BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Магьоснически огън (Witch fire) 18+

power_settings_newLogin to reply
+57
НадяАладжова
ditto1971
josi
Mariya Georgieva
soniamit
desunda
Miglena
rainbow
Edje
neviradeva
ViliBojkova
sisiz
tonysof
kotevania
dimeto5
lovely33
makarena
vanqnn
moni88
petentse
megli_234
anitoradeva
Alexwolf
Божидара Георгиева
whocares
valq_9999
penka1234
kss666
GALKATA
nikoleta_alex
ati.web
YDG
ipls
naja0909
naFarela
linkabs
nev4ooo
dudulina
yanitsa1
нел-j
borjnaib
miglenaciq
totomila
Ellendary
mir4a
dsi2
kaaamzzz
zoully1
bibsityY
Uniquemer
debidi20
Renesita
benihill
morgana
tania_kikito
desistela
Zaharka
61 posters

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyМагьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
First topic message reminder :

Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 Witchfire

Witch Fire (Магьоснически огън)
Elemental Witches 1



Мира Хоскинс не знае, че е родена естествена магьосница, която притежава редкия - и могъщ - елемент въздух. Също така никога не е очаквала да се озове завързана за махагоновата рамка на легло, пленена от мъж, който копнее да изпълни всяко нейно желание и да освободи магията, живееща в нея...
Горещина се излъчва от магьосникът Джак МакАлистър, който притежава елемента огън. Сборището, управляващите магьосници, са го изпратили да предпази Мира от група вещери, които пресушават магьосническата сила... и живот. Много отдавна, той е видял как родителите на Мира са убити от същите тъмни магьосници. Той иска да изкупи вината си и й предлага всичко, което тя заслужава. Но тя е отдавна загубената братовчедка на шефът му - обявяващ съблазняването за табу.
С твърдото ръководство на Джак, Мира развива своята вътрешна магия. Но неговото чувство за дълг бързо се превръща в неутолим глад. Предупреждават го за естественото привличане между въздух и огън. Сега той рискува да бъде унищожен от жената, която не бива да иска - но от която не може да стои на страна...


Последната промяна е направена от Zaharka на Пет 20 Май - 23:04; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Звучи супер-ще е интересно да се прочете цялата

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Има си специален раздел. В него са публикувани главите от цялата първа книга. А вече започнахме и втората. За да четете обаче, трябва да си направите съответния брой мнения. 😉

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Благодаря.Само , за да я прочета бих написала и 100 коментара 😊

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Радвам се, че ви харесва. :slynce:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Пиши бързо и скоро ще можеш да я прочетеш цялата. Момичетата вече превеждат втора книга от поредицата.

______________________________
Love sucks. Sometimes it feels good.Sometimes it's just another way to bleed.

Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 4347753x

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Страхотно, много ще се радвам.И вече съм се заела.Както е тръгнало може и наистина 100 коментара да напиша само за тази нощ. Всъщност и от по-рано щях да започна да пиша(още когато се регистрирах) , но съм си малко срамежлива 😊 (беше ме страх, че ще започна да пиша глупости както вече и става)

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Не бой се, ние не хапем... много Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Ама недей така! Всички пишем глупости като ни прихване! Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 2115147716

Пиши, пиши, ще попаднеш на приятели, тук . Всички сме хубави и дружелюбни хора! :slynce:

______________________________
Love sucks. Sometimes it feels good.Sometimes it's just another way to bleed.

Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 4347753x

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Благодаря за гласуваното доверие 😊

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Zaharka написа:
Има си специален раздел. В него са публикувани главите от цялата първа книга. А вече започнахме и втората. За да четете обаче, трябва да си направите съответния брой мнения. 😉

А може ли линк към него! Малко ми е неудобно, но не знам къде стоят преводите в сайта! 😊



Последната промяна е направена от yanitsa1 на Вто 15 Май - 17:06; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Звучи обещаващо Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 909357165

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Мисля, че се влюбих в този сайт, а поредицата ми зиглежда много интересна :dance:

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Привет, относно необходимостта от определен брой мнения - съвсем носкоро поподнах на този сайт. Не пишех мнения защото се чувствам малко неудобно от възрастта си (имам син на 22 години), но ме заинтригува темата на "Магьосничеси огън" и "Мечка страх - мен не страх" - първото мнение, което пуснах бе скайпа ми :wasnotme: . Смятам да продължа и се надявам да бъдете по-благосклонни към "мамчето" 😊

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Повярвай сайта си заслужава Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 909357165 Въпреки, че напоследък аз бая съм го занемарила /за съжаление нямам никакво време :(/ И поредицата и всичко ;)

______________________________
To The Moon and Back!
-----------------------------
Baby...? Will you do it for me?
But.... U know it's gonna hurt, don't u?

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
linkabs написа:
Привет, относно необходимостта от определен брой мнения - съвсем носкоро поподнах на този сайт. Не пишех мнения защото се чувствам малко неудобно от възрастта си (имам син на 22 години), но ме заинтригува темата на "Магьосничеси огън" и "Мечка страх - мен не страх" - първото мнение, което пуснах бе скайпа ми :wasnotme: . Смятам да продължа и се надявам да бъдете по-благосклонни към "мамчето" 😊


Добре дошла :slynce:
Не бой се, не сме чак толкова страшни. Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 909357165 Не виждам защо възрастта трябва да е проблем, тук сме събрани всякакви. Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 2115147716 Радвам се, че съм успяла да те заинтригувам и да привлека вниманието ти (ако може да се обръщам към теб на "ти", ако не - съжалявам). Вече сме на път да преполовим 3 книга, така че смело прави нужния брой коментари и се залавяй с четене. Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 909357165

ПП: Отнася се и за всички останали, които са харесали откъса. Не се притеснявайте, не хапем... много. Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
linkabs написа:
Привет, относно необходимостта от определен брой мнения - съвсем носкоро поподнах на този сайт. Не пишех мнения защото се чувствам малко неудобно от възрастта си (имам син на 22 години), но ме заинтригува темата на "Магьосничеси огън" и "Мечка страх - мен не страх" - първото мнение, което пуснах бе скайпа ми :wasnotme: . Смятам да продължа и се надявам да бъдете по-благосклонни към "мамчето" 😊


Няма значение на колко си години, важното е да имаш интерес към такъв род сайтове и да ти са интересни произведенията, преводите и темите тук. Добре дошла!

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Благодаря за топлото посрещане :poklon: . Тази тематика е сравнително нова за мен. Чета криминалета и трилъри, понякога фантастика. Днес имах време да се разходя из по-голяма част от темите и взех решение да разнообразя малко четивата си като вкарам и тази тематика. Имам доста голяма библиотека 15 GB. , но смятам да открия нова папка "+18" 😉

Упсс - Zaharka относно обръщението "ти" - може ЕГН-то ми да е голямо, но по дух съм на около 20 Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 2115147716 Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 1089017131 ,така че дори предпочитам да е такова Магьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 909357165

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
откривай, откривай, че имаш и да я пълниш :bigsmile:

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Изглежда Наистина интригуваща книга .Супер ,че има превод

______________________________
To accomplish great things, we must not only act, but also dream; not only plan, but also believe...
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Believe nothing, no matter where you read it or who said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense...

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
Хубаво е да те завладее нещо само от няколко реда :love:

descriptionМагьоснически огън (Witch fire) 18+ - Page 2 EmptyRe: Магьоснически огън (Witch fire) 18+

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply