BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход

Share | .

Добре дошли при нас :]]

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
~ i.LLusion
Шефче

Брой мнения : 4294

ПисанеЗаглавие: Добре дошли при нас :]]   Чет 3 Мар - 20:14

Приветстваме Ви с добре дошли в нашия свят!

Както е редно, всеки трябва да започне с представянето .. та, за това на кратко ще ви обясним каква е нашата цел тук и какво точно можете да откриете във форума ни. По преди това е по-добре да се запознаете и с нашите ПРАВИЛА!
Създадохме това райско местенце 15.07.2010г. с помощ от страна на едни изключителни хора, на които мога да изкажа едни огромни благодарности и ако ми се отдаде възможност някой ден да ги видя, то бих ги прегърнала силно и здраво и никога нямаше да ги пусна :slynce: ..
С общи усилия създадохме един кът, където можете да откриете забавления, интересни новини от света на модата, киното и книгите. И не само информация, а и интересни дискусии, в които да изразите впечатлението си, да потърсите мнение или да дадете ценен съвет. Защото логично е, че без вас .. ние нямаше да съществуваме, нито пък да бъдем толкова напред в материала. Както се казва, потребителите са основната ни двигателна система за върха :p2: !!

Koen - родом от Плевен е мъжката перла в екипа ни. Благодарение на неговите умения за боравене с компютрите ние съществуваме, той поддържа оформлението и помогна на, както и изтърпя, цялата останала женска част от екипа. Евала му правя на това момче ..

Renesita - е от София. Тя е главната ни основателка. Без нейната помощ и мобилизация, след разпадането по технически причини на стария ни форум, едва ли щяхме да се съберем отново. Бих и дала златен медал за търпение и дипломация. Износи сама на раменете си за дълго време отговорността за преводите ни и редакцията на всички книги във форума. И все още го прави .. със завидна лекота и съобразителност.

hristina - е родом от Пловдив. Бих казала, че тя е най-тихата представителка от администраторите. Гласчето и не се чува често, поради многобройните и лични задачи, но все пак можете да видите името и навсякъде из разделите. Тя е една от главните ни снабдителки на нова и прясна информация ..

Petenceto - също е от Пловдив. За нещастие тя ни липсва все повече в екипа, тъй като е доста заета. С огромно търпение, тя се занимаваше с разделите Новини и Спорт. Бе толкова редовна и изрядна в темите си. Но тъй като нямаше интерес към тези теми се наложи да ги закрием. Трудът и все пак ще остане в историята на форума.

Vania - е нашата Старозагорка. Да, това съм аз! И какво бих могла да кажа за форума. Може би, че съм творческата натура тук :lmao: .. е, ако искате да узнаете нещо повече за мен, най-добре попитайте другите от екипа. Те с удоволствие ще ви отговорят .. или може би не :unsure: !?

Teia - най-новия член в екипа на админите, също е от Пловдив. И все пак бихте могли да я откриете в Хюстън /Хасково/ :pardon: Занимава се с многобройни преводи, редакции и търпеливо и се грижи не само за изрядността, но и за нас. Все пак талантите и не останаха за дълго скрити и сега вие сами можете да се насладите на нейните произведения в раздела Лично творчество..

С уважение към двете ни бивши администраторки: Candyto и iuleto0o. Двете бяха много полезни в развитието ни, за жалост не успяха да съчетаят многобройните си дейности и се наложи да ни напуснат.

Част от екипа са и нашите Глобални модератори:
Didi168 - главния ни компютърен специалист е от Варна, появи ли се вирус, тя е насреща, готова е да преплува морето за да го унищожи!! Напоследък обаче все по-рядко ни радва с присъствието си.
Lora11 - най-дейната ни натура от София. Понася на рамената си тежеста на толкова теми, че не знам как все още се справя да поддържа този дух, също така можете да видите и останалите й изяви в лично творчество..
escapingthesun - е от Плевен и е една от творческите ни натури тук. Подновява постоянно информацията във форума ни и ни забавлява с наистина странния си изказ. Надявам се да проявите интерес и да погледнете и произведенията и, които са доста грабващи окото четива!!
Zaharka - също е от Стара Загора и е преводач, редактор и изключителен приятел. Нашия бъдещ психолог .. Браво за търпението и, за труда и всичката помощ, която ни е оказала, когато имахме най-голяма нужда!! Винаги е на точното място, по точното време..

Хиляди благодарности на екипа ни от модератори. Без тях светът ще свърши. Те са ни най-голямата награда, някога, тъй като ни помагат изключително много. Това са тъй приказните: -` nigнт_creaтure .. ; eli_uz; puh; renesme_cullen; Silver; ~Еви~

Благодарности на всички преводачи: Renesita, /в това число и аз/ Vaniа, Teia, milenaka, Zaharka, escapingthesun, sookie, Rosenrot, Gifted69, Merry, eli_uz, azibibi, Shinbi, beatriche37, sladkot0_f, morridine, puh.

Вие всички сте толкова невероятни, че без вас просто сме загинали. Искрени и сърдечни благодарности. Продължавайте да се трудите все така упорито, заради нас.
Специално ще спомена и най-големия ни и най-задружен екип преводачи тук. Това са "Anita Blake Translate Team", в състав: puh, milenaka, merry, morridine, sookie.
Страхотна работа!! Дано ни радвате още дълго, дълго време .. Да не пропусна да кажа и за "Night Huntress Translate Team", чийто преводачи се трудят ден и нощ за да можете да се насладите на историята на Кат и Боунс...

Също така трябва да се отбележа, че част от Администраторите, Глобалните и Модераторите са преводачи, някой са участвали в преводите, другите продължават да участват!!

Ако имате желание да се включите към нашия екип можете да се присъедините тук: ЦЪК !!
Тъй като екипа има нужда от помощ от страна на преводите, вие можете да ни подадете по едно рамо, стига да имате нужните умения. За повече информация и кандидатстване, натиснете: ТУК!

За връзка с екипа:
При технически проблеми: Koen! Нашето компетентно лице ще ви обърне внимание ..
Ако не разбирате нещо или имате въпроси, може да се обърнете към Renesita , Teia или Lora11.
А също така и към мен: Vania или на vanchetoo_28. На разположение съм почти 25!! часа в денонощието и бих се радвала да се запозная с вас.

А при крайна нужда можете да ни драснете и някое писъмце: bgworlld@yahoo.com

Последната промяна е направена от Vania на Пет 1 Апр - 21:04; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
~ Mistery writer ~
VIP

Чете : Всичко, но не и това, което трябва.
Зодия : Aries
Брой мнения : 6584
Местожителство : Around the world

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Пет 4 Мар - 14:32

Като виден представител на ЕКИПА ще ви кажа нещо и за Ваня, която докато ни представи нас, съвсем забрави за себе си...
Да, тя е една от творческите натури тук, както може да забележите, всички сме такива, може би затова сме се и събрали
Ваня е една изключително интелигентна личност, на която и хрумват интересни идеи за нови теми.. Както може да забележите във всички раздели...
Също така когато я удари музата пише невероятни и трогващи неща ..Може да ги видите тук
Да не пропусна да спомена, че също така рисува ... Може да видите тук`` Все още не се е проявила, като фотограф, но за сметка на това се е проявила, като модел... И бих казала, че последните снимки са направо трепач!! Това се дължи на изгряващия фотограф, който за наша радост е модератор тук -` nigнт_creaтure ..
Ваня, като доста от хората тук е много странно развита личност, която се занимава с доста неща..
Ще цитирам друг човек от екипа Teia:
"Най-разбраната, добродушна и доброжелателна представителка от екипа, която винаги за всичко и на всеки е готова да помогне и е обичана от всички!"

Сега вече и Ваня е представена :plezenka:

Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

puh
Модератор

Зодия : Aquarius
Брой мнения : 1308

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Пет 4 Мар - 16:49

Vania написа:

Хиляди благодарности на екипа ни от модератори. Без тях светът ще свърши. Те са ни най-голямата награда, някога, тъй като ни помагат изключително много. Това са тъй приказните: -` nigнт_creaтure .. ; eli_uz; eli_uz; renesme_cullen; Silver; ~Еви~

Хм, Ванче, можеше и мен да ме пишеш при модераторите, вместо да повтаряш eli_uz два пъти .
:p: Шегувам се. Само исках да отбележа, че си допуснала малка грешка. :happy:

Обаче и при преводачите ме няма. :cryy:

Anita Blake Translate Team
~ Mistery writer ~
VIP

Чете : Всичко, но не и това, което трябва.
Зодия : Aries
Брой мнения : 6584
Местожителство : Around the world

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Пет 4 Мар - 16:52

puh написа:
Vania написа:

Хиляди благодарности на екипа ни от модератори. Без тях светът ще свърши. Те са ни най-голямата награда, някога, тъй като ни помагат изключително много. Това са тъй приказните: -` nigнт_creaтure .. ; eli_uz; eli_uz; renesme_cullen; Silver; ~Еви~

Хм, Ванче, можеше и мен да ме пишеш при модераторите, вместо да повтаряш eli_uz два пъти .
:p: Шегувам се. Само исках да отбележа, че си допуснала малка грешка. :happy:

Обаче и при преводачите ме няма. :cryy:
Ще го оправя )

Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

-` nigнт_creaтure ..
Модератор

Зодия : Capricorn
Брой мнения : 383

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Нед 6 Мар - 20:12

Брях брях, че и мене ме имало *гордо* Благодарностии :happy:

~ i.LLusion
Шефче

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Нед 6 Мар - 22:33

Извинявам се за допусната грешка, Пух. Наистина. Радвам се, че Ло ги е поправила, защото аз липсвах за известно време.
Отново се извинявам, ще гледам да компенсирам с нещо грешката си. :slynce:

PRO

Брой мнения : 1844

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Нед 6 Мар - 23:01

Всички тук сте страхотни хора и съм много щастлива,че ви има,момичета!!! ❤

Брой мнения : 1308

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Пон 7 Мар - 0:25

Vania написа:
Извинявам се за допусната грешка, Пух. Наистина. Радвам се, че Ло ги е поправила, защото аз липсвах за известно време.
Отново се извинявам, ще гледам да компенсирам с нещо грешката си. :slynce:

Ама че си. Да не вземеш нещо да се притесниш сега. :dry: Нищо не ми се е случило, като си ме пропуснала, не се притеснявай.
И няма нужда от "компенсации" :bigwink:

Anita Blake Translate Team
kristen17
Читател

Брой мнения : 18

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Вто 5 Апр - 19:21

Браво сайтът ви е чудесен.
da4eto88
Читател

Брой мнения : 13

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Сря 6 Юли - 22:24

Страхотни сте ,направили сте един наистина страхотен сайт
Tediii
Читател

Брой мнения : 18

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Пет 22 Юли - 0:47

Добре заварила, сайтът е страхотен и от тава, което чета и вие като хора сте ...ами хора. Благодаря за невероятната работа, която вършите за да го има форума момичета и момчета (да не пренебрегваме мъжкия елемент).
sa6o140
Въздухар

Брой мнения : 9

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Нед 24 Юли - 21:45

Супер ви е сайта !!
az_moq_milost
Читател

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Пон 22 Авг - 12:23

Все още разглеждам сайта, но изглежда добре. Поздравления за работата и най-вече - за ентусиазма ви.
ina7
Читател

Зодия : Capricorn
Местожителство : Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Съб 17 Сеп - 18:48

чудесен сайт :cheer: , наистина всички имате голямо благодарско от мен за страхотната работа, честно, удоволствие е за мен сега след като завърших и се прибрах от лятната ваканция да се ровичкам из сайта.

ما لا يمكن ان يقتلني يجعلني أقوى
silviya_borisso
Читател

Местожителство : Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Съб 17 Сеп - 20:51

Поздравления за работата и най-вече, за ентусиазма. ❤
~ i.LLusion
Шефче

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Пон 19 Сеп - 17:49

Мерси изключително много на всички. За нас е удоволствие ❤

Пристрастен

Зодия : Gemini
Брой мнения : 279
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Пет 28 Окт - 16:02

Страхотен сайт!Преводите са много хубави,Браво преводачи! Екипа е мил и на всичко може да се разчита. Като един потребител си прекарвам хубавичко тук.

Dista46
Въздухар

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Сря 20 Юни - 20:23

Здравейте!
Много харесвах стария форум България и Ви търсех от време на време и о Чудо днес Ви намерих отново.
Много съм доволна .че Ви намерих отново.
sarah_michael
Въздухар

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Пет 16 Ное - 17:27

Страхотни сте ,направили сте един наистина страхотен сайт
swisi
Читател

Чете : Хубави книжки
Зодия : Leo
Брой мнения : 34

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Съб 17 Ное - 19:14

Едно "Браво" и от мен.Супер е форума.
viks
Читател

Брой мнения : 42

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Нед 18 Ное - 21:57

Благодарим за топлото посрещане.Чудесно местенце .
bl0ndra
Читател

Зодия : Scorpio
Местожителство : Sofia, Bulgaria

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Чет 29 Ное - 21:28

Сайта е невероятен! Жалко, че чак сега го откривам Нямам търпение да го разгледам )
Dead_Girl
Читател

Чете : Кръвни връзки
Зодия : Taurus
Брой мнения : 19

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Пон 8 Апр - 23:35

Здравейте!
Интересен и забавен форум - може да се гордеете!
Създали сте приятна атмосфера и чудесно място за читателите!
Още не съм имала възможността да се запозная с екипа, но съм сигурна, че ще бъда очарована от всеки един. Продължавайте все така - справяте се страхотно!

Читател

Брой мнения : 46

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Сря 15 Май - 23:13

Радвам се че Ви има и най-вече, че намерих форума. Благодарности и от мен
iglikatakeva19
Въздухар

Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   Сря 22 Окт - 20:11

Направили сте нещо уникално.не всеки има нервите и времето да се занимава с това което вие правите.Евала!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Добре дошли при нас :]]   

Добре дошли при нас :]]

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next