BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Добре дошли при нас :]]

power_settings_newLogin to reply
+47
djavka
Vicky_
rusto
danina823
LGeorgieva
kameliqni
ionist
Аз222
mariatop
tiotio1
DimaG1
Irena Nikolova
Izida_
sashatoseva
Nadin96
mimencety8988
viki_alex
Radost_09
Freya1985
Ralna
meri
adventureb
galinakarova
galq75
si76si
IVL
iglikatakeva19
Dobrinka83
Dead_Girl
bl0ndra
viks
swisi
sarah_michael
Dista46
yanakk
silviya_borisso
ina7
az_moq_milost
sa6o140
Tediii
da4eto88
kristen17
MuryG
-` nigнт_creaтure ..
nyx
~ Mistery writer ~
~ i.LLusion
51 posters

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyДобре дошли при нас :]]

more_horiz
Приветстваме Ви с добре дошли в нашия свят!


Както е редно, всеки трябва да започне с представянето .. та, за това на кратко ще ви обясним каква е нашата цел тук и какво точно можете да откриете във форума ни. По преди това е по-добре да се запознаете и с нашите ПРАВИЛА!
Създадохме това райско местенце 15.07.2010г. с помощ от страна на едни изключителни хора, на които мога да изкажа едни огромни благодарности и ако ми се отдаде възможност някой ден да ги видя, то бих ги прегърнала силно и здраво и никога нямаше да ги пусна :slynce: ..
С общи усилия създадохме един кът, където можете да откриете забавления, интересни новини от света на модата, киното и книгите. И не само информация, а и интересни дискусии, в които да изразите впечатлението си, да потърсите мнение или да дадете ценен съвет. Защото логично е, че без вас .. ние нямаше да съществуваме, нито пък да бъдем толкова напред в материала. Както се казва, потребителите са основната ни двигателна система за върха :p2: !!

Koen - родом от Плевен е мъжката перла в екипа ни. Благодарение на неговите умения за боравене с компютрите ние съществуваме, той поддържа оформлението и помогна на, както и изтърпя, цялата останала женска част от екипа. Евала му правя на това момче Добре дошли при нас :]] 3569552857 ..

Renesita - е от София. Тя е главната ни основателка. Без нейната помощ и мобилизация, след разпадането по технически причини на стария ни форум, едва ли щяхме да се съберем отново. Бих и дала златен медал за търпение и дипломация. Износи сама на раменете си за дълго време отговорността за преводите ни и редакцията на всички книги във форума. И все още го прави .. със завидна лекота и съобразителност.

hristina - е родом от Пловдив. Бих казала, че тя е най-тихата представителка от администраторите. Гласчето и не се чува често, поради многобройните и лични задачи, но все пак можете да видите името и навсякъде из разделите. Тя е една от главните ни снабдителки на нова и прясна информация ..

Petenceto - също е от Пловдив. За нещастие тя ни липсва все повече в екипа, тъй като е доста заета. С огромно търпение, тя се занимаваше с разделите Новини и Спорт. Бе толкова редовна и изрядна в темите си. Но тъй като нямаше интерес към тези теми се наложи да ги закрием. Трудът и все пак ще остане в историята на форума.

Vania - е нашата Старозагорка. Да, това съм аз! И какво бих могла да кажа за форума. Може би, че съм творческата натура тук :lmao: .. е, ако искате да узнаете нещо повече за мен, най-добре попитайте другите от екипа. Те с удоволствие ще ви отговорят .. или може би не :unsure: !?

Teia - най-новия член в екипа на админите, също е от Пловдив. И все пак бихте могли да я откриете в Хюстън /Хасково/ :pardon: Занимава се с многобройни преводи, редакции и търпеливо и се грижи не само за изрядността, но и за нас. Все пак талантите и не останаха за дълго скрити и сега вие сами можете да се насладите на нейните произведения в раздела Лично творчество..

С уважение към двете ни бивши администраторки: Candyto и iuleto0o. Двете бяха много полезни в развитието ни, за жалост не успяха да съчетаят многобройните си дейности и се наложи да ни напуснат.



Част от екипа са и нашите Глобални модератори:
Didi168 - главния ни компютърен специалист е от Варна, появи ли се вирус, тя е насреща, готова е да преплува морето за да го унищожи!! Напоследък обаче все по-рядко ни радва с присъствието си.
Lora11 - най-дейната ни натура от София. Понася на рамената си тежеста на толкова теми, че не знам как все още се справя да поддържа този дух, също така можете да видите и останалите й изяви в лично творчество..
escapingthesun - е от Плевен и е една от творческите ни натури тук. Подновява постоянно информацията във форума ни и ни забавлява с наистина странния си изказ. Надявам се да проявите интерес и да погледнете и произведенията и, които са доста грабващи окото четива!!
Zaharka - също е от Стара Загора и е преводач, редактор и изключителен приятел. Нашия бъдещ психолог .. Браво за търпението и, за труда и всичката помощ, която ни е оказала, когато имахме най-голяма нужда!! Винаги е на точното място, по точното време..

Хиляди благодарности на екипа ни от модератори. Без тях светът ще свърши. Те са ни най-голямата награда, някога, тъй като ни помагат изключително много. Това са тъй приказните: -` nigнт_creaтure .. ; eli_uz; puh; renesme_cullen; Silver; ~Еви~

Благодарности на всички преводачи: Renesita, /в това число и аз/ Vaniа, Teia, milenaka, Zaharka, escapingthesun, sookie, Rosenrot, Gifted69, Merry, eli_uz, azibibi, Shinbi, beatriche37, sladkot0_f, morridine, puh.

Вие всички сте толкова невероятни, че без вас просто сме загинали. Искрени и сърдечни благодарности. Продължавайте да се трудите все така упорито, заради нас.
Специално ще спомена и най-големия ни и най-задружен екип преводачи тук. Това са "Anita Blake Translate Team", в състав: puh, milenaka, merry, morridine, sookie.
Страхотна работа!! Дано ни радвате още дълго, дълго време .. Да не пропусна да кажа и за "Night Huntress Translate Team", чийто преводачи се трудят ден и нощ за да можете да се насладите на историята на Кат и Боунс...

Също така трябва да се отбележа, че част от Администраторите, Глобалните и Модераторите са преводачи, някой са участвали в преводите, другите продължават да участват!!


Ако имате желание да се включите към нашия екип можете да се присъедините тук: ЦЪК !!
Тъй като екипа има нужда от помощ от страна на преводите, вие можете да ни подадете по едно рамо, стига да имате нужните умения. За повече информация и кандидатстване, натиснете: ТУК!

Добре дошли при нас :]] 3047404M


За връзка с екипа:
При технически проблеми: Koen! Нашето компетентно лице ще ви обърне внимание ..
Ако не разбирате нещо или имате въпроси, може да се обърнете към Renesita , Teia или Lora11.
А също така и към мен: Vania или на vanchetoo_28. На разположение съм почти 25!! часа в денонощието и бих се радвала да се запозная с вас.

А при крайна нужда можете да ни драснете и някое писъмце: bgworlld@yahoo.com

Последната промяна е направена от Vania на Пет 1 Апр - 18:04; мнението е било променяно общо 3 пъти

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Като виден представител на ЕКИПА ще ви кажа нещо и за Ваня, която докато ни представи нас, съвсем забрави за себе си...
Да, тя е една от творческите натури тук, както може да забележите, всички сме такива, може би затова сме се и събрали Добре дошли при нас :]] 2115147716
Ваня е една изключително интелигентна личност, на която и хрумват интересни идеи за нови теми.. Както може да забележите във всички раздели...
Също така когато я удари музата пише невероятни и трогващи неща ..Може да ги видите тук
Да не пропусна да спомена, че също така рисува ... Може да видите тук`` Все още не се е проявила, като фотограф, но за сметка на това се е проявила, като модел... И бих казала, че последните снимки са направо трепач!! Това се дължи на изгряващия фотограф, който за наша радост е модератор тук -` nigнт_creaтure ..
Ваня, като доста от хората тук е много странно развита личност, която се занимава с доста неща..
Ще цитирам друг човек от екипа Teia:
"Най-разбраната, добродушна и доброжелателна представителка от екипа, която винаги за всичко и на всеки е готова да помогне и е обичана от всички!"

Сега вече и Ваня е представена :plezenka:


______________________________
Добре дошли при нас :]] 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Добре дошли при нас :]] 4965902g

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Vania написа:

Хиляди благодарности на екипа ни от модератори. Без тях светът ще свърши. Те са ни най-голямата награда, някога, тъй като ни помагат изключително много. Това са тъй приказните: -` nigнт_creaтure .. ; eli_uz; eli_uz; renesme_cullen; Silver; ~Еви~


Хм, Ванче, можеше и мен да ме пишеш при модераторите, вместо да повтаряш eli_uz два пъти Добре дошли при нас :]] 1977229104 .
:p: Шегувам се. Само исках да отбележа, че си допуснала малка грешка. :happy:


Добре дошли при нас :]] 1977229104 Обаче и при преводачите ме няма. :cryy:

______________________________
道在

Anita Blake Translate Team

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
puh написа:
Vania написа:

Хиляди благодарности на екипа ни от модератори. Без тях светът ще свърши. Те са ни най-голямата награда, някога, тъй като ни помагат изключително много. Това са тъй приказните: -` nigнт_creaтure .. ; eli_uz; eli_uz; renesme_cullen; Silver; ~Еви~


Хм, Ванче, можеше и мен да ме пишеш при модераторите, вместо да повтаряш eli_uz два пъти Добре дошли при нас :]] 1977229104 .
:p: Шегувам се. Само исках да отбележа, че си допуснала малка грешка. :happy:


Добре дошли при нас :]] 1977229104 Обаче и при преводачите ме няма. :cryy:

Ще го оправя Добре дошли при нас :]] 909357165)

______________________________
Добре дошли при нас :]] 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Добре дошли при нас :]] 4965902g

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Брях брях, че и мене ме имало *гордо* Благодарностии :happy:

______________________________


Добре дошли при нас :]] Gosho
Добре дошли при нас :]] 4347715R

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Извинявам се за допусната грешка, Пух. Наистина. Радвам се, че Ло ги е поправила, защото аз липсвах за известно време.
Отново се извинявам, ще гледам да компенсирам с нещо грешката си. :slynce:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Всички тук сте страхотни хора и съм много щастлива,че ви има,момичета!!! ❤

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Vania написа:
Извинявам се за допусната грешка, Пух. Наистина. Радвам се, че Ло ги е поправила, защото аз липсвах за известно време.
Отново се извинявам, ще гледам да компенсирам с нещо грешката си. :slynce:


Ама че си. Да не вземеш нещо да се притесниш сега. :dry: Нищо не ми се е случило, като си ме пропуснала, не се притеснявай.
И няма нужда от "компенсации" :bigwink:

______________________________
道在

Anita Blake Translate Team

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Браво сайтът ви е чудесен.

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Страхотни сте ,направили сте един наистина страхотен сайт Добре дошли при нас :]] 909357165

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Добре заварила, сайтът е страхотен и от тава, което чета и вие като хора сте ...ами хора. Благодаря за невероятната работа, която вършите за да го има форума момичета и момчета (да не пренебрегваме мъжкия елемент).

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Супер ви е сайта Добре дошли при нас :]] 2115147716 !!

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Все още разглеждам сайта, но изглежда добре. Поздравления за работата и най-вече - за ентусиазма ви.

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
чудесен сайт :cheer: , наистина всички имате голямо благодарско от мен за страхотната работа, честно, удоволствие е за мен сега след като завърших и се прибрах от лятната ваканция да се ровичкам из сайта. Добре дошли при нас :]] 2115147716

______________________________
Не е важна самата цел - важен е пътят, по който е достигната.

ما لا يمكن ان يقتلني يجعلني أقوى

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Поздравления за работата и най-вече, за ентусиазма. ❤

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Мерси изключително много на всички. За нас е удоволствие ❤

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Страхотен сайт!Преводите са много хубави,Браво преводачи! Екипа е мил и на всичко може да се разчита. Като един потребител си прекарвам хубавичко тук.

______________________________
Некъв нов модератор :haha:

Добре дошли при нас :]] 4205905T

Добре дошли при нас :]] 4347795O

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Здравейте!
Много харесвах стария форум България и Ви търсех от време на време и о Чудо днес Ви намерих отново.
Много съм доволна .че Ви намерих отново.

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Страхотни сте ,направили сте един наистина страхотен сайт Добре дошли при нас :]] 909357165

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
Едно "Браво" и от мен.Супер е форума. Добре дошли при нас :]] 909357165

descriptionДобре дошли при нас :]] EmptyRe: Добре дошли при нас :]]

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply