BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Добре дошли при нас :]]

power_settings_newLogin to reply
+47
djavka
Vicky_
rusto
danina823
LGeorgieva
kameliqni
ionist
Аз222
mariatop
tiotio1
DimaG1
Irena Nikolova
Izida_
sashatoseva
Nadin96
mimencety8988
viki_alex
Radost_09
Freya1985
Ralna
meri
adventureb
galinakarova
galq75
si76si
IVL
iglikatakeva19
Dobrinka83
Dead_Girl
bl0ndra
viks
swisi
sarah_michael
Dista46
yanakk
silviya_borisso
ina7
az_moq_milost
sa6o140
Tediii
da4eto88
kristen17
MuryG
-` nigнт_creaтure ..
nyx
~ Mistery writer ~
~ i.LLusion
51 posters

descriptionДобре дошли при нас :]] - Page 3 EmptyДобре дошли при нас :]]

more_horiz
First topic message reminder :

Приветстваме Ви с добре дошли в нашия свят!


Както е редно, всеки трябва да започне с представянето .. та, за това на кратко ще ви обясним каква е нашата цел тук и какво точно можете да откриете във форума ни. По преди това е по-добре да се запознаете и с нашите ПРАВИЛА!
Създадохме това райско местенце 15.07.2010г. с помощ от страна на едни изключителни хора, на които мога да изкажа едни огромни благодарности и ако ми се отдаде възможност някой ден да ги видя, то бих ги прегърнала силно и здраво и никога нямаше да ги пусна :slynce: ..
С общи усилия създадохме един кът, където можете да откриете забавления, интересни новини от света на модата, киното и книгите. И не само информация, а и интересни дискусии, в които да изразите впечатлението си, да потърсите мнение или да дадете ценен съвет. Защото логично е, че без вас .. ние нямаше да съществуваме, нито пък да бъдем толкова напред в материала. Както се казва, потребителите са основната ни двигателна система за върха :p2: !!

Koen - родом от Плевен е мъжката перла в екипа ни. Благодарение на неговите умения за боравене с компютрите ние съществуваме, той поддържа оформлението и помогна на, както и изтърпя, цялата останала женска част от екипа. Евала му правя на това момче Добре дошли при нас :]] - Page 3 3569552857 ..

Renesita - е от София. Тя е главната ни основателка. Без нейната помощ и мобилизация, след разпадането по технически причини на стария ни форум, едва ли щяхме да се съберем отново. Бих и дала златен медал за търпение и дипломация. Износи сама на раменете си за дълго време отговорността за преводите ни и редакцията на всички книги във форума. И все още го прави .. със завидна лекота и съобразителност.

hristina - е родом от Пловдив. Бих казала, че тя е най-тихата представителка от администраторите. Гласчето и не се чува често, поради многобройните и лични задачи, но все пак можете да видите името и навсякъде из разделите. Тя е една от главните ни снабдителки на нова и прясна информация ..

Petenceto - също е от Пловдив. За нещастие тя ни липсва все повече в екипа, тъй като е доста заета. С огромно търпение, тя се занимаваше с разделите Новини и Спорт. Бе толкова редовна и изрядна в темите си. Но тъй като нямаше интерес към тези теми се наложи да ги закрием. Трудът и все пак ще остане в историята на форума.

Vania - е нашата Старозагорка. Да, това съм аз! И какво бих могла да кажа за форума. Може би, че съм творческата натура тук :lmao: .. е, ако искате да узнаете нещо повече за мен, най-добре попитайте другите от екипа. Те с удоволствие ще ви отговорят .. или може би не :unsure: !?

Teia - най-новия член в екипа на админите, също е от Пловдив. И все пак бихте могли да я откриете в Хюстън /Хасково/ :pardon: Занимава се с многобройни преводи, редакции и търпеливо и се грижи не само за изрядността, но и за нас. Все пак талантите и не останаха за дълго скрити и сега вие сами можете да се насладите на нейните произведения в раздела Лично творчество..

С уважение към двете ни бивши администраторки: Candyto и iuleto0o. Двете бяха много полезни в развитието ни, за жалост не успяха да съчетаят многобройните си дейности и се наложи да ни напуснат.



Част от екипа са и нашите Глобални модератори:
Didi168 - главния ни компютърен специалист е от Варна, появи ли се вирус, тя е насреща, готова е да преплува морето за да го унищожи!! Напоследък обаче все по-рядко ни радва с присъствието си.
Lora11 - най-дейната ни натура от София. Понася на рамената си тежеста на толкова теми, че не знам как все още се справя да поддържа този дух, също така можете да видите и останалите й изяви в лично творчество..
escapingthesun - е от Плевен и е една от творческите ни натури тук. Подновява постоянно информацията във форума ни и ни забавлява с наистина странния си изказ. Надявам се да проявите интерес и да погледнете и произведенията и, които са доста грабващи окото четива!!
Zaharka - също е от Стара Загора и е преводач, редактор и изключителен приятел. Нашия бъдещ психолог .. Браво за търпението и, за труда и всичката помощ, която ни е оказала, когато имахме най-голяма нужда!! Винаги е на точното място, по точното време..

Хиляди благодарности на екипа ни от модератори. Без тях светът ще свърши. Те са ни най-голямата награда, някога, тъй като ни помагат изключително много. Това са тъй приказните: -` nigнт_creaтure .. ; eli_uz; puh; renesme_cullen; Silver; ~Еви~

Благодарности на всички преводачи: Renesita, /в това число и аз/ Vaniа, Teia, milenaka, Zaharka, escapingthesun, sookie, Rosenrot, Gifted69, Merry, eli_uz, azibibi, Shinbi, beatriche37, sladkot0_f, morridine, puh.

Вие всички сте толкова невероятни, че без вас просто сме загинали. Искрени и сърдечни благодарности. Продължавайте да се трудите все така упорито, заради нас.
Специално ще спомена и най-големия ни и най-задружен екип преводачи тук. Това са "Anita Blake Translate Team", в състав: puh, milenaka, merry, morridine, sookie.
Страхотна работа!! Дано ни радвате още дълго, дълго време .. Да не пропусна да кажа и за "Night Huntress Translate Team", чийто преводачи се трудят ден и нощ за да можете да се насладите на историята на Кат и Боунс...

Също така трябва да се отбележа, че част от Администраторите, Глобалните и Модераторите са преводачи, някой са участвали в преводите, другите продължават да участват!!


Ако имате желание да се включите към нашия екип можете да се присъедините тук: ЦЪК !!
Тъй като екипа има нужда от помощ от страна на преводите, вие можете да ни подадете по едно рамо, стига да имате нужните умения. За повече информация и кандидатстване, натиснете: ТУК!

Добре дошли при нас :]] - Page 3 3047404M


За връзка с екипа:
При технически проблеми: Koen! Нашето компетентно лице ще ви обърне внимание ..
Ако не разбирате нещо или имате въпроси, може да се обърнете към Renesita , Teia или Lora11.
А също така и към мен: Vania или на vanchetoo_28. На разположение съм почти 25!! часа в денонощието и бих се радвала да се запозная с вас.

А при крайна нужда можете да ни драснете и някое писъмце: bgworlld@yahoo.com

Последната промяна е направена от Vania на Пет 1 Апр - 21:04; мнението е било променяно общо 3 пъти

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionДобре дошли при нас :]] - Page 3 EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Невероятни сте ! Много се радвам , че ви открих .Благодаря на Koen за посрещането , не съм на "ти" с технологиите и не намерих къде да отговоря . Все още се ориентирам , трябва ми повечко време , но при всяка възможност съм в сайта

descriptionДобре дошли при нас :]] - Page 3 EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Браво за работата, прекрасен сайт Добре дошли при нас :]] - Page 3 909357165

descriptionДобре дошли при нас :]] - Page 3 EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Благодарности за сайта! Възхищавам се на хората, които полагат такъв труд!

descriptionДобре дошли при нас :]] - Page 3 EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Сайта ви е страхотен с разнообразни преведени книги-адмирации!

descriptionДобре дошли при нас :]] - Page 3 EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Сайта е страхотен, благодарение на Вас! 💋 😄 💋 :love:

descriptionДобре дошли при нас :]] - Page 3 EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Аз попаднах в този сайт ,благодарение на ваши преводи които ми подаде един приятел и имахте реклама на сайта в края на книгите си .Благодаря ,за тази реклама

descriptionДобре дошли при нас :]] - Page 3 EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Прекрасни сте! И аз от реклама в преврдена книга Ви намерих. Радвам се, че Ви има. Добре дошли при нас :]] - Page 3 1513021971

descriptionДобре дошли при нас :]] - Page 3 EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Благодаря! Очаквам с нетърпение преводи, които няма още издадени, тук

descriptionДобре дошли при нас :]] - Page 3 EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
За мен книгите са страст и хоби!Преди време половината ми заплата заминаваше за книги!Докато открих електронните издания!Все още не съм на ТИ с техниката и ми помагат,но немога да ви опиша удоволствието,което изпитвам когаго вляза при вас!За невероятният труд и всеотдайност от всички вас!ПОКЛОН пред труда на всички от екипа ви!БЛАГОДАРЯ!!!!

descriptionДобре дошли при нас :]] - Page 3 EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Чудесно място. Все още го разучавам, но виждам, че сте свършили прекрасна работа. Радвам се, че го открих. Успех ви пожелавам!!!

descriptionДобре дошли при нас :]] - Page 3 EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Сърдечно благодаря за приема! Чудесен сайт

descriptionДобре дошли при нас :]] - Page 3 EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Страхотен сайт!

descriptionДобре дошли при нас :]] - Page 3 EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Благодаря Ви за всичко което правите !

descriptionДобре дошли при нас :]] - Page 3 EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Сайта е страхотен. Много се радвам, че вече съм част от него.

descriptionДобре дошли при нас :]] - Page 3 EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Благодаря за труда и усилията.

descriptionДобре дошли при нас :]] - Page 3 EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply