BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Магьоснически огън (Witch fire) 18+

power_settings_newLogin to reply
+57
НадяАладжова
ditto1971
josi
Mariya Georgieva
soniamit
desunda
Miglena
rainbow
Edje
neviradeva
ViliBojkova
sisiz
tonysof
kotevania
dimeto5
lovely33
makarena
vanqnn
moni88
petentse
megli_234
anitoradeva
Alexwolf
Божидара Георгиева
whocares
valq_9999
penka1234
kss666
GALKATA
nikoleta_alex
ati.web
YDG
ipls
naja0909
naFarela
linkabs
nev4ooo
dudulina
yanitsa1
нел-j
borjnaib
miglenaciq
totomila
Ellendary
mir4a
dsi2
kaaamzzz
zoully1
bibsityY
Uniquemer
debidi20
Renesita
benihill
morgana
tania_kikito
desistela
Zaharka
61 posters

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyМагьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
First topic message reminder :

Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 Witchfire

Witch Fire (Магьоснически огън)
Elemental Witches 1



Мира Хоскинс не знае, че е родена естествена магьосница, която притежава редкия - и могъщ - елемент въздух. Също така никога не е очаквала да се озове завързана за махагоновата рамка на легло, пленена от мъж, който копнее да изпълни всяко нейно желание и да освободи магията, живееща в нея...
Горещина се излъчва от магьосникът Джак МакАлистър, който притежава елемента огън. Сборището, управляващите магьосници, са го изпратили да предпази Мира от група вещери, които пресушават магьосническата сила... и живот. Много отдавна, той е видял как родителите на Мира са убити от същите тъмни магьосници. Той иска да изкупи вината си и й предлага всичко, което тя заслужава. Но тя е отдавна загубената братовчедка на шефът му - обявяващ съблазняването за табу.
С твърдото ръководство на Джак, Мира развива своята вътрешна магия. Но неговото чувство за дълг бързо се превръща в неутолим глад. Предупреждават го за естественото привличане между въздух и огън. Сега той рискува да бъде унищожен от жената, която не бива да иска - но от която не може да стои на страна...


Последната промяна е направена от Zaharka на Пет 20 Май - 23:04; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
anitoradeva написа:
Книгите са върха. Прочетох ги за около седмица. Искам да попитам ще излизат ли още глави от четвъртата книга и дали ще има пета?


5-та няма. Има разказче, което вероятно също ще пуснем след края на 4-та. Има още глави до края на 4-та книга. Време за превеждане обаче няма, така че ще се забавим. Въпреки всичко ще бъде завършена, само търпение трябва. За повече информация и ъпдейти следете в раздела на превода.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Zaharka написа:
Има още глави до края на 4-та книга. Време за превеждане обаче няма, така че ще се забавим. Въпреки всичко ще бъде завършена, само търпение трябва. За повече информация и ъпдейти следете в раздела на превода.
обявяваме конкурс за заместник на преводача, ама не при превода, а да го замести на работа Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 2115147716 Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 2115147716 Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 2115147716 

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
naFarela написа:
Zaharka написа:
Има още глави до края на 4-та книга. Време за превеждане обаче няма, така че ще се забавим. Въпреки всичко ще бъде завършена, само търпение трябва. За повече информация и ъпдейти следете в раздела на превода.

обявяваме конкурс за заместник на преводача, ама не при превода, а да го замести на работа Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 2115147716 Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 2115147716 Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 2115147716 

Ей тва беше приказка! Тамън на място! Скоро ще се заема сериозно с превод. Обещавам. Тая година ще е... по някое време. Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
супер е.

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Искам я! Веднага! Още 8 поста и започвам.

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
И на мен ми харесаха готовите - лошото е, че докато дойде време да прочета края, вероятно ще съм забравила началото ;)

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
точно ще имаш повод да прочетеш книгата отново и да се забавляваш пак със съдържанието .. или другия вариант е изобщо да не прочетеш края ..

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Случайно някой да има четвърта книга преведена?

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
moni88 написа:
Случайно някой да има четвърта книга преведена?


4-та книга очевАдно е в процес на превод. Т.е. никой не може да я има преведена, докато прекрасната ми и невероятно мила личност не намери време да я завърши. Което се опитва да направи, но не й се получава. Стискайте зъби, пръсти и кой каквото има да намеря време (и то без да пукна) скоро да й видя края.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Zaharka написа:
никой не може да я има преведена, докато прекрасната ми и невероятно мила личност не намери време да я завърши.
а също така моята светла особа трябва да реши да я редактира :2: :2:

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Страхотна е с нетърпение чакам да я прочета цялата

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
много хубава

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Супер книга!

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Превода на откъса е невероятен. Книгата изглежда много интересна, нямам търпение да я прочета. Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 3569552857

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Прочетох главите качени в темата, но от телефона не мога да се ориентирам откъде да прочета всичките.
Превода е професионален.

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
kotevania написа:
Прочетох главите качени в темата, но от телефона не мога да се ориентирам откъде да прочета всичките.
Превода е професионален.


На главната страница на форума има линкове към всички раздели с преводи. На първата страница в тази тема търсиш мнение с големи червени букви - там също има линк. Но така или иначе трябва да имаш направени 10 мнения, за да можеш да четеш целите преводи.

Радвам се, че ти харесва. Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Благодаря за превода. Много интригуващо започва.
Остава само да намеря целия текст някъде из форума.

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Много интересно започва, надявам се да намеря и цялата книга.

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Много сте добри! Много ми хареса превода.

Последната промяна е направена от sisiz на Сря 7 Юни - 15:36; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Сега прочетох за тази поредица. Звучи обещаващо.
Смятам, че ще я прочета с интерес. 👼

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 4 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply