BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Адски устройства

power_settings_newLogin to reply
+21
Verji
Amelie.
Myself!
mariet
Sonia Mihailova
adamaria
mi666i
beni1979
Christina.
stelina_dimova
liusi
becky13
milaa
magi961
Zaharka
magdalasf
tania_kikito
JoInT{}MaNia4ka
Avrora
~ Mistery writer ~
Thea
25 posters

descriptionАдски устройства - Page 2 EmptyАдски устройства

more_horiz
First topic message reminder :

Адски устройства - Page 2 189968_188567534512625_100000781382088_414774_1827928_n

Очаквайте през април: "Ангел с часовников механизъм", книга първа от поредицата, предшестваща Реликвите на смъртните. Завладяваща история за Ловците на сенки в скрития свят на викторианска Англия



______________________________
Адски устройства - Page 2 Dragon-Book

descriptionАдски устройства - Page 2 EmptyRe: Адски устройства

more_horiz
Силно се надявам финалът наистина да удовлетворява очакванията на ВСИЧКИ фенове, защото ако Уил и Теса накрая не се съберат, спирам да бъда фен! Адски устройства - Page 2 909357165

descriptionАдски устройства - Page 2 EmptyRe: Адски устройства

more_horiz
Силно се надявам финалът наистина да удовлетворява очакванията на ВСИЧКИ фенове, защото ако Уил и Теса накрая не се съберат, спирам да бъда фен!


Аз също много ми е мъчно за Джем обаче Уил ми е на сърце:wasnotme: 

descriptionАдски устройства - Page 2 EmptyRe: Адски устройства

more_horiz
Аз прегледах родословното дърво на ловцете на сенки и така горе долу си направих някакви заключения кой с кого ще е на финала :hmm: Е, сега остава само да се надявам да не съм сгрешила в тях :lmao2: Разбира се с когото и да е накрая Теса все ще ми е адски мъчно за другият, защото и Уил, и Джем заслужават да намерят щастието, така че и аз се присъединявам към тези, които се надяват финала да удовлетворява очакванията на всички феновеАдски устройства - Page 2 909357165

______________________________
Когато се срещаме с дадени хора, те стават част от живота ни. И като станат част от живота ни, започват да се опитват да го променят. И се сърдят, когато не правим това, което те изискват от нас. Понеже всеки си мисли, че знае как другият,трябва да живее живота си, но всъщност никой не знае как трябва да живее своя собствен.

descriptionАдски устройства - Page 2 EmptyRe: Адски устройства

more_horiz
Страхотна поредица,грабна ме от първата страница и ме остави без дъхАдски устройства - Page 2 909357165 

descriptionАдски устройства - Page 2 EmptyRe: Адски устройства

more_horiz
Заслужава си да се прочете !!

descriptionАдски устройства - Page 2 EmptyRe: Адски устройства

more_horiz
От толкова време се чудя дали да я захвана и винаги ме е спирало това, че ще сравнявам с реликвите. Като чета отзивите обаче, май ще се чете.

descriptionАдски устройства - Page 2 EmptyRe: Адски устройства

more_horiz
Чела съм първата само и останах приятно изненадана. Очаквах да е голям бълвоч

descriptionАдски устройства - Page 2 EmptyRe: Адски устройства

more_horiz
Много смесени чувства. На моменти супер интересна, не можеш да я оставиш. В следващия момент четеш по диагонал защото действието е мудно. Но все пак я прочетох на един дъх и ми хареса.

descriptionАдски устройства - Page 2 EmptyRe: Адски устройства

more_horiz
Тази поредица е една от фаворитите ми Адски устройства - Page 2 1997570614 И с ръка на сърцето мога да кажа че я предпочитам пред “Реликви на смъртните“ Адски устройства - Page 2 2326183677

______________________________
Dreams are our escape from reality!

descriptionАдски устройства - Page 2 EmptyRe: Адски устройства

more_horiz
На мен ми хареса тази поредица, но Реликвите на смъртните не! Сякаш всичко се повтаря!

descriptionАдски устройства - Page 2 EmptyRe: Адски устройства

more_horiz
Поредицата си заслужава . Много повече ми харесва от Реликвите на мъртвите. Има още една поредица и дано и тя е така грабваща!

descriptionАдски устройства - Page 2 EmptyRe: Адски устройства

more_horiz
На изчакване са в лаптопа ми с много останали, но като съм чела ''Реликвите'' ...Ще си заслужава.

descriptionАдски устройства - Page 2 EmptyRe: Адски устройства

more_horiz
Прочетох и трите книги на един дъх. Започнах от тях преди реликвите тъка че после само надграждах. Много ми харесаха.

descriptionАдски устройства - Page 2 EmptyRe: Адски устройства

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply