,или за душата"

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Яко е сериалчето, харесва ми! Вчера изгледах последния епизод и така както свърши... нямам търпение да излезе втория сезон! The Nine Lives Of Chloe King 909357165

______________________________
There's a place that I go,
But nobody knows.
Where the rivers flow,
And I call it home.

The Nine Lives Of Chloe King Amazing,beautiful,fantasic,girl,light,summer-2cbbcee424ad1a4a4c1e756f61323bf6_h_large
And there's no more lies.
In the darkness, there's light.
And nobody cries.
There's only butterflies.

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
Май няма да има скоро нови сезон. Четох, че ABC family са предпочели друг сериал... |-(

descriptionThe Nine Lives Of Chloe King EmptyRe: The Nine Lives Of Chloe King

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply